Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: fobije-depresija-fobije...
PostPoslato: Ned Okt 24, 2004 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2004 1:46 pm
Postovi: 6
Evo me sa starom temom u novom ruhu.. Zelim da se zahvalim Danki na odgovoru, koliko vidim zaista aktivno ucestvuje u ovom forumu i sigurna sam da to posetiocima istog mnogo znaci. Danka, tvoja pozitivna energija zaista odusevljava i daje snagu. :) Sta je problem? Ok mozda se moze ziveti "normalno" sa fobijama ali sta u situaciji kada one toliko zaokupe zivot da covek upadne u depresiju? Antidepresivi odrade svoje - covek se oraspolozi i nakon nekog vremena kad fobije opet uzmu maha - DEPRESIJA. I tako u krug....da li je klasika da coveka sa fobijama prati depresija i to bezrazlozna? Sve je bez smisla i ja vidim samo jedno resenje.. borba je prilicno teska... taman se izborim sa depresijom i ostanu mi "samo" fobije i kao s tim cu nekako ziveti.. kad ono opet ispocetka.. hmm.. ne znam, ovo stvarno deluje kao bitka bez kraja.. Ljudi, kako unosite humor i opustanje u svoj zivot? Da li se to uci ili je to prirodom dato?
Pozdrav svima!
PS. Danka, poslala sam ti privatnu poruku pa ako stignes odgovori mi.
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 10, 2004 10:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
Razumela sam te da kada izadjes iz fobije uletis u depresiju i tako redom. Ako je tako, kako sam te razumela, normalno da ti je lose i da te to sve iscrpljuje. Resenje je jednostavno a to je da pocnes da odlazis na psihoterapiju i da pocnes aktivno da resavas problem fobija i depresije i ostalog. Naravno da lekovi ne mogu da srede sve. I da je jednako vazno i da ti odradis svoj deo posla. Fobije se vrlo uspesno lece bihejvioralanom psihoterapijom. Raspitaj se ko to radi u mestu u kom zivis i napred u avanturu. Lekovi pomazu ali nisu svemocni! Caoo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: