Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 7:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
Prolece81 je napisao:
Draga Avena_sativa jedini u koga verujem da moze je poznati travar Dejan iz Paracina.Moj ti je savet da mu se obratis jer je to covek koji je i meni dao drugi zivot.Evo ti njegov broj telefona 063-78-03-588.Puno srece!


Proleće je svuda.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=3183 ... stcount=58

Tema:

http://www.forum.hr/showthread.php?p=31203727


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 8:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Pazi ovo" ...ostaje ti jos da ubedis tatu u to "...
Jaoooo sta bi im radilaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 27, 2011 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 6:36 pm
Postovi: 4
Osecam potrebu zato cu napisati koju i ja.
U septembru prosle god, mi je pronadjen Mikrocelularni carcinom desnog plucnog krila vel 8x6cm. Uradjen mi je ct skener mozga gde je pokazalo da je cist tako da sam imala srece , jer nije bilo metastaze.
Posle konz, odredjene su mi 3 hemoterapije po 4 ciklusa cysplatin, gemzar, a posle toga sam primala taxoter.
Pretpostavljam da je to ustaljena terapija koju verovatno svi sa ovakvom dijagnozom dobijaju, posto je par njih na odeljenju isto primalo a mozda se razlikuju u jacini, ali nebitno je, jer meni nije pomogla, odnosno nije bilo poboljsanja sto se na ponovljenom snimku videlo.
Postala sam jako nervozna i depresivna pa sam pomisljala na najgore. Stalno sam posecivala forume i naisla na puno pozitivnih komentara o Dejanu i njegovoj terapiji, a posto nismo daleko otisla sam da vidim o cemu se radi.
Naisla sam na jako kulturnu i finu osobu cija je svaka rec odmerena i na mestu. Uzela sam terapiju i evo pijem vec cetvrtu. 12 tog, sam bila na kontrolu. Rezultati i krv, slika su dobri a snimak je pokazao da se tumor smanjio za 2cm, mada ga jos uvek ima pa se nadam da ce posle jos terapije nestati, jer za sada ide lepo i nadam se da cu uspeti, jer mislim da sa 21g, nisam za tamo odakle nema povratka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 27, 2011 7:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 5:17 pm
Postovi: 64
cudno je da ste se ukljucili bas sada? mislim,sada kada je sve eto ok,a pre toga Vas nije bilo.... lidijaKS feat violetaNS zamolili bismo Vas , da zbog ove price oko Dejana okacite svoje ct ili neke nalaze pre i posle (slikajte ili bilo kako, 2 min posla), da bismo se uverili i onda ga svi kontaktirali 8) ... HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Sre Apr 27, 2011 9:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Opet!!!!!!!!!
Dosadni ste jako i bas prvi post i Dejan je tu.Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 2:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
LidijaKS je napisao:
Osecam potrebu zato cu napisati koju i ja.
U septembru prosle god, mi je pronadjen Mikrocelularni carcinom desnog plucnog krila vel 8x6cm. Uradjen mi je ct skener mozga gde je pokazalo da je cist tako da sam imala srece , jer nije bilo metastaze.
Posle konz, odredjene su mi 3 hemoterapije po 4 ciklusa cysplatin, gemzar, a posle toga sam primala taxoter.
Pretpostavljam da je to ustaljena terapija koju verovatno svi sa ovakvom dijagnozom dobijaju, posto je par njih na odeljenju isto primalo a mozda se razlikuju u jacini, ali nebitno je, jer meni nije pomogla, odnosno nije bilo poboljsanja sto se na ponovljenom snimku videlo.
Postala sam jako nervozna i depresivna pa sam pomisljala na najgore. Stalno sam posecivala forume i naisla na puno pozitivnih komentara o Dejanu i njegovoj terapiji, a posto nismo daleko otisla sam da vidim o cemu se radi.
Naisla sam na jako kulturnu i finu osobu cija je svaka rec odmerena i na mestu. Uzela sam terapiju i evo pijem vec cetvrtu. 12 tog, sam bila na kontrolu. Rezultati i krv, slika su dobri a snimak je pokazao da se tumor smanjio za 2cm, mada ga jos uvek ima pa se nadam da ce posle jos terapije nestati, jer za sada ide lepo i nadam se da cu uspeti, jer mislim da sa 21g, nisam za tamo odakle nema povratka.


Ovakve ljude treba krivično goniti.

Najbolje bi bilo da administrator zabilježi IP adrese sa kojih dolaze postovi ovakvog tipa, te se iste osobe mogu veoma lako identificirati
kod njihovih internet servis provajdera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 16, 2011 3:04 pm
Postovi: 1
Par god, pratim komentare na temu ONKOLOGIJA pa se zbog pojedinih ljudi moram ukljuciti jer mi strucnost to dozvoljava.
Neko je na jednom od foruma pitao zasto su nestali lekari sa foruma koji su vam znacili. Ja cu vam reci! Zbog pojedinih kao sto su brada123, tralala, tajna adresa, ali, i njima slicni nestace i ovo malo forumasa. Nije mi jasna njihova ostrascenost prema pojedinim ljudima sa ovog foruma koji iznose neka svoja iskustva u vezi alternativne medicine i nekome ko im je pomogo. Komentar lidije ks je jako korektan kao i medicinski nalaz pa neznam zasto to nekome smeta. Mozda ce te i po meni pljuvati, ali mislim da ce se i veci broj ljudi sa foruma sloziti da i zvanicna medicina nije svemocna, zato prepustimo ljudima da izaberu put kojim ce ici. Ja licno verujem u alt, medicinu, jer su i nase bake lecile biljem spravljajuci razne cajeve i meleme, koji su u to vreme bili delotvorni.
Od prosle subote kada sam hteo da se ukljucim i iznesem svoje misljenje traje prljava kampanja protiv ljudi koji su spas nasli u Dejanovim cajevima. Mozda to stvarno nekome i pomogne, jer u ovom poslu sam se naslusao svega i svacega, zato batalite se prljavih komentara i postujte jedni druge jer nas je i ovako malo ostalo. Pustite ljude da razmisljaju svojom glavom i uhvate se za slamku koja ce nekog mozda i spasti.
ZAMOLIO BIH POJEDINE DA ME NE REPLICIRAJU.
Pozdrav i srecno svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 2:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
DrOnkologBG je napisao:
Par god, pratim komentare na temu ONKOLOGIJA pa se zbog pojedinih ljudi moram ukljuciti jer mi strucnost to dozvoljava.
Neko je na jednom od foruma pitao zasto su nestali lekari sa foruma koji su vam znacili. Ja cu vam reci! Zbog pojedinih kao sto su brada123, tralala, tajna adresa, ali, i njima slicni nestace i ovo malo forumasa. Nije mi jasna njihova ostrascenost prema pojedinim ljudima sa ovog foruma koji iznose neka svoja iskustva u vezi alternativne medicine i nekome ko im je pomogo. Komentar lidije ks je jako korektan kao i medicinski nalaz pa neznam zasto to nekome smeta. Mozda ce te i po meni pljuvati, ali mislim da ce se i veci broj ljudi sa foruma sloziti da i zvanicna medicina nije svemocna, zato prepustimo ljudima da izaberu put kojim ce ici. Ja licno verujem u alt, medicinu, jer su i nase bake lecile biljem spravljajuci razne cajeve i meleme, koji su u to vreme bili delotvorni.
Od prosle subote kada sam hteo da se ukljucim i iznesem svoje misljenje traje prljava kampanja protiv ljudi koji su spas nasli u Dejanovim cajevima. Mozda to stvarno nekome i pomogne, jer u ovom poslu sam se naslusao svega i svacega, zato batalite se prljavih komentara i postujte jedni druge jer nas je i ovako malo ostalo. Pustite ljude da razmisljaju svojom glavom i uhvate se za slamku koja ce nekog mozda i spasti.
ZAMOLIO BIH POJEDINE DA ME NE REPLICIRAJU.
Pozdrav i srecno svima



Ijaaaaaaaoj Dejane kakav očajnički pokušaj :lol: .
He he he,sad si i Dr. onkologije.
Hi hi hi,jesi kao i moja baba :roll: .
Pozdrav a mi čekamo ko će nam se sledeći javiti,ko zna možda to bude i naš ministar zdravlja koji "obožava" Dejana :wink: .

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 2:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 5:17 pm
Postovi: 64
opet prvi post hahahahaha....DOKLE VISE?

i ti isto okaci skeniranu diplomu,kad oni okace nalaze .... :lol:

i jos nesto, bradu i ostatak ekipe ne spominji, jer da si citao ZNAO BI sta su ovi ljudi doziveli i PREZIVELI....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 2:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
DrOnkologBG je napisao:
ZAMOLIO BIH POJEDINE DA ME NE REPLICIRAJU.



Žao mi je,morala sam,bilo je jače od mene :lol: :lol: :lol:

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2011 2:51 pm
Postovi: 6
Verovatno ce sada neko komentarisati evo prvi post bas sada. Sve sto mi je trebalo da saznam citao sam iz komentara ljudi koji su pisali pa nisam imao potrebe za uclanjenjem. Jedinin razlog mog uclanjenja je da bih stupio u kontakt sa Lidijaks i izmenili iskustva sa terapijom koju koristi, kao i sa ostalima koji su koristili istu terapiju.
Ovde vise covek nezna kome treba verovati jer su komentari bljak, a pojedini traze pomoc kako bih se udruzili protiv nas koji trazimo kako dr onkolog kaze slamku sa kojom bi isplivali. DR ONKOLOG U PRAVU STE. Mi moramo napred pa kako nam bude, i hvala vam na korektnom komentaru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 4:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Kao sto rekoh ..neko to od gore vidi sve :)
Kakva li ce vas kazna stici da mi je znati.
Pitam se imate li decu? Plasite li se za njih kada radite ovako nesto necasno ?
:roll: :roll: :roll:
Pijavicemo vas. To je to. Posle se mislite sta i kako. Aj` zdravo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 4:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 1:30 am
Postovi: 28
DrOnkologBG je napisao:
Par god, pratim komentare na temu ONKOLOGIJA pa se zbog pojedinih ljudi moram ukljuciti jer mi strucnost to dozvoljava.
Neko je na jednom od foruma pitao zasto su nestali lekari sa foruma koji su vam znacili. Ja cu vam reci! Zbog pojedinih kao sto su brada123, tralala, tajna adresa, ali, i njima slicni nestace i ovo malo forumasa. Nije mi jasna njihova ostrascenost prema pojedinim ljudima sa ovog foruma koji iznose neka svoja iskustva u vezi alternativne medicine i nekome ko im je pomogo. Komentar lidije ks je jako korektan kao i medicinski nalaz pa neznam zasto to nekome smeta. Mozda ce te i po meni pljuvati, ali mislim da ce se i veci broj ljudi sa foruma sloziti da i zvanicna medicina nije svemocna, zato prepustimo ljudima da izaberu put kojim ce ici. Ja licno verujem u alt, medicinu, jer su i nase bake lecile biljem spravljajuci razne cajeve i meleme, koji su u to vreme bili delotvorni.
Od prosle subote kada sam hteo da se ukljucim i iznesem svoje misljenje traje prljava kampanja protiv ljudi koji su spas nasli u Dejanovim cajevima. Mozda to stvarno nekome i pomogne, jer u ovom poslu sam se naslusao svega i svacega, zato batalite se prljavih komentara i postujte jedni druge jer nas je i ovako malo ostalo. Pustite ljude da razmisljaju svojom glavom i uhvate se za slamku koja ce nekog mozda i spasti.
ZAMOLIO BIH POJEDINE DA ME NE REPLICIRAJU.
Pozdrav i srecno svima


Oj Dejane, travaru narodski, okači nam diplomu medicine, u međuvremenu si i diplomirao. Wow.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 5:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
MireZr je napisao:
Verovatno ce sada neko komentarisati evo prvi post bas sada. Sve sto mi je trebalo da saznam citao sam iz komentara ljudi koji su pisali pa nisam imao potrebe za uclanjenjem. Jedinin razlog mog uclanjenja je da bih stupio u kontakt sa Lidijaks i izmenili iskustva sa terapijom koju koristi, kao i sa ostalima koji su koristili istu terapiju.
Ovde vise covek nezna kome treba verovati jer su komentari bljak, a pojedini traze pomoc kako bih se udruzili protiv nas koji trazimo kako dr onkolog kaze slamku sa kojom bi isplivali. DR ONKOLOG U PRAVU STE. Mi moramo napred pa kako nam bude, i hvala vam na korektnom komentaru.



Ma di bi se mi bre pitali "otkud prvi post pa muško" :lol: .Ma nismo mi taki :lol: .
Al se ti nama Dejane natrča od internet kafea do internet kafea da bi dokazao kako si ispravan i kako si mnogo pomogao ljudima i oni te vole.Bože,Bože daj mi snage da te ignorišem a tebi daj ono što zaslužuješ,ni više ni manje.

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da pobedim rak pluca?
PostPoslato: Pet Apr 29, 2011 8:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Opet ovi gov..ri,Boze...zasto vas jos nisu uhapsili?!Dejane, moroncino jedna,da sam na tvom mestu ja bih se zamonasila negde, da ako mozes nekako da se iskupis za ova nedela.Nemam sta da komentarisem sem da ste najgori soj ljudi koji postoji na planeti zemlji.Do skoro nisam verovala da takvi ljudi postoje.To nisam gledala ni u filmovima.SRAM VAS BILO!OLOSI NAD OLOSIMA.
A ti drongolog,izvredjala bih te najgore na svetu ali ne mogu posto sam te izvredjala vec u gorem navedenom:)
A zaboravila sam ime morona treceg a podrazumeva se sve sto sam vec napisala.

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 233 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: