Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 167  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Izvinjavam se svim forumskim lekarima ako sam ih nekada uvredila a mislim da nisam i molim svoje "prijatelje" da malo svrate ovde

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... ht=#164477


Svidja mi se diskusija i mislim da je sve receno.
Na nama je da promenimo lekara ako nam ne odgovara.
Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 10:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Bingooo,pogodila sam ime londonskog kafica,ali iz drugog puta.
Prvo mi je pao napamet zatvor,Tauer.???
Bob,draga ,bila sam na temi,malo da se nasalim,posle toga ,neki su presli na prijatelje.....
Za ateiste i one koji sebe tako smatraju(licno mislim da svi u nesto veruju),moze knjiga Antoni De Melo, Budjenje.
Volite se ljudi, svi smo u prolazu i lepo je druziti se i sa prijateljima i sa onima koji to misle da nisu.
Treba imati na umu da ne cinimo ono sto ne zelimo nama da cine.
Svi smo razliciti,a treba da tezimo jedinstvu duha....
Pozz.svako dobro :D
P.S.ovo je druga poruka,prva mi pobegla,e sada koja je bila bolja?

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 12:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 10:54 pm
Postovi: 52
Lokacija: Pranjani
Ama, odavno me nesto muci,pa da pokusam ovde na forumu. Naime citajuci svasta nesto,pala mi na pamet neka ideja,pa bih voleo da popricam sa strucnim licem.Nije u pitanju nikakva carobna formula ,niti trava ili ,ne daj Boze, bajanje, vec jedna imunobioloska metoda koja bi ,mozda, mogla pomoci u nekim slucajevima.Valjalo bi da mi se javi neki zainteresovan lekar. On bi u startu znao da li ima nade,a mozda bi u laboratorijskim uslovima mogao proveriti.Za mog oca je kasno,ali mnogo ljudi prezivljava poslednje trenutke u nadi,pa ko zna!? Mozda.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 1:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Debela, lajava, lose kuva - tesko mogu u francuske sobarice (nemate kostime sa rupicom nazad za roza repic, ;))

Mogu, eventualno, na tom sletu nesto da otpevam, to volim, jedino moja okolina to tesko podnosi, ;)

Nego, dragi moji prijatelji, gledacu da pronadjem jos neko svoje pisanije, pa da podignemo malo Svastaru ovih dana - odoh malo da prosetam, obecala sam detetu da cu da ga vodim u Kucu igracaka, bio je jutros hrabar kod zubara (ispao nam je prvi zubic, :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 2:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Na onom bobankinom linku saznasmo da Tomson ima 45 godina (kapiram da je vecina forumskih dokova tu negde), a da je Bogi itekako sablaznjen nad idejom o eutanaziji - iako je ista (pod odredjenim uslovima, naravno), dozvoljena i praktikuje se u nekoliko zemalja vec godinama... Uopste ne mogu ni da zamislim scenu u kojoj nas parlament uopste raspravlja o tome :roll:

Nego, Gicke, u opstoj frci tvoj link sa slikama prodje nezapazeno, sto je steta - pre ili kasnije, u stalnim forumskim drustvima krenu da se razmenjuju slike i da se narod upoznaje. Zamisljala sam da si obavezno tamne kose i teza kategorija nego sto si - ne znam zasto, tako se covek na forumu utripuje. Izraz lica ti bas odgovara ovome sto pises, nisam se iznenadila. A imam druga u Londonu koji je isti tvoj muz, ali isti...

Debela, lajava, lose kuva - tesko mogu u francuske sobarice

Izvini, ukusi su razliciti - znam bar nekoliko osoba kojima je to sehu.


Poslednji put menjao Kajalena dana Sre Nov 12, 2008 2:59 pm, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 2:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 7:10 pm
Postovi: 695
Bobo,

Procitah doktorsku raspravu. Covece, neki i nisu toliko mladi, a jos uvek imaju problema sa etikom!

A sto se tice eutanazije - ja licno jesam ZA!

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 3:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Jojjjjjjj!Eveli ,zasto?Ajde da ne diskutujemo izlete zasto,svako ima pravo da misli drugacije.
Nista nije slucajno ,pa i nas odlazak.Svako ima svoj put.
Eto poceh diskusiju,a necu. :evil: radi.
Ja sada imam problem koji se aktivirao,a posledica je moje operacije (pre 15god.)
Eveli, prolazis tezak period,ali ces izaci jaca,slicne stvari su nam se desavale.Mislim na tebe,samo pozitivno......
Moram da priznam da ne citam sve postove i tek danas sam se udubila i procitala detaljno sve strane ,gde poce diskusija,francuske sobarice ,usi itd.Dr. Tomps.rece da je odabrao da nema direktan kontakt sa ljudima i to je o.k.A sta je hteo da kaze,,cisto zenski...,,nije mi jasno.
Sada se vracam na temu da vidim koliko ko ima godina,ne mogu sve odjednom.
Pozzz.

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 3:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
I ja sam za eutanaziju, of kors - ne sto zivim ovde gde se vec neko vreme praktikuje (koga zanima nek cita, npr na http://en.wikipedia.org/wiki/Euthanasia ... etherlands), nego sam i ranije mislila tako.

A diskashn uopste nije poceo ovde, kat, no tamo gde gilbert pita za S3 - nije nastavljena (iz straha, mislim, da ce Sever stvarno da ode), ovo ovde su samo slabasni odjeci... ustvari, sad se setih da si i ti u istoj ucestvovala, rekavsi ono o sujeti/gordosti lekarskoj, sto vrlo vazna potvrda bese, buduci da je izrecena od strane jednog insajdera...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 5:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Kaj ,znam da se diskusija,rasplamsala na Gilbert temi,ali sam ti ja ko lovac na potezu ,skacem tamo-vamo i tek danas procitah prve 3 strane Gilbert tema S3.Zelim da sto pre izadje iz haosa ,pa sto rekli dja ili bu.
Nego pitam drustvo,nesto sto nema veze sa medicinom ,hvala Bogu,da li je neko ili neko od njegovih leteo Low cost kompanijama.Interesuje me koliko moze da se ponese prtljaga,da li zavisi od kompanije?
Izbuljih oci celo pre podne na kompu,trazeci kartu i nadjoh iz Budapest,a ne pise kilaza prtljaga.
Neko od prijatelja mozda zna.Nikada nismo leteli,valjda ce moja inostrana ekipa da me informise,ali prijatelji su prijatelji.
Pozz.

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 6:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Letim stalno sa tzv low-cost (koje to nisu bas uvek).
Na sajtu kompanije sigurno imas tu info - obicno je 20 kg prtljaga i 10 rucnog - vrrrlo retko bude 5 za rucni, jednom mi se desilo, ali rucni u 90% slucajeva uopste ne mere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 12, 2008 9:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Kaj,hvala ti,prava si drugarica.
Prijatelji stari gde ste?
Ide emisija na B92 info o alternativnoj medicini sa pitanjima pacijenata.
Pozz. :lol:

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 13, 2008 12:33 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 20, 2006 10:02 pm
Postovi: 628
Lokacija: in the middle of nowhere
Link sam postavila samo zato da vidite da i lekari imaju dileme kako, kada i sta reci pacijentu i porodici.
I kada i KAKO, zadrzati pacijenta u bolnici.
Zaboravljamo nekad da i oni imaju sefove da i oni vode diskusije o istim temama kao i mi..............
A vi se odmah uhvatiste za eutanaziju.
Ma dobri su svi, samo daj Boze da nemaju posla uopste.
Pa onkologija je na ovom forumu najzivlja tema, nazalost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 13, 2008 12:41 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 13, 2007 10:07 pm
Postovi: 92
Zdravo, dragi moji kako ste mi veceras?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 13, 2008 1:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 10:54 pm
Postovi: 52
Lokacija: Pranjani
Zdravo svima! I veceras hladno kod mene,ni vatra ne pomaze. A onda mi neko prica o globalnom zagrevanju! Ne volim zimu i tacka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 13, 2008 1:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Dobra veče svima.Sad sam se vratila iz šetnje,pa,reko da vam se javnem.Inače,već sam redovna u šetnjama,mogu vam reći i da bolje spavam,smršala sam 4 kg,za mjesec dana,od kada sam počela raditi.Ipak sve ide iz glave.To vam mogu garantovati.Ja sam sva u violicama,osjećam se korisno,umorim se,ali sam zadovoljna.
Inače,sve što mi se do sada dešavalo,uglavnom sam riješavala zezanjem,pozitivnim razmišljanjem i druženjem sa pravom rajom.Ne kažem da nije bilo i onih ,malo drugačijih dana,ali,mislim da je najgore prošlo.Tako da,toplo preporučujem slijedeće,svako jutro,poslije umivanja i pranja zubića,nacrtajte osmijeh br.26,za početak.Poslije ,uz laganu muzikicu popijte jednu šolju kafe(ja praktikujem i 3-4 cigare,što ne preporučujem),zatim na posao ili u šetnju.Usput,pozdravite se samo sa nasmijanim ljudima,a one namrgođene izbjegavajte u širokom luku.Dan provedite onako kako vama odgovara,trudeći se da ne čitate dnevne novine i propustite vijesti na bilo kojoj TV.Ionako možete sve pročitati na teletekstu.Nikako ne propustite dolazak na ovaj forum.Nije važno što se javi i poneki negativac,ignorišite.ja vam tako funkcionišem.Može neko reći da bježim od problema,ali briga me,meni je ovako super.Suočiću se sa problemima u decembru,a do tada ,uživam.Takođe,uživam ćaskajući sa vama i to mi niko ne može oduzeti.Voli vas vaša Suzana.(eto,sad smo se i upoznali).

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 167  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: