Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 06, 2011 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 12:35 am
Postovi: 3
Bicu kratak mada je prica frustrirajuca! moja devojka i ja smo jako dugo u vezi ( ne pitajte koliko ) :) i na sve nacine smo pokusavali da imamo odnos, ali nismo uspevali jer nju jako jako boli, svaka vrsta predigre dovede do toga da ne bude suva i opet bol, probali smo i prstom, cim malo udje u i dotakne se blizine himena pocne taj bol koji kaze onda da ne moze da trpi! E sad zanima me sta da radimo a da ne bude da moramo i ona i ja da budemo opusteni jer smo jako dugo u vezi tako da je tih opustenih i manje opustenih trenutaka bilo cini mi se na pretek, cini mi se takodje da moja velicina nije problem , a mozda i jeste mada je oko 13 mozda nesto vise zavisi od jacine erekcije! nemam prosto vise ideju sta da radimo a pokusavamo bezuspesno jako, jako dugo!, da ne kazem previse dugo!
hvala na savetu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 06, 2011 9:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ako je devojka jos uvek nevina onda mora da zna da taj bol mora da oseti i da ce svaku sledeci odnos biti prijatniji.

Ako niej do sada posecivala ginekolopga ne bi bilo loshe da to sada uradi da se izbace iz igre eventualne upale ili nesto sto joj pravi veci problem tokom odnosa ako je bol vec tako jaka.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 06, 2011 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 12:35 am
Postovi: 3
Ma nevina jeste, ali je problem u tome kao da nema mesta da udje tj nailazi na jak otpor a plus i taj stravican bol...upale iskljucujem jer je visegodisnji vremenski period u pitanju tako da ne verujem da u tolikom periodu pokusavanja moze da opstane neka upala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 06, 2011 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 12:03 pm
Postovi: 232
Postoje razliciti tipovi himena koji uticu na boli prilikom njihovog pucanja ali isto tako postoji i elastican himen koji ne moze puci i svojim prisustvom konstantno otezava odnos.Predpostavljam da to ginekolozi mogu na neki nacin resiti zasecanjem ili.., stvarno nemam pojma al eto meni se dogodila ta varijanta da sam imala jedan od retkih tipova.Odnos je uvek bio bolan s tim da kada smo imali cesce odnose ta bol je bila minimalna i prihvatljiva,Himen mi je pukao tek na porodjaju sto je naravno svima prisutnima bilo jako smesno i zanimljivo sem meni.Od tada nema vise bola i sve je super:) Sve u svemu moj savet vam je da odete kod ginekologa da je pregleda i da da svoje strucno misljenje zbog cega ima te bolove i sta dalje raditi da bi imali normalan sexuani zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 06, 2011 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 12:35 am
Postovi: 3
Da, o tome sve cesce razmisljamo...cini se da je to jedino resenje problema! iskren da budem neverovatan je osecaj da cak i prstom kad pridjemo bol postaje toliko nepodnosljiva da devojka odma skace i trza se, a cini mi se da do hi mena ima jos da se ide:) hvala u svakom sl!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je brz savet!
PostPoslato: Čet Okt 13, 2011 10:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 30, 2011 9:54 pm
Postovi: 3
Lokacija: Banovo brdo - Beograd
Veoma je dobro da posetite ginekologa i da se utvrdi stanje sa te medicinske tačke.
Uvek postoji i opcija da se hiruški tretira himen.
Medjutim ako sam dobro shvatio iz Vaših postova, velika je verovatnoća da je kod Vaše devojke reč o emotivnom problemu, tj. da kod nje postoji strah, i to veoma jak strah.
Preporučujem da popričate sa njom o tome i da utvardite da li je imala neko negativno iskustvo vezano za ovaj seksualni kontekst. Da li je neko iz njene okoline imao veoma negativno seksualno iskustvo (majka, drugarica,sestra) i kakva su njena lična očekivanja od prvog seksualnog odnosa, tj. u kojoj meri kod nje postoji uverenje, stav da će sve to biti veoma bolno.
Duboko verujem da je tu problem. Osoba koja jako želi odnos, veoma lako prelazi preko ovih neprijatnosti i bolova.
Ako se utvrdi da je reč o strahu, onda je rešenje, veoma jednostavno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: