Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Mar 04, 2012 9:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Evo novine otvorila se u Brckom klinika koja saradjuje sa Kubanskim Pharma matrixom ili sta vec nebitno sad i oni distribuiraju VIDATOX

http://www.pharmamatrix.net/it/i-nostri ... ovina.html

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Mar 04, 2012 11:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
mivena je napisao:
Evo novine otvorila se u Brckom klinika koja saradjuje sa Kubanskim Pharma matrixom ili sta vec nebitno sad i oni distribuiraju VIDATOX

http://www.pharmamatrix.net/it/i-nostri ... ovina.html


Lepa vest.
Sandra, je l' znas nesto vise o ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 4:28 pm
Postovi: 4
Ja sam pokušala da zovem, oglašava se "nepostojeći broj". Poslala sam im mail,pa čekam.Javiću šta su mi odgovorili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 11:19 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
tel /fax +387 49 746 327 ovo je br i ja zvala niko se ne javlja, poslala sam i mail pa cekam i ja

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 11:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 4:28 pm
Postovi: 4
Shavtila sam da je 0 višak :D . Jeste li već pili ove kapi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 11:37 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
0038763593519 to je br zene koja je vlasnik u procedyri su otvaranja klinike

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 2:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Ne Una nisam ja moj svekar ih koristi od 4-5 januara i bolje se oseca,zaista.

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Mar 05, 2012 11:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Pozdrav svima!
Gledam Batu Zivojinovica kako dje god stigne hvali ovaj Vidatox,i on tvrdi da je to lijek za sve vrste karcinoma,nemojte me pogresno shvatiti,citala sam sve otvorene teme o Vidatoxu i vidim da na zalost jako malo ima pozitivnih iskustava,kamo srece da je kako on prica,mene to jako ljuti,jer covjek tvrdi da je to bukvalno lijek (ne da pomaze oko bolova,metastaza,poboljsanja zivota itd...) vec da ko god da ga pije nije preminuo!Kaze ovako ,,Na Kubi imaju lijek za sve vrste karcinoma,nasa javnost jos nije najbolje obavjestena,ljudi umiru,a to stoji,a zasto ne znam!Ljudi umiru a ne mora da umru,kome god sam donio lijek,a taj broj je oko 200 svi su i dan danas zivi!,,
Stvarno cemu toliko pretjerivanje!?
Jel on ima finansijsku korist od ovoga?
Ne kazem da nikom nece pomoci i vjerujte da ne bi niko od mene bio srecniji da je to tako,jer i sama prolazim kroz ovo sve,suprug mi ima samo 36 godina a boluje od karcinoma pluca,ali brate covjek pretjera bas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Mar 06, 2012 7:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
SVARGLA je napisao:
Pozdrav svima!
Gledam Batu Zivojinovica kako dje god stigne hvali ovaj Vidatox,i on tvrdi da je to lijek za sve vrste karcinoma,nemojte me pogresno shvatiti,citala sam sve otvorene teme o Vidatoxu i vidim da na zalost jako malo ima pozitivnih iskustava,kamo srece da je kako on prica,mene to jako ljuti,jer covjek tvrdi da je to bukvalno lijek (ne da pomaze oko bolova,metastaza,poboljsanja zivota itd...) vec da ko god da ga pije nije preminuo!Kaze ovako ,,Na Kubi imaju lijek za sve vrste karcinoma,nasa javnost jos nije najbolje obavjestena,ljudi umiru,a to stoji,a zasto ne znam!Ljudi umiru a ne mora da umru,kome god sam donio lijek,a taj broj je oko 200 svi su i dan danas zivi!,,
Stvarno cemu toliko pretjerivanje!?
Jel on ima finansijsku korist od ovoga?
Ne kazem da nikom nece pomoci i vjerujte da ne bi niko od mene bio srecniji da je to tako,jer i sama prolazim kroz ovo sve,suprug mi ima samo 36 godina a boluje od karcinoma pluca,ali brate covjek pretjera bas!


Jenda od prvih informacija koje sam ja cula je bila bas od njega u nekoj emisiji na Pinku i na insistiranje moje mame. "Mama, da on misli zaista da pomogne tom informacijm ljudima on bi to uradio tako da ga ljudi shvate ozbiljno" - to su moji stav i komentar nakon te emisije. Vrlo brzo nakon toga sam pronasla ovaj forum, ozbiljno se posvetila prikupljanu informacija i donela odluku.

U situaciji u kojoj se svi mi ovde nalazimo treba ostati realan. Ja verujem u Vidatox. Iako nemam odgovore na sav svoja pitanja. CT je jedini nacin da se utvrdi dejstvo. Volela bih da vidim ovde te price.
Meni je cudno sto se niko od lekara ne oglasava sa argumentovanim misljenjem. Neverovatno je da se nije pojavio neki entuzijazista u svom poslu u vezi ovoga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 12:20 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Mislim da ljudi skeptici nebi trebalo da pisu na ovoj temi ,vec oni koji ga koriste,a ne oni koji "misle"da ne pomaze.
Da Bata Zivoinovic je postao milioner sto kaze da VIDATOX pomaze ! pa covek je licno bio na Kubi i uverio se ,hoce da pomogne ljudima i sad je to neka reklama.
DAAAAAAAA VIDATOX STVARNO POMAZE I TO MNOGO ,a oni koji ne veruju ,pa nemoj da ga koriste,prosto zar ne ? kamo lepe srece da VIDATOX dodje zvanicno u Srbiji !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 1:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Mislim da nema potrebe Corado tako da odreagujete
Ja nisam mislila nista lose niti da zelim da nekim ljudima ubijam nadu ili slicno,mozda je tako zvucalo,ako je tako ja se izvinjavam!
Jednostavno osjecala sam se ja,kao neko ko prolazi sa suprugom kroz sve ovo od prvog dana iznevjereno,jer niko na ovom forumu niti igdje drugo,ni Sandrao ne tvrde da je ovo ,,cudotvoran,, lijek koji lijeci sve karcinome,vec se lijepo navodi da smanjuje bolove,olaksava zivot pacijenta itd...a on u svim medijima ponavlja kako je on upravo pravo rijesenje,ja bi bila najsrecnija kada bi se svi ljudi svijeta izlijecili vjerujte,ali svi znamo ako smo procitali sve postove koliko je kome pomoglo
Ja se izvinjavam jos jednom,naravno da svi koji misle i vjeruju da ovaj lijek moze da pomogne treba i da probaju
Puno srece svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 2:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
''Koliko je kome pomoglo''........... to se, na zalost, iz postova ne vidi. Ali Bata mozda zna nesto sto ostali ne znaju. I svako ovde zna nekog, zna neciju pricu, koja ovde nije ispricana. Jer ovo je postala PIJACA, BUVLJAK, sve samo ne ono sto je bilo pre par godina.

Ovde se, sada, prodaje, prepodaje, ovde se ne prica o tome kako i koliko je kome bolje. Svako zaboravi muku i brigu i krene dalje - jer je dosao do vidatoxa.

Da Kuba jeste resenje za mnogo toga, Bata to zna bolje od svih. Ali i ovde ima takvih. I ovde ima onih koji znaju sta im je dala njihova medicina. Koliko je neko dobio izlecenje, a koliko je dobio produzenje, ne zavisi ni od jednog lekara - zavisi od samog pacijenta. To ni jedan lekar nece poreci. Toliko faktora utice na kraj, na srecan zavrsetak, da je tesko izdvojiti jedan. Ali vidatox jeste konstanta u svakoj prici. Ne zbog Bate, Mice, Ljube.... vec zbog svih njih zajedno. Neko je dobio godinu, neko 2, neko zivot. A na zivot svako ima pravo. To i Bata porucuje. Ne treba ono sto je na Kubi da bude nedostupno, vec da bude u SRBIJI!

A ipak svi smo zeljni jedne te iste stvari - iskustava. I opet ostanemo uskraceni... I jedna prica je iskustvo. Citam i cekam, hoce li neko, bilo ko reci svoju pricu, koju je meni sapnuo? Hvala na dobrim vestima, ali i drugi treba da je cuju.

Samo kratko, iz penzije, podsecam :wink:

Sandra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 07, 2012 9:16 pm
Postovi: 34
Iako redovno, svakodnevno "visim" na forumu sve trazeci da neko opise svoja iskustva sa ovim lekom - nista. I sama sam jedna od takvih - sve cekam da se dogodi nesto senzacionalno i tako prolazi vreme...

VidaItox koristim od 22.01., zajedno sa HT. Samu hemoterapiju podnosim zavisno od lekova koje mi daju tom prilkom. Do sada sam prosla dva ciklusa, od po dve terapije. Prva, kada mi daju po 4 boce (manitol, lasix, cisplatin, gemzar...) me unisti - nedelju dana bukvalno odlezim sa groznicom, znojenjem, mukom i sl. Drugu terapiju koja traje samo pola sata (samo gemzar) skoro da ne osetim.

Sto se Vidatoksa tice, ne znam sta da kazem - ne znam kako bi bilo da ga ne koristim. Nemam nekih znacajnih bolova, kasljem nesto vise nego pre pocetka terapije, imam bolje i losije dane... I dalje verujem u njega , ali je potrebno vreme.

Danas sam dobila rezultate krvi (nedelju dana nakon posledne terapije) - losiji su nego ikad, ali se nadam da ce se popraviti za dve nedelje, kada treba ponovo da vadim krv, kao i da uradim skener i rengen pluca. Konzilijum mi je zakazan za 20.03....pa ce se videti dosadasnji efekti i sta dalje... Javicu.

Ovom prilikom bih htela da zamolim Jako Zabrinutog da nam se javi i kaze kako je. Njegovo pozitivno iskustvo bilo je od znacaja za mene, a verujem i za jos ponekog da pocne da koristi Vidatox.

Svima zelim svako dobro i neka nam je Bog u pomoci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 12:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
sve price koje ja ovde znam imaju tuzan kraj. kao i moja prica. mog oca vise nema. i pored tog cudesnog vidatoxa otisao je u mukama, bolovima, gusenju. mozda nije znao tajnu koju zna bata zivojinovic. ili mozda nije hteo da zivi, prosto mi je mulka od te price da svako ko zeli da ozdravi on ozdravi. gomila glupih fraza. samo pozeli da ozdravis i rak i metastaze ce nestati...
toliko o mom iskustvu sa vidatoxom, ne sapucem ga nikome na uvce, ovde je da ga svi procitate. mnogima nece biti po volji, ali znajte da meni najvise nije po volji. volela bih da napisem da je moj otac cudom izlecen, zalecen, osposobljen da normalno funkcionise, ali, eto, nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Mar 08, 2012 2:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 01, 2011 4:06 pm
Postovi: 13
Pozdrav svima,
prvo, iskreno saučešće svima koji su bitku izgubili, prateći forum, pogotovo temu o vidatoxu, vidim da ih je, nažalost, jako puno. :(
Ipak, mislim da se na sve moguće načine treba boriti do kraja.

Ja još uvek ne znam sa čime se borim, pisala sam nešto o slučaju moje mame ovde: onkologija/metastaze-kostima-kod-karcinoma-dojke-t40864-30.html
ali se neko vreme nisam uključivala jer još uvek smo nekako na istoj tački, još uvek nemamo tačnu dijagnozu. Snimci ukazuju na postojanje metastaza na kostima, a rezultat biopsije kosti je negativan. Sad čekamo stručni konzilijum. Mišljenja lekara o dijagnozi su podeljena, ona je i dalje bez ikakve zvanične terapije.

Da ne dužim sad, mi smo uključili u međuvremenu svu moguću alternativu za koju smo čuli (prešla je na presnu ishranu, koštice kajsije, noni sok, zeleni kašasti sokovi, Brojsov sok koji smo sami cedili, zeleni čaj...); 14. februara je otišla da ponovo proveri tumor marker i ispostavilo se da se sa 165 smanjio na 92 (to je, dakle, tri meseca nakon što je počela da primenjuje sve što sam nabrojala). Ovo je i za njenog onkologa bilo veliko iznenađenje.

Sada bih ipak da potražim i ovaj vidatox, upravo večeras sam našla na sajtu Farma Matrixa da možda može da se nabavi u Brčkom, pa me zanima da li je neko uspeo da stupi u kontakt s njima?
Ja imam rođake u Brčkom koji bi mogli da odu na adresu i provere o čemu se radi, već sutra ću da ih iscimam za to, ali rekoh da pitam i vas kakva su iskustva?
I da, interesuje me šta mislite da li je bezbedno uzimati vidatox ukoliko nije u pitanju karcinom?

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: