Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 05, 2012 11:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Citao sam o prodaji tih ulja ali vecina njih nisu imala thc u sebi unisten prilikom dobijanja ulja tako da to ulje bez thc u sebi nije nikakav lijek za rak a cijene su mu bile previsoke! Takodje se ulje mora raditi od jedne vrste marihuane koja ima u sebi najj thc ne znam sad o kojoj je vrsti rijec ima na guglu lako da se nadje od nje se mora praviti to ulje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 4:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Hvala na informacijama D ,ja se slazem i mislim da je ulje od marihuane lijek za sve bolesti i to bukvalno za sve i za rak,na juttjubu ima toliko filmova o tome,stvar je samo da se nadje ta vrsta marihuane koja ima u sebi najvise Thc i da se pravilno napravi ulje. Ima u regionima oko nas sigurno da se nadje takava marihuana,u holandiji vec 100posto,evo sad ce i ceska brzo legalizovati marihuanu samo je porblem rizika puta ako bi covek putovao iz holandije jer bi umjesto da napravi lijek koji nema cijenu zavrsio u zatvoru,strasno je kako su na svaki nacin zabranili i zataskali sve najbolje ljekove za bolesti koje ubijaju narod svakodnevno! Od jednog kg marihuane se dobije oko 25-30mililitara ulja tako da mora biti gusto ,gelasto to se zna ali ga je druze moj nemoguce naci,ko ce kome garantovati da je napravljen kako treba i da ima u sebi taj THC jer bez njega ne vrijedi eura! Vidis da se ovdje po ovim forumima,oglasima ljudi bave prodajom vidatoxa i da je original pa i nekako nego od jedne bocice naprave dvije i prodaju po 300evra a ne da nekom vjerujes za ulje koje kosta mnogo vise, kg kvalitetne marihuane se krece od 2000 do 3000e a od tog kilograma se napravi 25-30mililitara koliko ce onda kostati to ulje i rizik da bacis pare za nesto sto nista ne vrijedi! Mozda griijesim oko cijena za marihuanu nisam toliko upucen da je sigurna informacija te cijene,ali skupo jeste,i plus kazljnivo pa sta reci jbt borimo se za nase zivote jos i u zatvor da ode neko zbog toga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Feb 09, 2012 12:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Ovo je vec sve napisano,zasto prepisujes od dr ZIVKOV?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Feb 10, 2012 8:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
A jel prodajes ''pogace na ljebac''?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Mar 07, 2012 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 20, 2012 5:08 pm
Postovi: 10
Moram javno pohvaliti Denisa koji je stvarno meni pomazeo da stizem do ovog ulja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 01, 2012 10:04 am
Postovi: 1
Denis1 ili Denis i tko zna još koji nick i tko zna na kojem forumu još nije. To je prevarant i lažnjak koji prodaje lažno ulje. Em što kopira tekstove od Dr.Zivkova već laže i obmanjuje ljude te prodaje lažno ulje.
Žao mi je što moram i na ovaj forum staviti nešto što nije lijepo. Ali evo sami se uvjerite u kvalitetu lažnog ulja koje distribuira i prodaje Denis iz Makedonije sa Alternative foruma i drugih foruma. Ovo ne radim da bi ljudi izgubili vjeru u ulje, ili kanabis, jer i sama nisam odustala od te terapije, samo ću ovaj put biti pametnija i nastojati doći do Sativex kapsula o kojima sam čitala na http://www.e-zdravlje.info/viewtopic.ph ... 5&start=10, jer i dalje smatram da kanabis zaista liječi, samo ne mogu i neću dopustiti da šarlatan poput Denisa vara i dalje ljude kao što ste je to uradio s nama, nekim nadrilijekovima, hvala Bogu da smo shvatili sve na vrijeme i dali sve na analizu koju u prilogu i ostavljam.

Slika

Ovaj post treba raširiti po internetu tako da ljudi ne nasjedaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 10:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2012 12:14 am
Postovi: 281
Strasno!
Kao da bolesnima nije dovoljna njihova beda!!!
Dok je moj otac bio ziv, i dok smo se nadali da ce se desiti cudo, rekla sam mami " dacu sta god treba, kupiti, nabaviti..." jer muka te natera da radis svasta, ne bi li pomogla voljenima. Medjutim, nabavljala sam proverene stvari, isla na proverene sajtove, kontaktirala sa ozbiljnim ljudima, koji se NISU trudili da mi uvale svoj preparat, nego cak davali ideje sta bi jos moglo da pomogne ( i to od drugog proizvodjaca ).
Sta sa onim ljudima koji poveruju sarlatanima? Bacaju pare na gluposti. Muka nas je sve naterala na nesto, a bezdusnici to koriste i bogate se na ljudskoj bedi...
Pitam se zaista, da li neko od gore vidi sve?

Buduci da je zivot nepredvidiv, i da su se meni prvoj izdesavale stvari o kojima jos pre godinu dana nisam mogla ni da sanjam, samo cu bezdusnike da pitam, imaju li oni nekog bliskog, nekog svog, ne boje li se onog sta donosi sutra? Ne boje li se da ce mozda njima zatrebati pomoc, nece li se oni naci u situaciji da se mole da se desi cudo? I bi li oni davali to djubre nekom svom?
Sramota!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 01, 2012 1:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Ovo sve prevazilazi u mega-market laznih nada (proizvoda) na ovom forumu koje treba suzbiti i stvarno pomagati a ne zaradjivati+ombmanjivati na tudjoj muci.

BOJANA na tvoje reci mogu da dodam samo AMIN!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 29, 2012 9:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Nadam se da nije niko povjerovao denisu i slicnima jer se ovakve stvari kupuju samo provjereno i na preporuku,,jos po ovolikim cijenama,nisu ovo prevaranti ovo su gmizavci najgori i ako neko zna ime ovog gmizavca denisa neka napise ovdje da se zna a sve je lako naci ako je nekog prevario,nije skoplje toliko daleko da se neko ne moze naci,a kad neko da toliko para za navodno ulje od kanabisa dace i pare da tog gmizavca neko nadje samo ako se zna ime njegovo,za ovakve samo represivne mjere nista drugo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jun 13, 2012 10:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 07, 2012 9:16 pm
Postovi: 34
Boze me sacuval i sakloni! sta je ovo sa ljudima? Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jun 13, 2012 1:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Razuveri nas da imas dusu i ja cu ti prvi cestitati!

PREPUCAVANJA NA FORUMU MENE NISU RAZUVERILA.

I MENI JE KOMPJUTER U KVARU ALI SAM USPEO DA SE SNADJEM DA ODGOVORIM NA OVO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Jun 24, 2012 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pa dobro Denise vidim da spravljas ulje ali kako nam mozes pomoci?
Ja bih hteo ocu da dam to ulje ako je zaista pravo.Kako sta i gde i koliko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jun 25, 2012 12:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Poslao sam ti mail Denise,a cekam jos jednu osobu da mi javi za ulje.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Avg 05, 2012 10:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Evo citat odgovora mog emaila Denisu:

1.
Pozdrav Postovani :)

Ulje mogu da vam napravim,ulje kosta 1.200 eura..

Sad ne znam od koje mjesto ste,ali po to kako pisujete mislim da ste iz Srbije,ako ste iz srbije mogu da vam dam puno brojeva sta su uzeli ulje od meni,za da se konsultujete s'ljudima oko moje ulje..

E Sad imate 2 opcije procitaje njih..




1. Ako zeljete vi meni da vjerujete jacu da vam posaljem ulje preko sofer autobusa,on za to naplatuje 50 eura,a vi meni da mi posaljite novac unapred preko vestern uniona..

2.Ne mora meni da mi vjerujete,dodzete u Skopje direktno ,cu da vam precekam tu,da vas upoznam,i jacu da vam dam ulje bez nijedan cent unapred,ako imate bilo koga,neki privatan biolog,ili sta znam jas vasi prijatelj,za da proceni to ulje,tad bih bio jos bolje..

Kad ce da se uvjerite da ulje je od odlicni kvaliteta,so puno procenat na THC-om u njega,tad ce da mi posaljite novac..

Novac ce da mi posaljite,samo ako ulje je od odlicni kvaliteta,ako je ulje dobro necu novac,ako je ulje super necu novac,Jedino od odlicni kvaliteta..

Necu sad da se pohfalujem,ali ovo ulje sta jas radim je najkvalitetno u cijelom balkani,jer radim so mnogo kvalitetne bilke.


Sad ostanuje vase,da odberite prvu opciju ili drugu.. Meni cu da mi bude Sve jedno..

Pozdrav.


POZDRAV I TEBI DENISE,NEMAM JA TE PARE VERUJEM TI ALI SAM U TESKOJ FINANSISKOJ SITUACIJI.OSTAJE MI SAMO VERA,LJUBAV I NADA.NEKA TE BOG BLAGOSLOVI I IZVEDE NA PRAVI PUT.SVE NAJBOLJE TI ZELIM.

zokac24

2.

Znam druze da je i skapo,ali raspitaj se za bilke kako im je cena,pa tad ces da sfatis.

Bog nek vam je u pomoc..

Pozdrav..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Avg 05, 2012 3:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Onda greh na moju dusu ide...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: