Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Čet Mar 10, 2011 7:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Pre izvesnog vremena sam ovde procitala o slucaju devojke koja je dobila Hockinsa...radila je biopsiju prvo u Pancevu i rezultati su dosli skroz ok...ona nije imala mira, pa je to ponovila u BGD-u , da bi se ispostavilo da ima Hockinsa.
Moja sestra od tetke je radila biopsiju takodje u Pancevu...pre nekoliko dana, rezultati su pokazali da ima Hockinsa.
ne moram da pricam kroz sta je sve zena prosla u proteklih mesec dana, koliko je trebalo da dodju novi nalazi jer su iz BGD-a trazili da se ponovi patohist. analiza. NIJE HOCKINS. Nije joj nista. Infekcija.Svi smo presretni sto nije krenula na hemoterapije..a mogla je i kroz to proci ni zasta.
Da li je moguce da ovakva osoba radi kao histopatolog ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Čet Mar 10, 2011 10:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
neverovatno...ovo treba pustiti u medije i to sto pre...ko zna koliko je osoba ovako nastradalo,puklo sa zivcima...te osobe vise ne mogu da spavaju normalno nego ce se do kraja zivota strecati zbog tudje greske...ne kazem,velik je posao na njima,ali da toliko grese... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Pet Mar 11, 2011 1:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Zena je toliko bila pod stresom, jer vec dve godine zivi zivot koji nikom ne bi pozelela...i na kraju, pojave se te zlezde...uradi biopsiju...ima sta da cuje - rak. Onda su je poslali za BGD...posle dve nedelje cekanja na " sta dalje"..u BGD-u trazili da se ponovi sve...jer valjda tako rade kada dodjes kod njih na lecenje...ponovili i ispostavilo se to sto kazem - nema rak. Za ovih mesec dana prosle smo kroz sve " faze" lecenja...lekove koji ce jojj trebati...jer na zalost ja imam iskustvo, pa sam htela da joj olaksam koliko toliko da kroz sve sto bezbolnije prodje...
Hvala Bogu, danas joj je rodjendan...i ovakvu vest o gresci cula je na taj dan. O kakva sreca.
Njoj je sada najvaznije da ipak nije ono najgore, i nije takav tip da se sudi...dobra je ko leb...a i zbog situacije u kojoj je prosto nema energije ni vremena da se time bavi...ali ja sam ostala bez teksta.
Posto u Pancevu shvatila sam , postoji samo jedan histopatolog ..nema puno dvojbe o tome ko je to. Ja mu ime ne znam, ali ne moze se pogresiti.Strasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Uto Maj 17, 2011 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:36 pm
Postovi: 7
I ja sam poznavala zenu koja je na zalost preminula i koja je u Pancevu prosla 2 biopsije koje su ispale negativne, da bi joj biopsija u Beogradu pokazala da ima rak u poodmakloj fazi. Pancevacke lekare nikome ne bih preporucila.

Peedijatrija im je u ocajnom stanju, antibiotike dele ko 'dobar dan', decica imaju virus, a oni caste Sinacilinom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 27, 2011 8:56 pm
Postovi: 3
Da li moze da se trazi da vas posalju u Novi Sad za hemoterapiju ako mesto pripada opstini pancevo ili bas mora da to bude u Pancevu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 9:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Nemoj da te brine hemo. Ona se rutinski prima, svugde isto. Ono sto ti mozes da promeis kod hemo , to je da se naoruzas najboljim lekovima protiv mucnine, koje nase bolnice ne daju niti pominju. Ja sam kupovala Emend, po preporuci, i nikad mi nije bilo muka.
Takodje,raspitaj se pre no pocne hemo kako ide tzv premedikacija.Ona treba da traje nekih 5, 6 sati...to su razne infuzije , kalijum itd.....koji se moraju dobiti pre hemo, da ti ne bi stardali bubrezi. Tada sledi hemo, od nekih pola sata, pa ponovo infuzija , neke dve boce...Takodje dan nakon hemo se dobija dva sata infuzije. I treba piti sto vise vode.
Znaci, nemoj da brines. Samo nek vide da si upucen/a , i neka sve ovako urade, sto verujem da i rade...i bice ok.
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 27, 2011 8:56 pm
Postovi: 3
Hvala puno. Tek je prepisana hemoterapija, tako da jos skupljam sve informacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 9:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
p.s. ako padnu leukociti, pa mora da se prekine hemo...moze da primi neupogen ( ni to niko ne govori ) Moze da ga primi privatno...da se ne bi odlagala hemo. Od njega porastu leukociti.Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pancevacki patohistolog napravio vec drugu gresku
PostPoslato: Ned Maj 29, 2011 11:55 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 05, 2008 11:09 pm
Postovi: 58
super-zena je napisao:
I ja sam poznavala zenu koja je na zalost preminula i koja je u Pancevu prosla 2 biopsije koje su ispale negativne, da bi joj biopsija u Beogradu pokazala da ima rak u poodmakloj fazi. Pancevacke lekare nikome ne bih preporucila.

Peedijatrija im je u ocajnom stanju, antibiotike dele ko 'dobar dan', decica imaju virus, a oni caste Sinacilinom.


Zna se tacno zasto se daju antibiotici kod infekcije virusne etiologije. Bezrazlozno u ovom slucaju pljujete lekare.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: