Problem

Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, dr Presetnik

Odgovori
Pera90ns
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 141
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm

Problem

Post od Pera90ns »

Joj, ne znam kako da pitam ovo.... Ovako, moja devojka ima problem pa me je zamolila da Vas pitam ovde na forumu da li neko zna sta moze biti u pitanju.
Pre jedno dve nedelje kad smo trebali da imamo odnos, nije bila kako da kazem dovoljno vlazna(ne znam kako drugacije ovo da napisem), tj jeste, ali nije kao pre., pa nakon kraceg odnosa pocelo je da je boli smo morali stati. I tako je bilo i ove nedelje i veceras, ali nismo veceras nista pokusali dalje da je ne bi bolelo.
Jel zna neko mozda sta joj je ili joj mozda, nadam se, nije nista?
Molim Vas samo ozbiljno, jer je ona stvarno zabrinuta.
Marijaft
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 612
Pridružio se: Pet Dec 21, 2007 11:09 pm

Re: Problem

Post od Marijaft »

Nije joj nista. svakoj zeni se to desi ponekad, a razlozi su razliciti - ili je umorna, opterecena necim, nije joj do sexa u tom trenutku ili sl. Uglavnom sve je to normalno.
Pera90ns
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 141
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 1:58 pm

Re: Problem

Post od Pera90ns »

Hvala vam puno!
Odgovori