Metakarpalna kost

Deo Foruma za sva pitanja iz oblasti oboljenja, traumatskih stanja, tumorskih procesa na koštanom sistemu. Diskusije o ortopedskim hirurškim stanjima, degenerativnom reumatizmu, akutnim i hroničnim oboljenjima koštanog ili zglobnog dela lokomotornog aparata. Saveti o primeni fizikalnih procedura i kineziterapije.

Moderatori: ModeratA, moderato, vlada99

Odgovori
dalibor277
Novi član
Novi član
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 10:34 am

Metakarpalna kost

Post od dalibor277 »

Polomio sam V metakarpalnu kost, nosio sam gips 4 nedelje i kada je posle toga uradjen snimak vidi se da uopste nije lepo namestena kost, da se nije formirao kalus i da je sledeci korak operacija.
Razgovarao sam sa plasticnim hirurgom na Banjici, rekao mi je da uradim sve analize i snimke koji su mi potrebni za operaciju i rekao mi je da pokusam da nabavim (kupim) dve kockice (vestacke kosti) pomocu kojih ce on da poveze polomljenu kost.
Mene interesuje da li neko zna kako se zovu te kockice(vestacke kosti) i gde ja to mogu da kupim???
Odgovori