Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zujanje u usima?
PostPoslato: Sub Dec 22, 2012 11:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 18, 2012 12:34 am
Postovi: 14
Negdje u proljece kad sam saznao da imam kandidu u grlu i sputumu sam primijetio da uvece cujem neko priguseno zujanje ili sum i ponekad mi je uvece bio osjecaj da osjecam puls tj kucanje srca u lijevom uhu,a zujanje u oba.U toku ljeta to je sve prestalo jer sam se opustio i sve je proslo i kandida i sve tegobe koje sam imao.U septembru novi problemi.zeludac ,stres,nervoza i opet mi se javlja puls ali sada u desnom uhu,a u zadnjih mjesec dana kada sam otkrio da mi se opet i kandida bratila osjecam zujanje u usima,dok pulsa nema.Zujanje je priguseno,prisutno obicno uvece,a ponekad i u toku dana,nekad cijeli dan ali mi ne smeta...E sada ,ja nisam uopste tome pridavao znacaja dok mi ne napunise glavu to moze biti ovo,to ono...Pa eto da pitam sta bi to moglo biti,da pomognem,evo vec par mjeseci previse sjedim za kompjuterom i na poslu samo sjedim,pa sam vjerovatno i malo kicmu unistio ,a pogotovo vrat,jer kad se probudim kao da sam ratova,ne mogu naci pravu poziciju dok spavam ,ne odgovaraju mi niski jastuci i mekani...i kad vjezbe radim puca kao nikad u pocetku..Inace imam problem i sa vilicom,kao da je ispala iz lezista pa mi i ona puca i kad otvorim usta jako zateze..Eto,izvinjavam se zbog prevelikog posta,ali eto da bacim sve moguce informacije,da ne zaboravim,uvijek mjerim pritisak,od 18te god od kada mjerim mi je gornji oko 130 ,a donji oko 80,nikad mi nije isao vise od 140 i 90...puls mi je 75-90 obicno 82-3,bolove sem u vratu koje vjezbom uklanjam nemam,cesto imam problema sa sinusima,od malena,sve drugo je ok sto se tize glave i vrata.Pa eto ako je neko imao slicne probleme ili neko zna sta je mogao bi da me uputi na neke vjezbe ili sta da radim,sportom se bavim zbog posla i okolnosti samo 1 ,ali pokusacu da i to povecam na svakodnevnu aktivnost.Hvala unaprijed i jos jednom izvinite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zujanje u usima?
PostPoslato: Sub Dec 22, 2012 11:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 18, 2012 12:34 am
Postovi: 14
Da dodam jos jednu stvar,slusao sam dosta glasnu muziku ,a sada mi preglasna smeta ,tacnije ,radije je ne bih slusao,mada se brzo naviknem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: