Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 26, 2009 5:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Ja imam ranicu na grlicu vec dve godine i meni je dr. Obradovic rekao da koristim hiperol vaginalete i da ce biti sve ok. Takodje mi je rekao da ranica nije opasna sve dok je papa II grupa.
Inace isto imam problem sa kandidom i stalno koristim neke vaginalete. A ona se kod mene pojavljuje zbog stresa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 27, 2009 4:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 10:26 am
Postovi: 1
Hvala, divljanabg, sto pokusavas da pomognes!
Ja nisam pila antibiotike u poslednje vreme,tako da mi je candida od stresa,a ranicu i dalje imam, a kad sam pitala dr.Obradovica da li moze da mi bude jos gore od toga,on je rekao da to nema nikakve veze. A kad sam radila papa test i kolposkopiju poslednji put,pored ranice sam imala i 3.grupu. A i desni jajnik mi je policistican! :cry:
Sto znaci,kad se sve sabere,vrlo je moguce da cu imati velike probleme kad budem zelela da zatrudnim,ako uopste budem mogla! A on me i dalje ne shvata ozbiljno!
Bar nije do pre par dana kada sam otisla, ocajna,i rekla mu da ne znam vise sta cu sa candidom jer mi se pojavljuje vec nekoliko meseci,a pritom imam jak svrab koji mi unosi nervozu,jer je, izgleda, imam u velikom broju...onda mi je dao gomilu recepata sa vaginaletama i lekovima...i sad sam pocela sa terapijom,pa cu videti koliko ce to da mi pomogne. Ako mi i to ne pomogne,ja ne znam sta cu vise i kod koga da idem. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 30, 2009 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 30, 2009 4:35 pm
Postovi: 2
nemojte ici kod dr slavice kazic! postavlja pogresne dijagnoze! svima govori da imaju kondilome i upucuje na svoju privatnu kliniku! postedite sebe stresa!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 02, 2009 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 02, 2009 11:00 pm
Postovi: 1
DjukaBg je napisao:
Kakva je dr. Colovic?


Ja sam danas prvi put isla kod Dr. Svetlane Čolović
i mogu reci SVE POHVALE
stvarno, toliko je strpljiva,ljubazna,nasmejana,mila osoba
i sto je najvaznije nece otaljati pregled nego zaista
detaljno,obaviti ultrazvuk ako treba,.. ma znaci extra je stvarno
preporucujem je svima vama koji ste ne odlucni.

i samo da dodam pre mesec dana sam isla samo da pitam par informacija
ginekologa (ne na pregled)
i dr Obradovic me je primio jer je bio slobodan
znaci totalno je bio nezainteresovan,mslim covek cita novine ni ne gleda me tako reci
a ja ga pitam bitne stvari ( nisu bila glupava pitanja)..nekako mi je hladan i neprijatan sta ja znam
tako da ... COLOVICKA = pravi izbor ,necete se pokajati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 4:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 11:00 am
Postovi: 276
Lokacija: Beograd
Na IMD radi doktorka koja je mene porodila, a igrom slučaja, dan ranije mi uradila UZ, kad su me primili u porodilište. Ispostavilo se da je omašila za 100 grama :D Posle porođaja me je ušivala skoro sat vremena i to je jako dobro i pažljivo uradila.
Zove se Dijana Smolović i radi na odeljenju za humanu reprodukciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 06, 2009 7:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Moja drugarica ide kod dr. Colovic i kaze da je dobra i strpljiva. Kada sam bila kod dr. Obradovic koj dr. Colovic je cekalo na red 30 devojaka, mislim da su knizice i indekse primali samo do 13h.
Velika je guzva kod dr. Colovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 06, 2009 7:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 28, 2009 10:16 am
Postovi: 64
Ja sam ranije isla kod doktorke Nadje, i ona je stvarno sjajna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 07, 2009 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 07, 2009 12:08 am
Postovi: 12
Čitajući vaše postove izabrala sam par lekara kod kojih bi išla, ali, nažalost, deo je na odmoru, delu sam promašila smenu, a kako nisam htela da čekam (poznajući sebe i znajući da će me mrzeti ponovo da dolazim), otišla sam kod doktora Ivana Čukića.
Samo sam jednom bila i čini mi se u redu. Pregled je brzo odrađen, bezbolno. Imam ultrazvuk zakazan za četvrtak, videćemo dalje. Nešto nisam videla (ili sam propustila), je li neko bio kod njega i ima li iskustva?

_________________
Србија је вечна док су јој деца верна!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 07, 2009 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 4:32 pm
Postovi: 19
Ja sam jednom bila kod dr. Nadje na sistematskom pregledu u prvoj godini i najezila sam se od tog pregleda i njene price. Pregled je bio vise nego neprijatan.
Ali tada mi je rekla da imam ranicu na grlicu na osnovu samo jednog pregleda. Godinu dana kasnije (kada sam promenila ginekologa) na kolposkopskom pregledu je utvrdjeno da imam ranicu. Iskreno, ne bi isla kod nje vise nikada, ali svi smo razliciti, pa mozda ona bas nekom odgovara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 01, 2009 9:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 9:43 pm
Postovi: 1
E ovako, posto pitas za doktora Ivana Cukica, ja se lecim kod njega poslednjih par meseci i mogu ti reci da i nisam bas zadovoljna. Deluje mi potpuno nezainteresovano, nikad ne mogu nista da ga pitam, jer jedva ceka da me otkaci, kao da zeli sto pre sve da zavrsi. Dao mi je vaginalete zbog pojacanog sekreta, bez uradjenih bilo kakvih analiza, i poslednji put kad sam bila, opet sa pojacanim sekretom on mi kaze: "Pa hoces da uradis vaginalni i cervikalni bris?". Ja sam mu rekla pa ako treba uradicu, nisam ja doktor, bilo mi je cudno sto mi pominje briseve tek posto treci put dolazim sa pojacanim sekretom i svrabom, i jos me pita da li hocu ?!? Na ultrazvuku mi je rekao da imam policisticne i uvecane jajnike i nista vise u vezi toga. Ne znam, sacekacu jos neko vreme pa cu videti da li da ga menjam ili ne. Znam samo da cu sledeci put kad odem ozbiljnije da popricam sa njim :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 06, 2009 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 07, 2009 12:08 am
Postovi: 12
Zanimljivo. I meni deluje nezainteresovano, citao je novine jedno 2 minuta posto sam usla u ordinaciju, ali cim sam ga nesto pitala da mi objasni bilo je: "Naravno, duso, evo odmah cu da ti ispricam sta i kako." Jednom sam upala posle smene, on je jos uvek sedeo u cekaonici i pricao sa sestrama, ali mi je najljubaznije (ponovo) objasnio kako treba tablete da pijem. U sustini me ne brine to sto nista ne objasnjava, takva je gomila doktora - misle da smo se svi rodili sa znanjem medicine. Jedino me brine to koliki je strucnjak. Ici cu i dalje kod njega, jer mi je prijatan. Imam jos neke preglede u septembru i tada cu konacno da odlucim. Srecno tebi bilo sa njim, nadam se da ga neces menjati (ipak je to dodatno drndanje). Hvala na odgovoru.

_________________
Србија је вечна док су јој деца верна!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Sep 22, 2009 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:27 pm
Postovi: 1
Ja sam kod Dr. Nadje od kada sam pocela da studiram, a to je evo vec peta godina.Prvi put cujem za ovakvo ponasanje koje su devojke navele i iskreno sam iznenadjena.
Nikada...Ama bas nikada nisam imala slican problem. Nikada premam meni nije bila niti neljubazna niti je vikala na mene, niti su pregledi kod nje bili bolni...
Koristim tablete za kontracepciju i pre nego sto sam pocela detaljno me je obavestila o tome kakve su indikacije i kontraidikacije.
Imala sam i jedan problem moguce trudnoce i kada sam joj se obratila za pomoc bila je izuzetno ljubazna i objasnila mi koji su mi sledeci koraci i sta treba da ocekujem i da uradim. Problem se resio i niujednom trenutku nije vikala ili povisila ton i rekla mi zasto nisam koristila kondom ili nesto slicno.
To sto pricate verujem da je istina, ali ja nisam za ovih pet godina odlaska kod nje imala bilo kakav proble.
Necu da kazem da je preporucujem, ali niti da ne.
Same odlucite kod koga cete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Ned Nov 15, 2009 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 11:36 pm
Postovi: 4
*ivana* je napisao:
Ja sam ranije isla kod doktorke Nadje, i ona je stvarno sjajna.


ja sam prošle nedelje kod nje bila na svom prvom pregledu i nije bilo ni strašno ni traumatično, ali jeste bilo kratko :D
nije mogla da mi vidi matericu od sekreta :-?
(doduše, ja i jesam došla zbog pojačanog sekreta)

pitala me je da li sam pored kondoma razmišljala o pilulama za kontracepciju,
i pošto sam odgovorila da nisam- preporučila mi je da uz njega koristim i neki spermicid - Pharmatex (ako neko zna da mi kaže nešto više o ovom vidu zaštite bila bih mu zahvalna)

dobila sam i uput za laboratoriju, ali nemam pojma zašto, recite mi da li je to standardna procedura? :roll:
(koliko ja mogu da protumačim dijagnozu-a ne mogu-kao da piše coflen :o )
i na kraju mi je rekla da sa tim dođem 13. dana ciklusa, tada će valjda odraditi papa test i šta već treba :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Uto Jan 05, 2010 2:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 03, 2010 4:18 pm
Postovi: 8
Ranije sam bila kod Dr.Velkovski, a kako je ona otisla presla sam kod Dr.Obradovica.
Ja sam veoma zadovoljna. Isla sam kod njega par puta kako bih se posavetovala o spirali, i uradio mi je kolposkopiju i stvarno imam sve pohvale za njega.
Ipak, kod njega sam relativno kratko pa sam htela da pitam one koje su malo duze kod njega za iskustvo. Ovih dana trebam da idem kod njega na postavljanje Mirena spirale, koju u studenskoj ne stavljaju bas cesto...
Bila bih vam vrlo zahvalna na odgovorima, pozdrav
Aleksnadra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Studentska poliklinika, ginekolog?
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 9:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2010 9:02 pm
Postovi: 1
DR KAZIC JE JEDNA ROSPIJA

i ne bih je nikom preporucila
moj prvi pregled je bio kod nje i bio je veoma traumatican
zena koja ima 50ak godina,nasminkana kao narkoman
a noke je nalakirala svaki druge boje.... sta dalje reci...aj to je i nebitna karakteristika jedne dr.
o tome koliko je neljubazna i drska im vec pisano

kad sam rekla za simpotme svrab i sekret
rekla je pa AKO TI SMETA
kupi kanesten vaginalete i uradi bris

kad sam radila kolposkopiju
izvristala se na mene posle pregleda
otkud meni pravo da ja zakazem Papanikolau
ako ona to nije trazila...

nakon kolposkopije nije mi ni rekla da dodjem po rezlutate Pape
tako da ni ne znam da li mi je to uradila tokomp kolposkopije
al 1.prilikom je menjam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 185 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: