Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u prstu
PostPoslato: Sub Apr 22, 2017 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:18 pm
Postovi: 1
Dobar dan svima..Voleo bih da mi neko pomogne i kaze sta da radim..Imao sam povredu domalog prsta na fudbalu pre 4meseca,naime udario sam druga stopalom u kost i pri udarcu sam isčašio domali prst..Isao sam na snimanje,doktor mi je rekao da nije prelom vec isčašenje,prst je namesten,receno mi je da mirujem proci ce i to je to..S'tim sto ni ja pri namestanju nisam mogao odmah da savijem prst kako treba odn kao pre vec sam i tada imao blokadu u 2.zglobu..Tih dana nisam ni hodao mnogo,ali se nisam preterano ni cuvao misleci ipak nije prelom proci ce i to je to..A evo vec je proslo 4 meseca ja nmg ni da treniram niti bilo sta imam bolove u prstu,i dalje mi je drugi zglob ukocen,isao sam cak i na fizikalne terapije,neke struje malo i laser,ali opet imam problem..Sada pri savijanju prsta on pucne,ne savija se skroz,i boli me,imam mali kalcifikat sa prednje strane,i jos uvek boja prsta cini mi se da je malo modra,nesto se desava a nzm sta..Citao sam svasta nesto na internetu,o cekicastom prstu,o skljocavom o svemu i svacemu ali zapravo nzm u cemu je problem,kada sam bio opet kod doktora on mi je rekao idi snimaj opet,ja snimio opet,on mi je rekao ne vidim razliku izmedju ovog snimka i snimka od pre 4meseca itd..Ako hoces da ga vratimo kakav je bio da operisemo mi to itd...A nijednog trenutka mi nije rekao sta jr to sa prstom odn sta se desava pa ne moze da se savije i sta ja mogu da uradim da mozda neoperativnim putem to resim..Isao sam kazem vam na neke fizikalne terapije,struje,cak sam i neke injekcije primao u prst ali nije mi to puno pomoglo..Kada je prst u mirovanju ne boli me ali cim probam da ga savijam i malo vezbam on se buni i ne dozvoljava to da radim,posle boli dosta i kada nosim neku obucu steze me i smeta mnogo..Pa me zanima moram li na tu operaciju ili se moze to resiti i nekim drugim putem i sta moze da bude u pitanju...Citao sam svasta na internetu i o Sudekovoj atrofiji,o cekicastom prstu i svasta nesto pa sam se malo i zabrinuo..Hvala unapred svima koji se jave i pomognu bilo kakvim savetom :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: