Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: reakcija na mleko?
PostPoslato: Uto Sep 05, 2006 4:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 11:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: beograd
Danas smo prvi put probali obicno mleko, za dorucak. Sve je bilo ok do posle rucka, kada se ispovracao u dva naleta. U medjuvremenu je bio okraspolozen, odspavao standardnu turu, pio sokic.
Nisam sigurna da li to ima veze sa mlekom ili ne? Ima malo sekreta u nosu i nadrazaj na kasalj, nema temperaturu, pa ga je slajm mozda izritirao. Ima li neko iskustvo sa losim reakcijama na mleko? Kakve su? Koje je mleko najbolje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 07, 2006 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 3:42 pm
Postovi: 368
Lokacija: Bgd
Ja od 6-og meseca dajem bebama Kravicu 3.2%mm i nisam imala reakcije super su podnele i vole da ga piju.
Mozda ga je zaista iziritirao slajm, mislim da je neka alergijska reakcija, videlo bi se odmah

_________________
double trouble is my life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 07, 2006 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 23, 2006 10:28 pm
Postovi: 27
Lokacija: vrsac
ja sam mojoj devojcici dala kravicu od 6meseci i sve je povratila.odvela sam je lekaru i on nam je preporucio mleko sa manje masti.nekim bebama smeta a nekim ne.probaj slabije mleko pa ces videti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 12:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 31, 2005 4:57 pm
Postovi: 26
Mom sinku se pojavila alegrija posle prve vakcine (dva meseca), izlazilo je crvenilo u pecatima da bi na kraju prekrilo skoro celo telo. Tada smo poceli sa ispitivanjima i ustanovili da je alergican na brasno, kikiriki, grinje, kravlje mleko pa posle nekoliko meseci i na moje mleko (morao je da prestane da sisa sa pet i po meseci). Reakcija zavisi od kolicine na koju je dete alergican i od samog organizma, ali najvise ces sama uvideti ako budes pratila detetovo stanje posle svakog obroka, mozes i da pises sta si mu davala svaki dan i kakve je reakcije imao. Jer se alergija na hranu ne mora odmah ispoljiti mogu da prodju par sati ili cak sedam dana od unosa hrane na koju reaguje. ako vidis da ima neke reakcije obrati se pedijatru da ti da uput za alergologa i dermatologa. Nadam se da sam nekako pomogla.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: