Bolovi u ramenu!

Pravo mesto za sva Vaša pitanja koja ne možete klasifikovati u neki od
podforuma. Pitajte sve što Vas zanima a odgovor će ponuditi stručni
saradnici ili korisnici foruma sa sličnim iskustvima.

Moderatori: mr ph. Silvio, ModeratA, moderato, admin, vlada99

Korisnikov avatar
Marina<3DH
Novi član
Novi član
Postovi: 28
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 10:25 pm
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Bolovi u ramenu!

Post od Marina<3DH »

Pozdrav,

I ja da se javim sa mojim bolomu ramenu,sutra idem po uput pa cu u ponedeljak ici kod doktora inace pisem cisto da vidim o cemu se radi...Meni bol traje malo vise od 2 nedelje u situacijama kao sto su:Oblacenje jakne,uzimanje nesto sa vislje police kada legnem pa kad rasirim ruke al ne ispruzim ih ( V V ) kad nesto teze uzmem u ruku pa kad hocu da ga odlozim.Bol mi ne traje konstantno ceo dan vec samo u odredjenim pokretima i kad prstima stisnem tu gde me zaboli...moze da bude svasta al odprilike me zanima sta moze da bude..

Uzdravlje :)
My life starts with downhill...
Dogif
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 27, 2011 9:04 am

Re: Bolovi u ramenu!

Post od Dogif »

Dr Ivice, lepo ste napisali o terapiji i dijagnozi - jedino niste nishta kazali o rezultatu lechenja - ako ovo ne uspe, onda ono... i posle - SHTA JE REZULTAT? Prestanak bolova? Izlechanje? Ili se terapija produzava? Kakva je prognoza za pojedine dijagnoze koje ste naveli? Ja sam pio 5 dana 2x1 CELEBREX i mazao DOLGIT (doza Ibuprofen 5g/100g kreme), pomoglo je, ali samo dok sam pio kapsule + 1 dan josh - dok nije izashao iz metabolizma lek. Mazem krem 3 x dnevno ili kad me zaboli, kada lezim nemam tegoba, osim lakog osecanja da ce se bol vratiti chim sednem sednem da vozim kola ili za kompjuter (shto mi je posao). Dakle - prognoza?
jovana88
Novi član
Novi član
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Jun 28, 2010 7:03 pm

Re: Bolovi u ramenu!

Post od jovana88 »

vidim da ovaj forum vise i nije tako aktivan,ali ajde da pokusam :) imam isti problem kao Sokili, setajuci bol u levoj ruci koji traje vec neka tri meseca...boli me 10,15 dana pa prodje,i onda posle nekog vremena sve izpocetka..bilo bi lepo da Sokili vidi ovu poruku i da napise sta se dalje desavalo sa rukom, posle koliko je prosla, da li je bilo neke terapije? i naravno ako neko jos ima takav problem nek se javi,mozda nekom bude od koristi :)
Odgovori