Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Ima li nade?
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 4:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Interesuje me, posto sam vec dugo na temi nutricionizam, i mnogi znaju moj problem...imam 18 godina i vec oko 2 god se borim sama sa bulimijom...nekada sam imala vece krize, ali su se one vremenom proredile, prolazio je duzi period izmedju njih...
zelim da prestanem sa tim i zato me samo zanima, ukoliko neko stvarno zna, da li ja nisam bas previse naskodila svom organizmu, jer sam mlada i smatram da ukoliko sada prestanem, necu imati vecih posledica u buducnosti...
veoma mi je bitno vase misljenje, jer mi je majka bila veoma bolesna, mucila se, i ja sam preplasena, ne zelim da me neka bolest snadje zbog mojih gresaka.
pomozite...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 4:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ima nade kako da nema?Teze i neizlechive bolesti pa imaju nade.Nada je vaca ukoliko i sama verujesh u to !Sama sebi si najveci prijatelj dusho!A i posetiti lekare nije nishta loshe ,ti si tako mlada i tek treba da pochnesh da zivish!Tvoj organizam nije mogao do te mere da se ugrozi ,sem ako ne nastavish sa takvim ponashanjem?Razmishljaj pozitivno,smej se dusho i kad ti se ne smeje glupiraj se, igraj se i ne obaziri na nekog shta ce ti reci?Uzmi ogledalo pogledaj svoj odraz i prichaj mu kako treba da zivi ?Da se raduje ,da se smeje skakuci po kuci.Verujem da ce neko reci ova je luda (za mene) ali i to me zaboli neka stvar!Da sam to radila odavno sad bi bila kao chelik.I sad svaki lekar koji je iole dobar lekar preporucit ce ti humor .Uzmi DVD ,ne gledaj shto je nash a ne neki strani sa stranim "dobrim"glumcima, uzmi chkalju kamiondzije,ljubav na seoski nachin, lude godine ,Neshto shto ne morash da chitash ,nego shto ce te nasmejati i samim pokretom ili recju izgovorenoj na njima sopstven nachin.Poruchkaj polako dal to bilo proja ili shta malo pomalo i ne razmishljaj ono jaoj :o oce li mi biti muka?Pa i ako bude ,nadji razlog i opravdaj tu muku sa ovom vrucinom ili bilo chim i drugi put nece biti samo ne misli mnogo o tome.Pa nisi uzimala najteze droge ili shta vec da bi razorila organizam a i nije ti 80 god nego tek 18 godinica mila moja.Ako se majka bila razbolela tesko ,svi smo mi imali takvo sta u poroditzama ,po tom ceo svet bi vetj odavno izumro.!Nego ajde ti blago meni kao da se nije nishta dogodilo.Ne zatvaraj se ,to nikom dobra nije donelo pa nece ni tebi,I ne prichsj puno o ovom samo.Ima toliko lepih tema u zivotu.Proviri iza shpijunke ide li komshija u svaleraciju ,nasmeshi se i zivi svoj zivot mila.Dok god budesh o ovom stalno mislila ,pisala , i stalno tu temu razradjivala zapadacesh u sve veci ponor!Nego od sad mila probaj za pocetak da predvece odes u setnju na sladoledic recimo.Ako nemas s kim ti sama sredi se i kreni.Gledaj izloge,ljude koji zse smeju ili su zabrinuti i studiraj njihove poderane carape !Nashe dekorisane izloge zamishljaj kako bi ih ti uredila,PROSTO TRGNI SE ODMA! JER dok ti pitash ima li nade ?Znachi da vec virish iz corsokaka?Zato izlazi iz rupe vidim te mijo :D :lol: :wink:
I ljubi te puno puno puno ! Od sutra na toplu proju i hladnu jogu :D :D :D
Vazi??? :lol:
Obecala si pazi? :P :wink: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 7:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Hijenche, Mikalja i ja kao da te proganjamo, ali veruj da je to u najpozitivnijem smislu! Moj sin je tvojih godina...dobro se secam i sebe sa toliko godina koliko ti imash...Znam da ti sad tvoj problem izgleda nereshiv, ali to NIJE ISTINA! Ti puno razmisljas o svemu i svesna si greshke koju si napravila, a to neminovno vodi do reshenja problema. Neces dobiti nikakvu bolest, ne brini. Normalno je i da te muche strahovi, ma svi imamo neke svoje strahove. Veruj da ne postoji niko ko je imun na njih.Ali chinjenica je da kad se zaista suochish sa sopstvenim strahom, kad mu 'pogledash u ochi', on tada nestane...Kako sam negde chitala: 'Ako bezis od lava, on ce te juriti. Ako stanes i pogledas ga u ochi, stace i on'.Hm slazem se sa Mikaljinim predlozima...ali mislim da si ti zrela za jedno zestoko zaljubljivanje...onako fatalno...i videces da ce sve izgledati drukchije :wink: Ako ti nesto znachi, mi smo tu za tebe. Opet, ako te nerviramo, slobodno reci. Mi smo odrasle, zrele zene sa puuunooo iskustva i sve mozemo da podnesemo i razumemo. Cmok, bebice nasha :D IMA NADE IMA NADE IMA NADE IMA NADE IMA NADE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 7:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Da da hijenche nashe sanyalicin sin tvoje godishte a mene ona zove babom, ministarka :wink: Napisala sam ja hijeni i ovde i na proji .A na proji ona sebe vec optuzuje i sebi odredjije da joj nece biti josh bolje i bla bla blaboce :oops: :P :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 7:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Izvini sanyalice ali ti govori u svioje ime samo ,u moje nemoj :evil: Ako si ti zrela zena ja josh nisam.Ja sam devojchitza josh :D :D :D :D
Ljubim Vas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Ju ju daaaaa, ja zaboravila da si ti baba Mikalja, a ja teta Sanyalica :wink: Sorry, dear Mikalja :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Znash da smo sinoc ja i muz se rasprichali o tom doshlo nam onako?Da li cemo imati unuchad i kako bi bilo shta bi ko radio koliko dopustio i tako se uneli da smo se bili zakrvili :evil: :evil: Bogami pobesneli i onda se pogledali Boze svashta rekoh .I nasmejali se !Pa sam mashtala dugo ,dugo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pardon ne teta nego tetkica *a tetkice su baba sere haahahahah :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Nego nereche mi jel ti doshao zaovin sin?I jesi li dobila titulu? :roll: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Dobila sam...budzu, a ne titulu hahahaha :lol: :lol: :lol:
A rekoh ti za zaovinog sina, doshao je...pa to sam zbog njega spikala inglish...sa snajkom iz Norveske...a s ovom drugom njegovom iz Australije tek treba da spikam hahah a one ostale ne poznajem :wink:
hahaha sta kazes posvadjala se s chovekom, babo jedna :wink:
Hijenche, drago nashe, ne zameri babama sto su se raskokodakale ovde na tvojoj temi. Ej ali kad vidish kakvih sve luda ima (kao sto smo Mikalja i ja, a ima nas gomila takvih), onda ces da shvatish da jos kako IMA NADE za tebe! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
sanyalica je napisao:
Dobila sam...budzu, a ne titulu hahahaha :lol: :lol: :lol:
A rekoh ti za zaovinog sina, doshao je...pa to sam zbog njega spikala inglish...sa snajkom iz Norveske...a s ovom drugom njegovom iz Australije tek treba da spikam hahah a one ostale ne poznajem :wink:
hahaha sta kazes posvadjala se s chovekom, babo jedna :wink:
Hijenche, drago nashe, ne zameri babama sto su se raskokodakale ovde na tvojoj temi. Ej ali kad vidish kakvih sve luda ima (kao sto smo Mikalja i ja, a ima nas gomila takvih), onda ces da shvatish da jos kako IMA NADE za tebe! :wink:

Budzu ali Marijanovu jel :D :D :D
E jbg ja se bash bila poradovala da cesh mi preko reda neshto uraditi ?E ne vracam ti fijakeristu ,DOBRO VOZI Bogami :lol: :lol: :lol:
Moramo na njenoj temi da kokodachemo nece biti sama bash :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
i sanyalice zjako nije ti ona snajka nego ZAOVA KAPIRASH LI ?Ma matoro izlapelo hehehe
Ajte ljubim Vas odoh ja
P.S
da da bila se posvadjala sa dedom jbt zapenili chije je unuche vishe ,i ko je bolji deci on ili ja :o A unuchadi nigde ni od korova jbg :cry: Zaneli se od puste zelje !A cera kaze polako mlada je hoce karijeru i da prozivi pa tek onda? :-? Jebem joj cacu :evil:
Aj hijenche bubim te lutko moja vidish kako se mi ludiramo ,zanesemo se do te mere da se posvadjamo a dete i nemisli da se rodi.Nebitno ali nama je bilo lepo tih sat bar vremena.Vredi ziveti mila kako ne? :D sanyalice hijenche caos do sutra :P
Ode baka polako :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 8:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
A iz NORVESHKE Jbg sanyalitze :roll: ko tebe da povata :P :wink: :lol:
ODOH SAD STVARNO!!!!!!!!!
CMOKKKKKK.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 10:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
E sta ces hijena ovih bakuta :D :D :D ne mos doci na red :D :D :D . Eto mene mama - ribe :D :wink: , elegantno popunjene u najboljim 39-tim godinama sa bebom u pelenama dobih jedan kompliment :wink: :D . Postadoh ti ja konkurencijama ovim bakutama. Lepo ti mene danas u onom paklu od vrucine, u sred pijace u N.Sadu prodavacica prozva - BAKOM. :D :D :wink: . Dakle bakute - tetice cuvajte me se :D :D :D . Stize vam konkurencija :wink: :roll: :roll: :D

18-te su ti najlepse godine. Prosto mi zao sto ih jos bolje nisam iskoristila na druzenje, izlazenje. Ma iskoristi zanos leta i ovu romant`ku ba :D :wink: i zestoko se tresni tj. zaljubi pa izlazi svako vece. Ili jos bolje flertuj do bola, zavrti im pamet a razmisljanje ostavi iza sebe. Znas kako je Skarlet o` Hara iz "Prohujalo sa vihorom" govorila. O TOME CU MISLITI SUTRA. A to sutra neka bude nikad u odnosu na povracanje, maminu bolest...

Hajde jedan mama cmok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 10:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
E sta ces hijena ovih bakuta :D :D :D ne mos doci na red :D :D :D . Eto mene mama - ribe :D :wink: , elegantno popunjene u najboljim 39-tim godinama sa bebom u pelenama dobih jedan kompliment :wink: :D . Postadoh ti ja konkurencijama ovim bakutama. Lepo ti mene danas u onom paklu od vrucine, u sred pijace u N.Sadu prodavacica prozva - BAKOM. :D :D :wink: . Dakle bakute - tetice cuvajte me se :D :D :D . Stize vam konkurencija :wink: :roll: :roll: :D

18-te su ti najlepse godine. Prosto mi zao sto ih jos bolje nisam iskoristila na druzenje, izlazenje. Ma iskoristi zanos leta i ovu romant`ku ba :D :wink: i zestoko se tresni tj. zaljubi pa izlazi svako vece. Ili jos bolje flertuj do bola, zavrti im pamet a razmisljanje ostavi iza sebe. Znas kako je Skarlet o` Hara iz "Prohujalo sa vihorom" govorila. O TOME CU MISLITI SUTRA. A to sutra neka bude nikad u odnosu na povracanje, maminu bolest...

Hajde jedan mama cmok


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 168 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: