Diskusije o razvoju dece, zdravlju i najčešćim dečijim bolestima, prevenciji i lečenju dečijih oboljenja. Sve na jednom mestu što Vam može zatrebati ukoliko imate pitanje o dečijoj anatomini, fiziologiji ili patologiji.
beba od nepunih 7 meseci je pre 10 dana imala 10.000 proteus mirabilis. samo je pio cajic iz apoteke ` josif pancic`. ponovili smo urinokulturu. sada je izolovana eserihia coli isto 10. 000. pedijatar kaze da se to ne leci, tek kad beba bude imala 100.000.
nije mi jasno koliko se zapravo tolerise broj prisutnih bakterija eserihie kod bebe?
zahvaljujem
Mi se borimo protiv te uporne bakterije od marta. i da lecili smo tek kad stigne 100000 ali mi sm imali i problema kada nije bilo tolikovec na 10000 smo pili antibiotike. No sada vec ne odlucili smo po savetu urologa da probamo sa cajem da se reimo tih bakterija. Mi taj caj pijemo i peremo pisu sa njim s tim da vi jos niste u mogucnosti bar mislil da ga pijete ja preporucujem a vi se posavetujte sa pedijatrom da mu ispirate pisu ali ga treba i svuci ako je deca. Caj se zove Prim Rose ali jos jednom u svakom slucaju osavetujte se sa pedijatrom, nefrologom ili urologm!