Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Pa stvarno ste preterali
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 10:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 9:54 pm
Postovi: 22
Lokacija: canada
Mislim ove napasti me vec izludese. Aman ljudi trazite hipohondre pa njima probajte da uvaljujete sve svoje rekla kazala carobnjake.
Stvarno smatram da je u najmanju ruku sramota bilo kakvom pacijentu da preporucujete usluge ovakve vrste, a posebno smatram da je dno dna na ovakvom forumu i da se pojavite.
I evo lepe knjige za one koji imaju zivaca da citaju, a ja sam uzivala.
Ima je i na internetu i potpuno je besplatna.Lepo procitajte pa vidite ko je prevarant i zasto ali takodje i lepo objasnjenje zasto ljudi veruju u cuda ove i svake druge vrste.
Kniga se zove: "Da li postoje stvari koje ne postoje" - Voja Antonic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Čet Feb 11, 2010 9:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 11, 2010 8:36 pm
Postovi: 1
Cao svima !!! Ja sam se prijavila da bih vise saznala o raku pluca ... Mom ujaku je nadjen tumor pluca i svi smo uzasnuti ...
Izvestaj glasi : u bolesnika je dokazan bronhogeni adenoneo gornjeg reznja desnog pluca sa diseminacijom u limfne zlezde medijastinuma i na vratu kao i u predeo L/S kicme.
DIJAGNOZA : Adenocarcinoma bronchogenes, acinarni tip, G2.
Da li iko moze da mi kaze nesto vise o tome ? Kakva je terapija i kakve su mu sanse ? On ima 53 godine, smrsao je malo u zadnje vreme... Dugo godina je pusio, pa je pre 2 godine prestao ...
Odgovorite mi , molim vas ... Ubi me neizvesnost ... :(
Unapred hvala !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Jun 16, 2010 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 16, 2010 2:49 pm
Postovi: 2
molim vas ako neko zna nesto o lecenju adenokarcinoma pluca,da li pomazu neki travari,hrana,biljke,neka mi odgovori molim vas i ako neko zna da mi kaze nesto detaljnije o adenokarcinomu pluca je li opasan,koliko,gde najcesce metastazira itd.itd...
pozzz i hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Feb 05, 2011 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 05, 2011 12:16 am
Postovi: 2
Da li neko moze da mi pomogne... Moj tata ima 50 godina i pre 4 meseca mu je otkriven adenokarcinom pluca. Medjutim metastazirao je na kosti, limfne zlezde i mozak. Da li iko ima slican slucaj u svojoj okolini i da li postoje neke optimisticne prognoze? :( Unapred hvala... Jelena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Čet Feb 10, 2011 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
Draga Avena_sativa jedini u koga verujem da moze je poznati travar Dejan iz Paracina.Moj ti je savet da mu se obratis jer je to covek koji je i meni dao drugi zivot.Evo ti njegov broj telefona 063-78-03-588.Puno srece!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mozda moze da pomogne
PostPoslato: Pon Feb 14, 2011 11:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 04, 2011 12:54 pm
Postovi: 3
why ? je napisao:
Ljudi možda ovo može da vam pomogne

U Bgd postoji privatna klinika "Nova Vita". Ljudi uspešno leče od raznih bolesti.
Možda ste čuli za IMMUNARC i IMMUNARC Forte, AMAZONSKI MEGAMIN, KUBANSKI GALEN, HERCOVIT, BRONHOVIT...

Ja sam lično isprobala tj. moj otac(Hercovit), ali i neki moji prijatelji.
Majka moje prijateljice je imala rak dojke. Pije ovo i mnogo se bolje oseća. Još uvek nije ozdravila potpuno, al nije na odmet probati.

Adresa: "Nova Vita" Patrijarha Dimitrija 36 (iza Manastira Rakovica)

tel. 356-52-10 fax. 356-44-88

Doktori su svi sjajni. Kome god da se obratite za pomoć biće u redu.

O lekovima šire na http://www.biofarmyu.com

U svojoj terapiji za rak prostate dobio sam na Nova Viti IMMUNARC , Megamin i Korbazol, terapija je trajala oko 4 meseca i meni je pomogla, nemam nikakvih simptoma i odlicno se osecam
Probajte. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pon Feb 14, 2011 4:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
Cula sam za tu kliniku u rakovici, ali mojoj prijateljici nije pomoglo. Verovatno zavisi od organizma i jos puno toga, pa je i ona isla kod Dejana, posle cije terapije joj je mnogo bolje. Vredi sve pokusati jer je zivot jedan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Feb 16, 2011 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 16, 2011 8:19 pm
Postovi: 5
zdravo....ja iskreno mislim da je kemoterapija glupost...i da taj otrov koriscen toliko godina unazad ne moze biti lek....naravno da ima nade jer metastaze su zahvatile samo jedno plucno krilo...velike su sanse za izlecenjem...nznm.kakve lekove koristis?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Feb 16, 2011 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 16, 2011 8:19 pm
Postovi: 5
zdravo....ja iskreno mislim da je kemoterapija glupost...i da taj otrov koriscen toliko godina unazad ne moze biti lek....naravno da ima nade jer metastaze su zahvatile samo jedno plucno krilo...velike su sanse za izlecenjem...nznm.kakve lekove koristis?

Ja imam relativno dosta iskustva sa rakom pluca.... Morate puno verovat u sebe i nikako nikad ne odustajati...
LEK postoji...preporucujem svima,svako ko boluje od bilo koje vrste raka na primer neko je pisao da mu ujak ima rak pluca i metastaze na jedno plucno krilo.. za njega ima jos vremena da se izleci postoje melemi kapi medovi i td.koji ubijaju celije raka a kasnije samo oporavljaju organizam.... da ja sad ne objasnjavam detaljno dacu vam broj coveka koji ce sve da vam objasni kad mu kazete o kojoj se vrsti raka radi i koji moze da vam posalje sve to...pokusajte uspeva..moguce je..samo je pitanje koliko vam je vremena preostalo da se izborite sa tim..
COVEK SE ZOVE DEJAN A NJEGOV BROJ JE 0637803588
javite sta ste uradili i kako napreduje izlecenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Feb 16, 2011 9:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Slazem se. Imuni sistem cine, izmedju ostalih celija, T-limfociti, ,,specijalizovani'' za neutralizaciju celija koje nose virus ili u slucaju da su to tumorske celije. Sokirao sam se kada sam pre izvesnog vremena saznao da nase telo barem 10.000 puta (http://www.getdrlam.com/nk_cells) dnevno pokrene mehanizma ubistva tumorskih celija (kod zdravih osoba). Znaci, za pocetak, mehanizam neutralizacije tumora dat je prirodno. Tokom tog procesa, nema nikakvih sporednih efekata. Svaki nas mladez predstavlja tumor koji se drzi pod kontrolom.

Spontane remisije nisu nikakva ,,cudesa'' ili ne znam sta, vec jednostavno pokrenut mehanizam nase ugradjene odbrane. Ne fantaziram, vec objektivno govorim. Ovakvi slucajevi su odlicno medicinski dokumentovani. Dovoljno je bilo da se dogodi samo jedan slucaj, a ne na hiljade do sada, pa da se shvati da samo pospesivanjem imunog sistema moze doci do dugorocnog ozdravljenja, te da se shvati da je moguce doci do izlecenja bez lekova.

Ne samo da je ucestalost spontanih remisija drasticno podcenjena, vec bi se ona desavala MNOGO cesce, da se ljudi odluce da stvar preuzmu u svoje ruke. Ako mi neko dokaze da se za sat vremena plivanja postize manje u borbi sa kancerom, nego sa jednim ciklusom hemoterapije, spreman sam da promenim svoje misljenje.

Da sam na Vasem mestu, ziveo bih zivot punim plucima, sto dalje od bolnice i trauma koje nosi izlaganje poslovicno nezainteresovanim doktorima i svemu sto nosi konvencionalni ,,tretman'' kancera. Procitajte temu o alternativnoj medicini i nemojte pasivno cekati da vam drugi pomognu. GLAVU GORE!!!

Srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Čet Feb 17, 2011 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
u pravu ste, g/dine Stosic. Ja sam par puta bila kod Dejana i uvek upoznala neke nove ljude koji su dosli po terapiju i svi oni imaju samo reci hvale, kao i ja. Izuzetno je pozitivan a i saveti su mu optimisticki, pa se u jednom trenutku osetis kao da nisi bolestan, sto mislim da je pozitivno kod samih pacijenata. upoznala sam zenu koja je imala rak debelog creva, i metastazu na jetri. Koristila je Dejanovu terapiju ali joj je dao i meleme za regeneraciju jetre. Posle par tura rezultati su joj bili odlicni. Kaze da joj je jetra kao decija, usta verujem, jer one reci hvale od ljudi koje sam upoznala to potvrdjuju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sub Mar 12, 2011 3:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 12, 2011 3:00 pm
Postovi: 1
Ne znam koliko mogu da pomognem, ali moja mama je umrla pre par godina od tumora na mozgu.Posle operacije isla je na hemoterapiju 28 dana i nakon toga pozivela jos 3 godine.Medjutim, problem je sto niko od lekara ne kaze koju hranu, kada i u kojoj kolicini treba jesti.Sa dobijanjem na telesnoj tezini i vecim unosom hrane, raste i tumor, jer ima odakle da se hrani. Tako da teorija o gladovanju od 42 dana ima smisla, a verujem i da moze da pomogne pre standardne terapije. http://www.psenicnatrava.com/html/rak_tumor.html
Takodje, tata mog decka je jednom gospodinu iz Zemuna redovno cedio sok od cvekle, pola litre dnevno, nakon cije upotrebe se rak sa pluca prosto povukao, a lekari su bili zapanjeni.Mogu ovih dana da ga pitam kako je procedura tacno tekla, pa cu vam javiti.
Inace, za sada izbegavajte jaku hranu, meso, mlecne proizvode, jaja itd...Jedite praziluk redovno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 10, 2011 7:12 pm
Postovi: 9
Pozdrav svima. Evo mene opet posle duze pauze ali sada u ime poznanice koja nema komp, a zeli da se zahvali g,dinu Dejanu koji joj je pomogao da se otarasi ove opake bolesti. Zapravo radi se o tome da su joj pronasli carcinom na pluca, doduse bio je u pocetnoj fazi pa su joj predlozili hemo. Upoznale smo se kod lekara i ja sam joj ispricala moja iskustva sa Dekijevom terapijom i predlozila joj da pokusa i dala joj njegov br. Jutros smo se srele kada se vracala og kontrole, zapravo isla je po rezultat gde su joj rekli da je sve u redu, ali da za tri meseca ponovo dodje na kontrolu. Bila je presrecna i zamolila me je da mu se javno zahvalim, jer na ovaj nacin zeli da jos nekom pomogne, kao sto sam i ja njoj. Deki puno pozdrava od Andjele.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 1:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Prolece ,
mislim da vam ovo nece " upaliti " ukoliko ne postavite relevantne dokaze...tipa predjasnjih nalaza...a i sadasnjih...imena lekara koji je lecio..i vas i nju ..itd...
Vidim da ste skoto ulogovani, i da ste na svim postovima samo ostavljali kontakt za izvesnog Dejana. U vreme kada su kod nas moralne vrednosti potpuno izgubljene, pa se ljudi i sa ovakvim stvarima igraju, a morate priznati ima ih more...ne bi bilo lose ovo zaista potkrepiti cinjenicama, kako bi ste pomogli ljudima i kako bi vam verovali. Ovako bojim se postizete kontraefekat, cak i ako je istina. Svako dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 2:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Prolece81 je napisao:
Pozdrav svima. Evo mene opet posle duze pauze ali sada u ime poznanice koja nema komp, a zeli da se zahvali g,dinu Dejanu koji joj je pomogao da se otarasi ove opake bolesti. Zapravo radi se o tome da su joj pronasli carcinom na pluca, doduse bio je u pocetnoj fazi pa su joj predlozili hemo. Upoznale smo se kod lekara i ja sam joj ispricala moja iskustva sa Dekijevom terapijom i predlozila joj da pokusa i dala joj njegov br. Jutros smo se srele kada se vracala og kontrole, zapravo isla je po rezultat gde su joj rekli da je sve u redu, ali da za tri meseca ponovo dodje na kontrolu. Bila je presrecna i zamolila me je da mu se javno zahvalim, jer na ovaj nacin zeli da jos nekom pomogne, kao sto sam i ja njoj. Deki puno pozdrava od Andjele.



Slušaj bre ti proleće...jeste da proleće obožavam ali to nije slučaj i sa tobom :evil: ...lepo ti je Tajna adresa rekla sve a ja ću da dodam da treba da te bude sramota od tvoje poruke i tvojih nepoktkrepljenih činjenica i reklamnih budalaština.
Stvarno mi je žao što nemogu da prećutim na ovakve budalaštine a smatram i da imam pravo da reagujem jel sam lečila i kljukala oca sa kojekakvim glupostima a ishod je onaj najgori.
Dakle ako date bilo kakav dokaz tj. poašaljete nalaze pre i posle "čudotvornog napitka" ja ću javno reklamirati na sva zvona gospodina Dejana a tebi se javno izviniti.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: