Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 3:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
I meni je proslo vise od mesec dana, a konci ne ispadaju. Nijedan da se pomeri. Jos nisam bio na kontroli, jer nemam vremena. Takodje sam do pre nekoliko dana imao uzasne bolove, ali skroz ispod koze, tj. iznad usne. Jedva sam uspevao da se obrijem. Ti bolovi su trajali bar deset dana. Valjda ce i konci uskoro napolje. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 4:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Alex, ko te je operisao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 4:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
helena* je napisao:
Za zlatokosuBG. Zaboravih da te pitam. :) Kako ti je vadio konce, sa cime? Je l' ti prvo namazao sa necim unutrasnjost nosa pa onda krenuo da vadi ili...? Sta je jos rekao?

Za vadjenje konaca je koristio pincetu i skalpel...povuce, pa secne :cry: nije mi nista prethodno namazao, nema potrebe, posle je malo krvarilo, ali sve u svemu, kad razmislis kroz sta si sve prosla, ovo i nije tako strasno :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 6:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
helena* je napisao:
Alex, ko te je operisao?


Imas pravo jednom da pogadjas ko me je operisao. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 6:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 2:22 pm
Postovi: 7
Drugari, treba mi informacija - jel je moguce da mi je pregled u cetvrtak (01. aprila) u 13h??
Koliko vidim svi su isli sredom popodne...m? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 7:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Alex_Orin je napisao:
helena* je napisao:
Alex, ko te je operisao?


Imas pravo jednom da pogadjas ko me je operisao. ;)


Nas mili i dragi doktor Bijelic! :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 14, 2010 8:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
bubblebee je napisao:
Drugari, treba mi informacija - jel je moguce da mi je pregled u cetvrtak (01. aprila) u 13h??
Koliko vidim svi su isli sredom popodne...m? :-?

Ja sam cula da on radi i cetvrtkom ambulantno, ali mislim samo za vojne osiguranike...nisam 100% sigurna, zato zovi telefonom, pa proveri...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 1:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
CAO DRUGARI..PISEM VAM NAKON DUZEG VREMENA..NISAM BIO U MOGUCNOSTI PRE DA SE JAVIM..A I NIJE BILO POTREBE DA BILO STA KAZEM POSTO NISAM BJELICEV PACIJENT A UGLAVNOM SE NJEGOVI PACIJENTI TRAZE...
MENI JE PROSLO SKORO 8 MESECI OD OPERACIJE..PRE NEKIH MESEC DANA SAM BIO NA KONTROLI KOJA JE POSLEDNJA..TADA SAM MORAO DA SE SLIKAM I DA PRILOZIM SLIKE..TE SLIKE CU DA PRIKACAM OVDE DA VIDITE KAKO TO IZGLEDA NAKON 7 MESECI..PITAO SMA DOKTORA ZASTO JE DESNA STRANA JOS NATECENIJA..ONA JE REKAO DA NE VIDI NIGDE OTOKE..I DA JE PO NJEMU NOS SKROZ SIMETRICAN..JA SAM ONAKO MALO OSTAO ZBUNJEN POSTO JA OTOKE OSETIM,A I VIDIM NA VRHU NOSA..PA SAM GA PODSETIO NA TO I ONDA JE REKAO DA CE KOST DA SE NAMESTA JOS NEKIH GODINU I PO CAK I DA ZBOG TOGA OTOCI U POTPUNOSTI NE MOGU DA NESTANU..TO SU NEKI REZIDUALNI OTOCI KAKO JE MISLIM KANADJANIN OVDE IH NAZVAO..ONI SE ZADRZAVAJU NAJDUZE..
JA SMA NA TO REKAO..OK..MENI JE I OVAKO EXTRA..
RADIO SMA TAKODJE I RINOMETRIJU-PROVERU DISANJA KROZ NOS(ZA ONE KOJI NE ZNAJU STA JE) I DISANJE SE SUPER..NA LEVU NOZDRVU DISEM MANJE NEGO NA DESNU ALI JE RAZLIKA MALA..PONOVO ME JE CRTAO..MERIO PO LICU SVE MOGUCE I NEMOGUCE UDALJENOSTI..POPUNIO NEKE PSIHOLOSKE TESTOVE KAO I PRE..TO JE PROCEDURA TAKVA..
STO SE TICE OVOGA FORUMA MISLIM DA SMA DAO SVOJ MAXIMALNI DOPRINOS I PO PITANJU POSTAVLJANJA SLIKA I PO PITANJU SAVETA I OSTALOGA..
INACE JA IMAM VELIKI PROBLEM KOJI BI MOGAO DA SE NAZOVE -OVISNOST OD DIRANJU NOSA-..PRESLO MI JE U NAVIKU I NE MOGU DA SE OTKACIM NIKAKO..STALNO GA DIRAM..OPIPAVAM..KAO DA ZELIM DA SE UVERIM DA JE SVE NA MESTU..I DA PROVERIM DA LI POD PRSTIMA OTOCI STOJE..I TO MILION PUTA DNEVNO..KAO DA CE OTOCI NESTATI SAMO TAKO..TOLIKO MI JE PRESLO U NAVIKU DA SU LJUDI OKO MENE REKLI DA SE OTKACIM VISE..I DA NE RUKE DRZIM DALJE OD LICA..
POKUSAO SAM DA SE KONTROLISEM..NEKOLIKO DANA..NADAM SE DA CU DA SE ODVIKNEM OD TOGA..JER NIJE NORMALNO..STVARNO..
MISLIM DA JE ZA TO KRIVA ONA MASAZA KOJU SAM PRIMENJIVAO 4 MESECA I NAVIKAO DA NOS STALNO DIRAM..ETO..
AKO NEKO HOCE DA STUPI U KONTAKT..MOZE PREKO FEJSBUKA DA ME DODA.. MIROSLAV KISH POSTO NA OVAJ FORUM OD SAD CU MANJE DA DOLAZIM..DA NE RAZMISLJAM O NOSU VISE..JER JE MOJ PERIOD PRACENJA POSTOPERATIVNOG PERIODA UGLAVNOM ZAVRSIO..IAKO CE ON JOS DA TRAJE..;)
http://i42.tinypic.com/3150chc.jpg
http://i43.tinypic.com/vr6e1i.jpg
http://i39.tinypic.com/vpdo2h.jpg
http://i44.tinypic.com/5agcc1.jpg
http://i40.tinypic.com/2m43nso.jpg
evo sad uporedni prikaz pre i posle i to je to..mogu da okacim jedino za nekih par meseci opet..do tada ne verujem da ce da bude ikakvih promena..i nemojte da trazite vise jer dovoljno sma uploadovao..neki nisu uopste..OCEKUJEM KOMENTARE..KAD SE VEC TRUDIM DA NAKACIM I ISPISEM SVE OVO..
http://i43.tinypic.com/352nl3a.jpg
http://i42.tinypic.com/1g0jf5.jpg
Mene interesuje sta je bilo sa HAIREXT??Kako tvoj nos?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 11:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Novi Sad
Miki nos ti je strava, simetrican i ja licno ne vidim nikakve otoke.

_________________
Get up stand up, get up for yor life, get up stand,dont give up the fight!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 2:11 pm
Postovi: 48
Miki89 je napisao:
http://i39.tinypic.com/vpdo2h.jpg
http://i44.tinypic.com/5agcc1.jpg


Iz ova dva profila imam utisak kao da se ne radi o istom nosu... Ili je meni dioptrija otišla u *peeep* :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 2:22 pm
Postovi: 7
e pa, od mog plana nema nista... :-?
danas sam bila na poliklinici po uput, pa je orl (inace, jaaaako ljubazna zena) uradila pregled da bi imala na osnovu cega da mi napise uput, medjutim, rekla je da su mi nosni kanali 'pravi kao strela' i da nema devijacije uopste! aaaaaaaa! grrrrrrr! :x
ja sam bila ubedjena da postoji medicinski problem, jer mi je jedan orl davno to i rekao, ali ocigledno se nije radilo o devijaciji...
ne znam da li da budem srecna ili tuzna...mislim, dobro je sto nema devijacije, ali i nije dobro jer onda nema osnove za intervenciju...
eto, prosla sam sa dijagnozom upaljene sluznice i uputom za alergologiju...tja...
ne znam...oticicu na pregled u svakom slucaju, ali izgleda da nemam cemu da se nadam, osim da spremim 1500e pa samo na estetiku... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 8:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
bubblebee je napisao:
e pa, od mog plana nema nista... :-?
danas sam bila na poliklinici po uput, pa je orl (inace, jaaaako ljubazna zena) uradila pregled da bi imala na osnovu cega da mi napise uput, medjutim, rekla je da su mi nosni kanali 'pravi kao strela' i da nema devijacije uopste! aaaaaaaa! grrrrrrr! :x
ja sam bila ubedjena da postoji medicinski problem, jer mi je jedan orl davno to i rekao, ali ocigledno se nije radilo o devijaciji...
ne znam da li da budem srecna ili tuzna...mislim, dobro je sto nema devijacije, ali i nije dobro jer onda nema osnove za intervenciju...
eto, prosla sam sa dijagnozom upaljene sluznice i uputom za alergologiju...tja...
ne znam...oticicu na pregled u svakom slucaju, ali izgleda da nemam cemu da se nadam, osim da spremim 1500e pa samo na estetiku... :(


Samo ti idi na pregled. Bijelic uvek nadje nesto. Meni je ranije operisao devijaciju, pa iako sam trazio i korekciju, nije je uradio. I onda kad sam otisao na kontrolu, zakazao mi je korekciju. Doduse, bio sam vojnik. Ne znam da li tako mogu i civili. Mada, sve vise ljudi se zali na njega, ako si citala. Meni nije uopste dirao vrh nosa, a tu je bas bio najveci problem. Ispravio mi je grbicu koja se nalazila na strane (negde u ravni sredine nosa) i to je to. Ni pocetak iskrivljenja gore izmedju obrva, a ni vrh, koji je takodje iskrivljen, nije uradio. Oni koji rade vrh, dugo budu nateceni pa imaju cemu da se nadaju, ali meni ce nos ostati ovakav. Manje je upadljivo iskrivljenje nego ranije, ali nije uradio posao profi. Sta i da ocekuje vojni osiguranik, kad placa tri puta manje od civila. Koliko para, toliko muzike... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Mar 15, 2010 9:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 4:22 am
Postovi: 126
Lokacija: Novi Sad
milospg je napisao:
Miki89 je napisao:
http://i39.tinypic.com/vpdo2h.jpg
http://i44.tinypic.com/5agcc1.jpg


Iz ova dva profila imam utisak kao da se ne radi o istom nosu... Ili je meni dioptrija otišla u *peeep* :D

Ne razumem sta si hteo da kazes?Ae pojasni...Da se profili razlikuju?Zanemari siske koje idu u jednu stranu..one mogu da naprave zabunu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Mar 16, 2010 1:41 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Tačno. Sve više ljudi se žali na dr. Bijelića. Na ovom forumu sam pročitala i to kako stariji doktori prepuštaju mlađim kolegama operacije. Sve više počinjem da verujem u to. Mene je dr. Bijelić operisao. Na moju veliku žalost, operacija nije uspela. Kako je to moguće?! Nemam pojma. Odmah nakon skidanja maske na nosu se pojavila neka kvržica sa strane. U početku sam mislila da je otok i da će spasti. Kada sam shvatila da nije otok, pomišljala sam na dve varijante. Ili je upala koštanog tkiva pa se stvorio koštani žulj, ili je u pitanju prekomerno ožiljkovanje pa kvari rezultat operacije. Mežutim, nije ni jedno, ni drugo, ni treće. Doktor je ostavio kost u tom delu onakvu kakva je i bila pre operacije. Ja sam u šoku. :o Nezamislivo mi je da se tako iskusnom doktoru dogodi ovakav gaf. On ima ogromno iskustvo i tu stvarno ne bi smelo da bude nikakvog propusta. Nisam jedina koja je nezadovoljna, to da znate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Mar 16, 2010 5:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 24, 2009 4:14 am
Postovi: 15
Meni su juce ispali konci skoro 5 nedelja posle operacije.....ostao je jos jedan koji sad viri...a nece da izade i uzasno me nervira posto treba takva da setam po ulici...inache i dalje imam utisak da mi je nos naduven pogotovo vrh koji kada pipnem nekako mi deluje kao da nije moj....bolucka onako diskretno....inache sta je vama rekao doktor da koristite...ja i dalje koristim ad kapi i kantarion...je l' treba jos nesto da se koristi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: