Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Sre Jun 11, 2014 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 2:12 pm
Postovi: 7
Pozdrav svima :) Mene ova ankcioznost smara uzas uz to sam i agorafobican :) ne pijem nista od lekova jedino pola neke tabletice za smirenje samo ako je bas potrebno al retko :) ankcioznost sam verovatno nasledio od mamine rodjene sestre posto je i ona ankciozna al se lako nosi sa time posto ima vec 15 godina mislim da je cak i njej tata patio od ankcioznosti al bio je alkoholicar pa se nije toliko primecivalo :) ja sam da kazem nov u ovome naucio sam malo da se kontrolisem ali me nervira sto stalno mislim da mi nesto fali i da sam bolestan uvek imam tako neke opsesivne misli :) i nije mi problem da izadjem napolje ili da idem negde ako idem kolima onda znam da imam brz prevoz u slucaju da mi se nesto "lose" desi znam da mi se ne moze nista lose desiti od ankcioznosti al opet ... :) ne znam dal da posetim nekog psihijatra sta mi je ciniti ? :) hvala unapred! Sale


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2014 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2014 4:42 pm
Postovi: 5
lesax96 je napisao:
Pozdrav svima :) Mene ova ankcioznost smara uzas uz to sam i agorafobican :) ne pijem nista od lekova jedino pola neke tabletice za smirenje samo ako je bas potrebno al retko :) ankcioznost sam verovatno nasledio od mamine rodjene sestre posto je i ona ankciozna al se lako nosi sa time posto ima vec 15 godina mislim da je cak i njej tata patio od ankcioznosti al bio je alkoholicar pa se nije toliko primecivalo :) ja sam da kazem nov u ovome naucio sam malo da se kontrolisem ali me nervira sto stalno mislim da mi nesto fali i da sam bolestan uvek imam tako neke opsesivne misli :) i nije mi problem da izadjem napolje ili da idem negde ako idem kolima onda znam da imam brz prevoz u slucaju da mi se nesto "lose" desi znam da mi se ne moze nista lose desiti od ankcioznosti al opet ... :) ne znam dal da posetim nekog psihijatra sta mi je ciniti ? :) hvala unapred! Sale



Poseti obavezno psihijatra čim se osećaš loše. Ja sam užasno depresivan već više od godinu i po dana i tek danas sam se rešio da posetim psihijatra, mada se iskreno kajem što to ranije nisam učinio. Znam da, što više odlažeš odlazak kod psihijatra, osećaš se sve gore i gore. Smatram da se psihijatru treba obratiti na vreme i za najmanji problem što se psihe tiče, jer bolje je na vreme početi terapiju, inače bi se zdravlje moglo pogoršati ako sve više i više odlažeš posetu. Reci mi, da li zbog anksioznosti imaš problema sa gubitkom težine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 2:12 pm
Postovi: 7
Mene je depresija prosla :) nego me nervira sto tako uvek mislim da mi nesto fali i imam strah da ce mi se nesto lose desiti stalno :) najvise mi je problem sad prelaz prolece-leto kad mi alergija proradi jos me panika nekad savata pa se uspanicim da cu prestati disati klasika al dobro ... :) nemam problema sa tim visok sam 1.77 tezak 82. kile treniram rvanje i kikboks svaki dan imam treninge sve super sto se tice toga :) najveci mi je problem ici napolje pogotovo peske i malo dalje od kuce onda se uspanicim da ce mi biti lose pa nmg brzo da pobegnem kuci itd itd :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2014 4:42 pm
Postovi: 5
lesax96 je napisao:
Mene je depresija prosla :) nego me nervira sto tako uvek mislim da mi nesto fali i imam strah da ce mi se nesto lose desiti stalno :) najvise mi je problem sad prelaz prolece-leto kad mi alergija proradi jos me panika nekad savata pa se uspanicim da cu prestati disati klasika al dobro ... :) nemam problema sa tim visok sam 1.77 tezak 82. kile treniram rvanje i kikboks svaki dan imam treninge sve super sto se tice toga :) najveci mi je problem ici napolje pogotovo peske i malo dalje od kuce onda se uspanicim da ce mi biti lose pa nmg brzo da pobegnem kuci itd itd :)


Bez obzira što te je depresija prošla, idi kod psihijatra zbog straha koji osećaš. Mene, uglavnom, više depresija muči nego strah. A šta piješ za smirenje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 2:12 pm
Postovi: 7
Joj mene je depresija mucila prosle godine kad me je tek pocinjalo tresti ... Nisam iz kuce provirio 3 meseca uzas :) amm uglavnom pijem one relax to je na biljnoj bazi neka glupost to kad se osecam uznemireno i tako to :) a kad bas bas ne mogu da se iskontrolisem uzmem cetvrtinu promazepana to me opusti bas dobro al jako retko to uzimam mozda jednom u 2 meseca :) jel znas ti mozda neki dobar lek za to da pomaze ? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Sub Jun 14, 2014 12:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Ne vredi puno da vam obojici kazem da se ne osecate ni malo manje vrednim ili sta znam kakvim zato sto vam eto nesto fali---jooooj koliko njih ima sto im i vise fali pa zive sasvim lepo. Sto vise mislis o tome bice ti gore-zato sto vise trenirajte,druzite se,nadjite dobrog sagovornika na bilo koju temu,sve sve samo se ne zatvarajte u sobu-kao sto si imao slucaj nekad. DA tesko je sam napraviti izlazni korak ali trazite u okruzenju osobu koja ce vas razumeti i pricajte slobodno o svojim problemima--ma koje prirode oni bili. Net nije los kad nam je neprijatno pricati nekom al nije bas isto kao naci prijatelja,rodjaka,kolegu,devojku,ma nekad i stranac moze vise da vas razume nego neko od roditelja.
ZATO OTVORITE DUSU a ako idete neuropsihijatru-to je bezuslovno da kazes sve sto te muci, jer postoji u nama neki uzrok za takve vrste tegoba.NECIM NISMO ZADOVOLJNI A NEDA NAM SE RESITI PROBLEM.Mladi ste i ne prepustajte da vam se otima zivot,jaci ste vi sigurno..SAMO GLAVU GORE
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imam 18 godina i ankciozansam vec godinu dana ako ne i vise
PostPoslato: Sub Jun 14, 2014 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 2:12 pm
Postovi: 7
Hvala vaso u pravu si :) ja sam uglavnom u stanu sa devojkom ili za kompom ako ne treniram :) keva mi je kao drugarica pa sa njom pricam o svemu takodje i tetka (njena rodjena sestra) ona je takodje ankciozna vec duze vreme pa sa njom pricam o svemu :) sad sam poceo malo po malo da idem sa devojkom da prosetam nekako se nateram i vec osecam da mi je bolje :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 120 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: