Koliki je rizik i šta raditi?

Seksualno prenosiva oboljenja i sva pitanja o njima na jednom mestu. Pitajte, savetujte, naučite ili edukujte o tegobama izazvanim polim bolestima. Naučite kako se zaštititi od seksualno prenosivih oboljenja i kako ih prepoznati.

Moderatori: moderato, vlada99

Odgovori
Nostradamus
Novi član
Novi član
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Mar 09, 2016 12:49 pm
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9

Koliki je rizik i šta raditi?

Post od Nostradamus »

Želeo bih da pitam kompetentne ljude za savet i mišljenje.

Ukoliko sam imao seksualni odnos sa ženskom osobom sa kondomom koji nije pukao, ali je možda u toku odnosa spao, koliki je rizik od dobijanja polno prenosivih bolesti?

Naime, seksualni odnos smo imali nekoliko puta, svaki put smo koristili kondom, ali je tokom jedog odnosa kondom "spao". Mislim, ja sam video da kondom nije na penisu, mada ona kaže da je sve vreme trajanja odnosa kondom bio na penisu jer bi ona osetila da je bilo drugačije (ne znam da li ona stvarno to može da oseti, čisto sumnjam u to).

Seksualni odnos je bio, tako da se izrazim, normalan - nije bio ni grub, ni mlak.

Koliko vremena treba da prođe da mogu da odem u neku laboratoriju da uradim testove na polno prenosive bolesti, a da rezultati budu valjani?

Hvala na svim savetima i informacijama.
Nostradamus
Novi član
Novi član
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Mar 09, 2016 12:49 pm
Koliki je zbir brojeva cetiri i pet: 9

Re: Koliki je rizik i šta raditi?

Post od Nostradamus »

Takođe, ja sam njoj radio oralni seks. Zube sam prao tog dana, mislim da je od pranja zuba do oralnog seksa prošlo nekoliko sati ali ne znam tačno.

Koliki je rizik da sam se zarazio virusom HIV?

Hvala Vam na odgovorima.
Odgovori