Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 11:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2020 10:15 am
Postovi: 3
Užas, a tako fino deluju, još imaju i dobre review-e na Google-u. Ništa, idem kod dr Bjekića čim pre, a za dalje ćemo videti. Ne mogu da verujem da to tako mogu da rade, i da im niko ništa ne može, i da ko zna koliko ljudi na taj pogrešan način leče. A ljudi uglavnom dolaze da izleče ureaplazmu zbog planiranja trudnoće. Ja da nismo supruga i ja krenuli s tim ne bih ni znao da je imam, jer je potpuno asimptomatska, bar u mom slučaju. Samo da je se otkačim i da posle bude sve dobro u vezi toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Sre Mar 18, 2020 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2019 11:43 pm
Postovi: 6
Verovatno imaju dobar review jer je placen preko Google Ads i slicno...verovatno vestacki... jer nismo nas trojica sa foruma jedini slucajevi. Ne secam se cifre koju je dr Milan Bjekic rekao.
U svakom slucaju dobar je start de prekinete sa LaboMedicom i krenete od dr Milana Bjekica i dalje kako vam on preporuci ili uputi.

Stvarno sam se osetio nemocno. Osecao sam cak kao svoju gradjansku duznost da uredim nesto povodom njih i stvanro sam se potrudio, pricao sa pravnicima, doktorima, inspektorima itd... i svi su rekli od toga nema nista....nazalost zivimo na divljem zapadu i samo da molis boga da imas srece u zivotu. Nekada ne mozes da budes ni dovoljno pametan.

Ja sam isto prenaglio i otisao prvo sto mi je iskocilo na internetu a to su oni. Nije mi bilo cak ni do para nego su mi ostavili utisak da su stvaro specijalizovani za to... a zapravo je njihova specijalizacija totalno druge vrste.


Srecno. Nadam se da ces ti i tvoja supraga kroz sve ovo proci sto bezbolnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: LABOMEDICA - nestrucno lecenje
PostPoslato: Pet Avg 28, 2020 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 21, 2018 2:06 pm
Postovi: 9
Само да потврдим све ово изнад што стњ писали...ја сам нажалост кренуо да се лечим код њега и у току ми је лечење... Имам уреаплазму и ево лечим се већ 2 месеца, не може да ми погоди антибиотик...дао сам пара и пара на поновна тесторања ,сад ме тера да радим спермокултуру...променио сам 3 антибиотика и даље се нисам излечио... Мислио сам да је матор човек па те тек тако отаља али уствари озбиљан преварант...кад год имам неко питање он ми одговори нешто невезано за питање... Ко зна и да ли су тестови исправни .. у сваком случају ником не препоручујем да иде тамо


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: