Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: tumor besike...
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 29, 2011 7:02 pm
Postovi: 1
e ovako, mojoj majci je dijagnoziran tumor na zidu besike(desnom lateralnom-kako pise u nalazu)... jos pise zadebljanim slovima Urothelial neoplasia, high grade

problemi su joj poceli u septembru prosle god kad je videla da u mokraci ima male kolicine krvi. mislila je da je u pitanju prehlada pa nije isla kod lekara do novembra(nenormalna je, znam...), onda su poceli da je razvlace po raznim specijalistima i ne znam ni ja kakvim sve snimanjima da bi skontao taj urolog koji je vodi da je za mesec dana tumor narastao skoro duplo, a prvo joj je govorio kao neke varijante da je to neki zaostali KONCIC, jer je pre 5 god zbog tumora operisala matericu i sve joj je povadjeno sto se tog dela tela tice... vadili su joj isecak i dosla je gore spomenuta dijagnoza...
E sad, nije nam uopste jasan dalji tok terapije koju je on prepisao - 6 nedelja da prima vakcine BCG suva vakcina(20 doza za odrasle) - to je po jednoj terapiji, a da sam tumor napreduje i raste takvom brzinom, i kao kontrolnu cistoskopiju da radi u julu... da budemo realni, do jula moze svasta da se desi i ne mogu vam opisati koliko sam zabrinut i koliko sumnjam u tu metodu lecenja ovog doktora.... molim strucnjake za misljenja ako je moguce???

unapred hvala svima....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: