Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: kako da naucimo hodanje
PostPoslato: Pon Sep 05, 2005 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 03, 2005 12:27 pm
Postovi: 5
Moj sin ima 13 meseci i hoda drzeci se za moju ruku vec skoro dva meseca, ponekad se i pusti, ali nema osecaj za strah, pa leti kao lud a ja trcim i uhvatim ga da se ne razbije o namestaj. Da li neko ima iskustva sa ovim, i kako da ga vec jednom naucim da ne trci vec da hoda? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 05, 2005 10:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2004 3:02 pm
Postovi: 94
Lokacija: bgd
O Magi, trebace jos puno vremena za to. Mnogi misle da je svim mukama kraj kada dete prohoda, ali u stvari tek tada pocinju.
Moj sin sada ima 13 meseci, a prohodao je pre mesec ipo dana. Ne mogu da vam objasnim koliko puta padne i koliko je nespretan taj hod.
Sa dve godine ce stabilnije i bolje hodati, ali na padove i povrede treba racunati jos dugo dugo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 06, 2005 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 03, 2005 12:27 pm
Postovi: 5
Hvala na odgovoru, ali niste me nesto utesili, jer ja uskoro pocinjem da radim, a moj sin ostaje baki na cuvanje. Ne znam kako ce ona da izadje na kraj sa njim. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 09, 2005 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 14, 2005 1:31 am
Postovi: 38
Lokacija: novi sad
U svakom vecem gradu postoji razvojno savetovaliste i toplo ih preporucujem iz sopstvenog iskustva. Naime mi smo imali drugi problem moja beba ni sa 10 meseci nije htela da stoji na nogama pa smo im se obratili. Posle njihovih saveta i vezbi koje smo dobili da radimo kod kuce pocela je da stoji i sama ustaje za dve nedelje. Vrlo su ljubazni i objasnice ti kako da pravilno usmeravas bebu da sama hoda i da se pazi. Napominje , posto su mnogi u zabludi da je razvojno savetovaliste za zdravu decu a ne zaostalu kakvo misljenje vlada, oni su tu da usmere majku i bebu na pravilan razvoj. To je tim koji cini:pedijatar, fizioterapeur, fizijatar,neurolog, psiholog... Nadam se da sam ti bila od pomoci. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: