Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neuropsihijatrija...dve godine..nishta..:(
PostPoslato: Pet Jun 22, 2007 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 12:30 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Da li postoji terapeut koji uopshte zeli da se bavi ovom temom..dokle chemo ici na hrvatske sajtove da bi se bavili svojim mentalnim zdravljem..jel pstoji neko kome nije vazan honorar vech iskrena briga o bolesnicima..izgleda ne..zato smo prepusteni plachanju privatnika, chekanju u redovima, a mislim da bi znachilo mnogima da konachno nadjete nekog..
Sa poshtovanjem sky_blue :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 22, 2007 8:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
A zasto bi se ikome ista placalo? :) Zar mislite da mi ostali lekari dobikamo novac za ovo? Ili "navlacimo" pacijente? Evo, ja radim u drzavnoj ordinaciji i ne naplacujem nista bilo kome ako dodje u tu ordinaciju :)

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: gdin.-e Zdravkovicu.
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 12:30 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
A zasto bi se ikome ista placalo? Zar mislite da mi ostali lekari dobikamo novac za ovo? Ili "navlacimo" pacijente? Evo, ja radim u drzavnoj ordinaciji i ne naplacujem nista bilo kome ako dodje u tu ordinaciju
_________________
Dr. Zdravkovicu..nije stvar u tome da li vi kao lekar opshte medicine neshto naplachujete u lekarskoj ustanovi(drzavnoj) ili navlacite bilo koga na "ne znam shta"..a dobijate platu od drzave za vash poshten rad u toj ustanovi..vech da li postoji neko ko bi odrzavao forum NEUROPSIHIJATRIJE..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 12:30 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
"zasto bi s ishta plachalo.."Ako neshto radite logichno je da za to dobijete platu..ako radite volonterski - nechete dobiti "nishta'-osim skustva koje chini mi se nije zanemarljivo za dalji rad.. Ja ne kritikujem bilo koga ko za svoj rad trazi ono shto je i zasluzio vech postavljam pitanje: Da li postoji osoba koja moze da uredjuje forum neuropsihijatrije..
Ne razumem za shta dr. Zdravkovich ne uzima novac.. Ako je u pitanju forum..razume se ako radite volonterski da vam se ne placha..treba da vam se plati sve shto ste zasluzili.."navlachite"????...to mi tek nije jasno, pogotovu ovde na forumu..
Ja takodje radim za platu i ako mogu da pomognem za ono shto sam struchan bez naknade, iz ljubavi i poshtovanja prema drugima, zasto da ne.. Zato ostavite tu pricu kako ste VI doktori premalo placheni jer ima mnogo drugih koji imaju josh manje od Vas..
S' poshtovanjem sky_blue


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ..opet ja..heh
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2007 12:30 pm
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Dr. Ivice molim da NE shvatite bilo shta od ovoga kao uvredu..znam da se Vi mnogo tudite i to je sasvim OK..samo mi bash jezik kojim ste mi odgovorili nije bio bash na mestu...
Mislim da o ovoj temi ne treba posebno, niti bilo shta prichati..sve je jasno..
Nechu biti onaj koji zanoveta..ali sam zeleo da izrazim svoje mishljenje..
P.S. Izgleda koliko sam se raspisao ovde da pricham sam sa sobom..hahaha
Dr. Ivice pozzz i nastavi
Respect :)
P.P.S. Dr. Ivica je opasan(borilachke veshtine)
Nsmeem da se zezam sa njim..hehe :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 7:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Pozdrav. Mali nesporazum je ovde - ja bih bio spreman da se zakunem da je u originalu postavljenopitanje glasilo drugacije i pominjalo se nesto oko placanja i navlacenja pacijenata... Izvinjavam se.

Sve najbolje!

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 22, 2007 6:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:17 am
Postovi: 225
Slazem se sa autorom teme, treba naci moderatora, valjda ima neko ?
S druge strane, ja cesto idem na hrvatske sajtove o zdravlju, to je bar univerzalna stvar, bolest ne bira.
Primetila sam da su ljudi ( ako hocete Srbi, Hrvati ... ) jedino na ovakvim sajtovima tolerantni.
Postavite bilo kakvu drugu temu odmah svadja "mi" i "oni"... :roll:
Ovo je bilo off topic, ali sam morala da napisem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 14, 2008 11:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 14, 2008 1:21 pm
Postovi: 160
Joj, kasno videh ovu temu. Vec iskazah svoj protest zbog zakljucavanja Neuropsihijatrije na jednoj drugoj. :-? Jel se pojavio neki doca u medjuvremenu? Nova sam pa nisam u toku. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 15, 2008 1:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 4:43 pm
Postovi: 235
Lokacija: MK
Zasto uopste pominjete srpski, hrvatski, mi, oni?????
Mislim da na ovom forumu nas ima svih i vidim da na ovom forumu sasvim lepo razgovaramo, razmenjujemo iskustva, trazimo i dobijamo savete i pomoc.....
Ja nisam niti iz Srbije, niti iz Hrvatske, a bas mi je drago sto ovaj forum funkcionira bas onako kako funkcionira i sto se ovde osecam kao sa svojima.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 15, 2008 1:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 14, 2008 1:21 pm
Postovi: 160
Goki, na jednoj drugoj temi sam pomenula da je ovo jedini medicinski forum na srpskom jeziku pa se delom osecam prozvanom. U pravu si da nema veze da li je srpski ili hrvatski, bitno je samo da je na jeziiku koji vecina ljudi razume. Ja recimo imam neko elementarno znanje engleskog ali je ono daleko od toga da mogu da citam forume i sajtove na engleskom i razumem sve narocito kada su u pitanju strucni izrazi. Sigurna sam da ovde ima jos takvih ljudi.

_________________
Da bi se pobedio strah od smrti, prvo se mora savladati strah od zivota.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 20, 2008 1:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 11:44 am
Postovi: 138
A jel bi mogli da dovedemo i nekog sexologa?
Ozbiljno pitam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 20, 2008 6:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Na jednoj od tema smo se dopisivali jedan moj kolega i ja... Ja sam doktorirala klinicku psihologiju, ali u Americi, gde i radim i nisam ni osnovne studije psihologije zavrsila u Srbiji. Ne znam koliko moji saveti mogu da nekome pomognu u tom domenu, jer je bilo dosta pitanja protokolarne prirode a ja o zdravstvenom sistemu u Srbiji znam samo iz pete ruke mojih rodjaka t.j. nista konkretno.

Na tih par tema se javio taj covek pod pseudonimom "Garfield" i mislim da je klinicki psiholog ili psihijatar. Davao je vrlo elokventne i kompetentne odgovore. Nadam se da ce se javiti. Ja bih bila voljna da mu pomognem, ali mislim da sama ne bih mogla, prvo zbog vremena koje je potrebno a drugo zbog nepoznavanja naseg sistema za mentalno zdravlje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: