Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 3:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 2:50 am
Postovi: 3
Imam 21 godinu i jos nisam imao seksualni odnos. Nisam ni bio u vezi. Doduse sa jednom devojkom sam bio mesec dana pre nesto vise od godinu dana i to je sve. Nisam asocijalan mada je i to veoma diskutabilno pitanje jer odavno nisam sklopio novo poznanstvo vec se drzim kruga prijatelja sa kojima se znam par godina. Mislim da mi je fizicki izgled na zadovoljavajucem nivou, poslednjih godinu dana redovno treniram u teretani, mada rezultati nisu fascinantni ;) Elem, da se drzim teme, zabrinjava me moj seksualni zivot, tj. nedostatak istog. Primecujem sve manju zelju za njime i izostanak erekcije(tipa javi se jednom dnevno a nekada ni toliko). Jos jedan problem me muci, a to je nesto na sta ne mogu da uticem- moj penis je dugacak nesto vise od 13cm. Nesumnjivo je da sam vukao komplekse kroz pubertet sto se tice mog izgleda- bio sam gojazan kao dete, sve dok nisam sa 17 god odlucio da smrsam, i uspeo sam za mesec i po dana sa 84 na 69kg. Visok sam 180cm. Kako god bilo, danas nemam nikakvih kompleksa sto se tice mog izgleda, smatram sebe prosecnim. Vecina mojih drugara je u vezi a ja sam pomalo zatvoren prema zenskom rodu i nevoljno stupam u razgovor sa devojkama. Cak mi je svejedno. Mislim da dolazim do nekog stepena aseksualnosti i da se moji zivotni pogledi menjaju, ako su ikada i bili drugaciji, i da ne mogu sebe zamisliti u vezi sa zenskom osobom a kamoli nesto vise. Ne osecam nikakvo seksualno privlacenje prema muskom polu. Mogao bih u nedogled pisati o sebi, ali se bojim da nece stati ovde sve. Kompleksna sam licnost, a mozda i suvise jednostavna. Ponekad se osecam kao jedini svoje vrste na planeti. Zamolio bih sve da se uzdrze komentara tipa - Potrazi stucnu pomoc psihologa, itd. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 10:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Ono što ja znam...

Penis ti je normalne dužine.

Ako si skinuo 15 kg za mesec i po dana sa njima je otišao i dobar deo mišića jer mesečno ne bi trebalo gubiti više od 3-4kg. Moguće je da zato sporije napreduješ u teretani, kod izgleda nije poenta u kilaži već u procentu masnog tkiva a kod treniranja je vrlo bitno da uz odgovarajuće treninge imaš i odgovarajuću ishranu i odmor.

Kako misliš da nađeš devojku ako se krećeš u uskom krugu prijatelja? Nikome partner ne pada s neba, potrebno je dosta se kretati, upoznavati razne ljude. Sad si u idealnim godinama za to. Što si više u kontaktu sa ljudima, sticaćeš iskustvo u komunikaciji i biti samopouzdaniji a važi i obrnuto - što se više povlačiš, sve ti je teže da savladaš tu početnu barijeru i strah od nepoznatog i neizvesnosti.

Moguće je da si se zbog jednoličnog života i frustracije malo deprimirao, otud ta smanjena želja za seksom. Dakle, razmrdaj se malo i sve će doći na svoje mesto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 10:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 18, 2006 2:19 am
Postovi: 101
Ako se osecas pomalo nesiguran i teze sklapas poznanstva, probaj da upoznas nekoga preko Interneta. Mozda zvuci glupo ali znam dosta ljudi koji imaju veze (pa cak i dva braka) a upoznali su se na taj nacin.
To je u danasnje vreme najlaksi nacin da se neko upozna, jer svi umesto da se druze bulje u ekrane.
Na taj nacin mozes da prevazidjes pocetnu stidljivost i da nekoga upoznas koliko toliko i pre nego sto se vidite. Naravno svakakvih ljudi ima na netu pa dok se licno ne upoznate "oladi" glavu. Moj predlog, mozda pomogne!
A to sto ti je sexualna zelja splasla, kaze se sto vise radis vise ti se radi i obratno. Sigurna sam da kada se malo uzburkaju osecanja bice vidljivih pomaka i na tom polju....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 2:50 am
Postovi: 3
Cat je napisao:
Ono što ja znam...

Penis ti je normalne dužine. - sa ovim se bas ne slazem

Ako si skinuo 15 kg za mesec i po dana sa njima je otišao i dobar deo mišića jer mesečno ne bi trebalo gubiti više od 3-4kg. Moguće je da zato sporije napreduješ u teretani, kod izgleda nije poenta u kilaži već u procentu masnog tkiva a kod treniranja je vrlo bitno da uz odgovarajuće treninge imaš i odgovarajuću ishranu i odmor. - Tacno. Svestan sam da mi ishrana nije bas najbolja, tj. unos proteina je dosta mali i imajuci u vidu tu okolnost ja i nisam tako los. Suplementi su mi nedostupni jer su dosta skupi.

Kako misliš da nađeš devojku ako se krećeš u uskom krugu prijatelja? Nikome partner ne pada s neba, potrebno je dosta se kretati, upoznavati razne ljude. Sad si u idealnim godinama za to. Što si više u kontaktu sa ljudima, sticaćeš iskustvo u komunikaciji i biti samopouzdaniji a važi i obrnuto - što se više povlačiš, sve ti je teže da savladaš tu početnu barijeru i strah od nepoznatog i neizvesnosti. - Mozda je prepreka i to sto zivim u ne bas velikom gradu. Eto prosli vikend sam izasao do kluba i tamo su bila sve deca, 95-96 god. Jeste da sve one izgledaju kao da imaju 18+ ali nije to moj nivo. O cemu da im pricam?

Moguće je da si se zbog jednoličnog života i frustracije malo deprimirao, otud ta smanjena želja za seksom. Dakle, razmrdaj se malo i sve će doći na svoje mesto. - Nazalost veoma tacno. Zivot mi je i previse jednolican.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem
PostPoslato: Sre Feb 09, 2011 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 2:50 am
Postovi: 3
Sto se tice Milicinog predloga, hvala ti ali ta varijanta ne dolazi u obzir. U protekle dve godine sam bio i vise nego ovisan od facebook-a i ostalih sra*a koja mi nista dobro nisu donela. Zato sada sve gasim i okrecem se necem drugom. A to je faks. Tj. izbor faksa. Ne znam sta da upisem. Zavrsavam srednju ekonomsku (eko. tehnicar) vandredno ali to mozda i nije moja sfera interesovanja. Isao sam u hemijsku skolu dok se nisam ispisao jer sam bio problematican. Paradoksalno, sada posle par godina sam dobio interesovanje za hemiju, a mozda i umisljam. Prevashodno bih da upisem drzavni faks da bih mogao kasnije da odem u inostranstvo na usavrsavanje ili da radim. Znam da bih kao hemicar imao veliku mogucnost zaposlenje, ali da li sam ja sposoban za to? Verovatno mi je znanje hemije veoma nisko sada u odnosu na pre. Sve u svemu, moram nesto da upisem ove godine. U krajnjem slucaju privatni faks. Mota mi se po glavi jedan iz Bg-a. Ne znam da li je u redu da napisem njegovo ime. Studijski program je marketing i trgovina. Verujem da bih u roku zavrsio to, ali ne znam koja je mogucnost da posle odem na master u inostranstvo i radim preko, posto ovde ne planiram nikako da ostanem. Jos jedna gadna stvar je da bih u tom slucaju morao da nadjem neki posao jer moji nisu u mogucnosti da mi placaju to. Prosto ne znam ni sam za sta sam. Znam da mogu i moram, ako ne zavrsim nesto kajacu se celoga zivota. Prosto tesko se pronalazim. Kako da znam sta da upisem? To mi je trenutno mnogo veci prioritet nego moja nesposobnost da nadjem devojku. Vremena je sve manje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: