Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nonlinerna analiza,molim vas pomozite
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 6:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
Molila bi sve doktore na ovom forumu il bar one koji su culi za ovu pretragu unutrasnjih organa da mi kazu koliko je ona pouzdana u otkrivanju bolesti u organizmu,doktorica kod koje sam radila taj pregled kaze da taj aparat jos u pocetnoj fazi otkriva bolesti tj promene u organima..Ja konkretno imam mucnine vec godinu dana radila sam test na heliko bak i negativan je,zatim rendgen zeluca i opet sve ok,kompletnu analizu krvi,ultrazvuk i svi ti nalazi su bili kako doktori kazu idealni,cak su mi govorili da mi nije potrebna gastroskopija.Medjutim ovom nonlinernom analizom gdje su snimani svi organi koji mi na neki nacin uticali na probleme sa zelucom su potpuno uredni,al je snimak zeluca pokazao da postoji grcenje u zelucu prouzrokovano stresom i nervozom i dijagnoza mi je pilorospazam.A sto se tice te doktorice koja radi te nalaze,uspjela sam saznati da je specijalista za akupunkturu i fizikalnu medicinu,fakultet je zavrsila u Zagrebu.Nadam se da vas nisam smorila sa ovolikim detaljima,jer mislim ako vise kazem da ce te biti bolje upuceni u situaciju.I jos na kraju da kazem da imam escerihiju coli na svu tu moju muku jos i to,to sam saznala pre neki dan kad sam radila urinokulturu,koliko ona doprinosi tim mojim svakodnevnim mucninama.Molim vas pomozite mi bar nekim malim savjetom,postala sam jako depresivna i vjecito zivim u strahu kad ce me uhvatiti mucnina,dal kad sam na poslu il u busu....ma uzasno je,jos da napomenem da nikad ne povracam vec samo ta muka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 9:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Iskreno, ja bih rekao da je taj "aparat" i ta "metoda" cisto otimanje novca, kao i razne druge kvazi-dijagnosticke metode (AMSAT i slicno...)

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 12:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
Toga sam se i plasila al me zanima kako doktor sme da radi tako nesto zar takvim sarlatanima se automatski neoduzima titula ljekara,taj pregled radi u svojoj privatnoj ambulanti plus sto ga reklamira na radiu.Doktore Ivica na osnovu ovog svega st sam rekla da li bi vi mogli da mi preporucite koje jos pretrage da uradim. AKo je sa zelucom sve ok kao sto su mi cjelo vreme govorili zasto se onda ja ne osjecam dobro,dal ta e.coli moze da pravi tolike smetnje zelucu...negdje sam cula da i gliste mogu stvarati mucninu pa koliko je to tacno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 5:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Na zalost, na ovim prostorima su sarlatani zasticeni kao mufloni. Niko im nista ne moze. Svakako bi trebalo da uradite gastroskopju.

Sve najbolje.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 5:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
Hvala na iskrenosti,pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 171 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: