Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 11:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
super ti je nos, tacno se vidi da je otecen i vec sada mogu da zamislim kako ce lep biti kada ti otoci spadnu

a sto se tice mucnine nakon anestezije, ja nisam imala ni mucninu ni bilo kakav bol. probudila sam se u sali, odvezli su me u sobu, odmah sam nazvala mamu, pricala sa cimerkom, za dva sata su dosli moji u posetu i sve je proslo odlicno. bas sam se dobro naspavala :lol: kad sam se probudila osecala sam se bas lepo odmorno :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 11:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
krejziii je napisao:
pozdrav svima super su vam nosici...stvarno ih je doktor super uradio,,,i ja sam sa mojim prezadovoljna i naravno kao i sve ostale devojke imam problema sa asimetricnoscu i slicno...nego me brinu ti konci. meni je proslo dvadesetak i nesto dana od operacije i nije mi ispao ni jedan jedini konac...cak se ni ne vide uopste...jel to normalno?takodje me interesuje u vezi disanja.ja sam radila i funkciju nosa i prodisala sam nakon sto su mi izvadjeni tamponi ali dok sam stigla do kuce nos mi je vec uveliko bio zapusen i tako sve do kontrole, gde mi je ocistio nos jer mi se upalio...i to "disanje" je trajalo mozda par sati i ja vise uopste ne disem na nos...jel se jos nekom mozda desilo tako nesto?


ako ti se konci ne vide mozda su ti ispali :-? kada si bila na kontroli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 11:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 12:00 am
Postovi: 19
pa pre dva dana...u sredu...bas sam htela docu da pitam ali se ispostavilo da su mi se inficirale nozdrve pa je krenuo da mi cisti, pa mi na brzinu ispisao sta treba i dok sam se setila vec sam bila napolju:) ne verujem da su ispali jer nisu imali kuda sve mi je bilo zapuseno:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 11:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
e pa sigurno ti zato nisu ispali, nisu imali kud :) kad ti se to malo sredi ispasce ti, nista ne brini


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 12:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 12:00 am
Postovi: 19
nadam se:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 3:09 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
hairext je napisao:
http://img254.imageshack.us/i/p1000161a.jpg/


takav mi je ranije nos bio od napred


ovo je realnija slika profila od ranije

http://img255.imageshack.us/i/picture113.jpg/



pre par dana:

http://img517.imageshack.us/i/picture124t.jpg/


danas vec izgleda normalnije, svaki dan se vidi napredak... ja nisam imala grbu nego samo kako je bijelic rekao ‚‚diskretnu grbicu‚‚ negde blizu vrha nosa koja se videla samo sa jedne strane profila (vidi se na onoj slici koju sam ranije postavila).
takodje mi je nos isao malo u stranu i imala sam kao neko udubljenje na vrhu nosa. rekao je da ce mi skinuti tu grbicu, podici nos za nekoliko stepeni u odnosu na gornju usnu i da ce mi vrlo malo skratiti nos. u sustini nisam ni zelela neku veliku promenu, nisam ni isla na operaciju nosa zbog estetske promene nego zbog devijacije koja mi je pravila problem. drugi lekari kod kojih sam isla na konsultacije pre nego sto sam cula za bijelica su mi predlagali samo funkcionalnu operaciju ali sam odlucila da odradim i taj estetski deo kad se vec operisem. na pregledu na vma dan pre operacije neka dva doktora su me ubedjivala kako mi estetska operacija nije potrebna :-? onaj doktor kome smo nosili dokumentaciju od kardiologa me pitao jesam li ja vec operisala nos :-? cak su me i sestre na orl ubedjivale da ne radim estetiku.


Interesuje me gde se rade laboratorijske analize i ekg? Gde si ti radila? Je l' si iz Bg-a? Ja jesam. Kome se analize predaju i kada? Ako ti nije problem da mi ispises sve vezano za to. Uh, bas se brinem da sve pre same operacije odradim kako treba i da se, naravno, ne razbolim. Molim Boga da mi se to ne desi jer bih u tom slucaju morala da odlozim. Nadam se da ce me ovi sezonski virusi zaobici... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:54 pm
Postovi: 12
Helena, kada je tebi zakazana operacija? Mene plasi druga stvar, da ce otkazati operacije zbog ovog gripa, kad proglase epidemiju... Slusala sam pre par dana neku doktorku, dal je bila iz klinickog, ne mogu da se setim... Uglavnom, rekla je da se odlazu sve "hladne" operacije i prave i svi se posvecuju obolelima od gripa, oslobadjaju mesta i slicno... Mene to najvise plasi, posebno sto je meni zakazana operacija za kraj decembra... U svakom slucaju planiram da zovem sestru, pa cu je pitati... Moram da proverim i oko termina, jer smo zakazali za 23. ali ja ne znam dal mi je tada prijem ili je tada operacija, a prijem dan ranije...

Hairext i Majo, svaka vam cast, jedne ste od retkih koje postavljaju slike, a nosici su prelepi... Nadam se da ce i moj biti tako lep :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 12:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
helena*


uput za laboratorijske analize i ekg trazi od svog izabranog lekara. bitno je da laboratorijske analize ne budu starije od 7 dana tako da to treba da uradis nekih nedelju dana pre prijema. radice ti krvnu sliku, vreme krvarenja i vreme zgrusavanja. vreme krvarenja se gleda tako sto te bocnu u uho pa mere koliko dugo ti tece krv. vadices krv iz vene i iz prsta.

sve nalaze koje dobijes ponesi kada budes dolazila na prijem, tog dana popodne ces papire predati anesteziologu koji ce te pitati da li si alergicna na nesto i da li pijes neke lekove. taj razgovor traje bukvalno dva minuta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 3:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 12:35 pm
Postovi: 73
kao sto rekoh na keom od foruma.............gomila dobrih informacija...
pozdrav svima

_________________
Molim za malo TISHINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klikni i pomozi Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 11:16 am
Postovi: 12
Hvala ljudi :wink: I meni se sviđa,samo te stvari koje sam nabrojala da se srede i biće extra,a nadam se da hoće :lol:
***Slike pre operacije sam već postavila,al evo opet....

http://img52.imageshack.us/g/nospre2.jpg/

Ogromna razlika :o
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 6:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
http://img690.imageshack.us/g/12102009058.jpg/
Konacno sam uspela i ja da se okacim :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 07, 2009 9:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
zlatokosa, nosic ti je super!! kao i ostalim curama koje su postavile slike i sto smo mogli da vidimo. Kakva je sada situacija sa nosicem? Poz!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 08, 2009 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 01, 2009 11:56 pm
Postovi: 14
Da li neko ima zakazanu operaciju za 11.12 i da li imate neku informaciju vezanu za odlaganje operacija zbog ovog virusa? Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 11:16 am
Postovi: 12
zlatokosaBG je napisao:
http://img690.imageshack.us/g/12102009058.jpg/
Konacno sam uspela i ja da se okacim :lol:


Strava je i tvoj nosić :lol: Profil,je ekstra svima,nadam se da će nam i od napred biti strava kad nam prođu otoci...:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 09, 2009 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 10:45 am
Postovi: 19
ejjj....opasna ste ekipa...i sto se pomoci i sto se podrske tice, svaka cast...Ja imam zakazanu operaciju 24.12 kod dr. Bjelica, ali sam se skroz nesto zbunila, jer je to cetvrtak...sto znaci da bih trebala da budem operisala u petak i da budem otpustena u subotu...no, negde sam na ovom forumu procitala da ne otpustaju subotom i to me shoknulo...Zasto ne bi otpustali subotom?!?! koji je to fazon? Jel neko og ekipe ovde otpusten u subotu kuci...jer na BAS BAS ne bih da provedem vikend na VMA!!!! POMOC :(!! i jos jedno pitanje, odlazak u solarijum pre operacije...ima li neko ideju koliko pre operacije ne sme da se ide na suncanje? hvala svima unapred!!! i ponavljam, SJAJNA STE EKIPA :) kissssss


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: