Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Savet i pomoć psihologa?
PostPoslato: Sub Okt 12, 2019 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 12, 2019 1:49 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima

Izvestan period se mučim sa porodičnim, ličnim i emotivnim problemima. Otac mi je težak pacijent, imam problema da pronadjem posao, pritom održavam vezu na daljinu za koju više nisam ni siguran dal je veza. Svi ti problemi me muče. Osećam bol u grudima i pritisak da se sve ovo sto pre resi. Već nekoliko puta uhvatim sebe kako plačem uveče kada se osamim jer ne znam da se izborim sa svim tim niti mogu da rascistim stvari u glavi. Neraspoložen sam, nemam volje ni za čim. Trudim se da u kući ne pričam o svemu tome da im ne budem i ja teret pored oca. Sa druge strane ne znam na čemu sam sa devojkom. Potreban mi je savet šta raditi, nisam ni siguran dal sam u depresiji ili je nešto treće. Prosto treba mi odgovor i pomoć kako se nositi sa ovim mojim jer ja više ne znam. Dal je okej u ovoj fazi potražiti pomoć psihologa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savet i pomoć psihologa?
PostPoslato: Sub Okt 12, 2019 11:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако нема нико да те паметно посаветује око тако важних ствари, онда ти једино остаје психолог. Нажалост и њих има свакаквих. Једини за којег сам чуо да је добар је др Влајко Пановић.
https://www.leparec.org/vlajko-panovic-klinicki-psiholog-kako-da-zavedete-red-i-dete-vratite-na-pravi-put/
https://www.mojpedijatar.co.rs/klinicki-psiholog-vma-dr-vlajko-panovic-sedme-godine-kod-dece-bi-trebalo-izgraditi-tri-tabua/

Што се тиче везе на даљину мало је детаљније опиши, мада ми је кристална кугла у квару...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savet i pomoć psihologa?
PostPoslato: Uto Nov 12, 2019 2:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
svakako poseti lekara--jer je u takvoj situaciji tesko sam da izadjes na kraj
velika sreca bi bila da se odlucis za bilo kakv posao--mislim da bi ti uspelo i sam--ali sve zavisi kako ti shvatas posao i zivot, a ja mislim da posla ima uvek,
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 321 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: