Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 03, 2006 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 02, 2006 2:46 pm
Postovi: 10
Lokacija: Uzice
Hvala na komentarima! :D
Sada koleno me manje boli ali pri naprezanju tokom dana javlja mi se otok uvece. :( Mada idem na terapiju do bolnice svaki dan,a to mi je pola sata peske! Radim vezbe za kvadriceps i idem na fizikalnu terapiju. valjda ce biti sve uredu,mada koleno mi na neke pokrete "skljoca"-pomeri se casica pa sa vrati u leziste! Tom zaboli malo ipak mislim da je to do ligamenata zato sto su iztegnuti!

Pozdrav! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ligamenti
PostPoslato: Sre Dec 12, 2007 1:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 11:10 am
Postovi: 4
Pre 18 meseci prilikom igranja fudbala desilo mi se da prilikom trka i sutiranja lopte dok sma bio na stajnoj nozi (leva) da sam zbog neravnog terena koleno izbio blago ka unutrasnjosti. Namestili su mi koleno i imao sam upalu pripoja kvadricepsa. Posle 8 meseci pokusao sam da igram mali fudbal rekreativno i prilikom jedno duela sa protivnikom on me je blago sa desne strane odgurnuo ramenom (rame o rame ) i ja sam bio izbacen vrlo daleko sa terena iako je bilo bas blago i javio mi se jak bol sa desne unutrasnje strane kolena negde na samom spoju kolena. Posle toga sam mirovao jos vise meseci poceo blago da trcim pravolinijski i nisam imao nikakvih smetnji. Ali prilikom trcanja i nagle promene pravca ulevo i iskretanjem noge u tom pravcu javlja mi se jak bol.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 193 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: