Hitno molim za odgovor

Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, dr Presetnik

Odgovori
malena123
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Okt 13, 2009 7:37 pm

Hitno molim za odgovor

Post od malena123 »

[b]Pozdrav svim ucesnicima na forumu :D [/b]


Zadnju menstraciju sam dobila 7.septembra,i sada mi ova kasni.Uradila sam 3 testa za trudnocu i negativni su :D ,Koji uzrok bi mogao biti izostanka menstracije s obzirom da su mi uvijek dolazile bar 7 dana ranije,nikad kasnije.?Napominjem da sam ovog mjeseca imala ginekoloski i ultrazvucni pregeld i da je sve ok.Molim nekoga da mo idgovori :wink: Imam 38 godina .
Korisnikov avatar
tamaraft
Stalni član
Stalni član
Postovi: 6556
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 1:32 pm
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 5
Lokacija: Planeta Zemlja

Re: Hitno molim za odgovor

Post od tamaraft »

Da li ste kontrolisati hormone?
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.
malena123
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Okt 13, 2009 7:37 pm

Re: Hitno molim za odgovor

Post od malena123 »

Posjetila doktorku moju,i kaze ako za tri nedjelje ne dobijem,da mi da terapiju za izazivanje menstrualnog ciklusa.Kaze da je moguce da imam ranu menopauzu:))
Odgovori