Treba mi pomoc

Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, dr Presetnik

Odgovori
MarinaBogdanovic
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 8:57 pm

Treba mi pomoc

Post od MarinaBogdanovic »

Pre nekoliko dana pokušala sam da spavam sa svojim dečkom. Nismo uspeli, moja vagina je bila vlažna, i on nije uspeo da uđe. Užasno me je bolelo. To nije prvi put, to se dešavalo i pre. Molim vas kažite mi šta se dogadja. Da li može da bude nešto ozbiljno???
mazalica
Novi član
Novi član
Postovi: 13
Pridružio se: Sub Feb 27, 2010 12:15 am

Re: Treba mi pomoc

Post od mazalica »

Zašto ne odete lekaru i rešite svoj problem? 8) Meni bi to bilo najlogičnije rešenje, bez mnogo glavobolje... Nekada sam bila u sličnoj situaciji pa znam koliko muka to zadaje. Najčešće je stvar u glavi, ako se niste dovoljno opustili. Vagina može da bude vlažna, ali najčešće nije tad spremna za ulazak. Tako je bar meni bilo. A zavisno i koliko često vam se to dogadja...Može da bude i vaginizam, grč u vagini koji se dešava pre pregleda, pre odnosa... Dakle, pravac kod lekara da vas posavetuje šta dalje.
Odgovori