Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kondilomi unutar penisa pomoc?? Vakcina protiv kondiloma
PostPoslato: Sub Jul 06, 2013 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
Otvorio sam ovu temu jer sam pre 2 nedelje slucajno uvideo kondilom malo ispod usana penisa tj unutar cackao bukvalno pipnuo odma je krenula krv.. slosilo mi se .. juce sam bio na skidanje kondiloma i rekao sam doktoru da imam i unutra otvorio sam pokazao muon je uzeo neku pincetu da to iscupa ali ja nisam mogao jedva sam ostao
o citav za malo da se onesvestim udario me znoj u sekundi... tako da sam rekao da mi to ne dira ni oni nisu znali sta da rade... zato sam dosao na ovaj saj da upitam i zatrazim pomoc od bilo koga ili da me bilo ko posavetuje...

isao sam 2 puta na przenje kondiloma... prvi put kad sam otisao doktor mi je rekao za neku vakcinu protiv kondiloma.. citao sam surfovao po netu...... i pronasao da postoje 2 vakcine protiv kond. jedna je Gardasil a druga Cervarix koja se kasnije pojavila... i sad opet moram da kazem da ko god zna bilo sta neka mi pomogne i posavetuje obrazlozi zasto ta vakcija je doba ili zasto ne... hvala za pomoc unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi unutar penisa pomoc?? Vakcina protiv kondiloma
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 10:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ти се баш мучиш са тим кондиломима. Лично, више не верујем вакцинама. Свашта стављају у њих, тако да сам против.

Препоручио бих ти домаћи препарат који се прави од комовице и белога лука. Одличан је за имунитет против вируса. Рецепт погледај на мом сајту под Савети, Здравље, Имунитет.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi unutar penisa pomoc?? Vakcina protiv kondiloma
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
aa_aca je napisao:
Ти се баш мучиш са тим кондиломима. Лично, више не верујем вакцинама. Свашта стављају у њих, тако да сам против.

Препоручио бих ти домаћи препарат који се прави од комовице и белога лука. Одличан је за имунитет против вируса. Рецепт погледај на мом сајту под Савети, Здравље, Имунитет.


hvala vam na odgovoru.. pa mucim se sa tim kondilomima duze vreme ali to su sitne nestaju i opet se pojavljuju ali za taj unutra za to sam zabrinut...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: