Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 2:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
lalala77 je napisao:
mivena je napisao:
mi smo uzeli u tirani dve boce i nisu nam naplatili prevod dokumentacije niti pregled, samo lek koji je sad 120e. A to sto neki prodaju za 300e mislim da je sramota. Put od Nisa do Tirane i nazad je 70e i dali su nam ko sto rekoh dve boce po 120e znaci za kazi 300e i dve boce i put

Ja koliko poznajem taj put od Niša do Tirane ima nešto manje od 550 km, dve putarine kroz Srbiju i četri putarine kroz Makedoniju, i opet to sve nazad. A pregled dokumentacije ako je pravi košta 45 eura kod njih to piše i na sajtu njihovom, a verovatno su površno pogledali i dali Vam jedan papir na engleskom kao preporučeno doziranje itd... i pokušali da uvale Vimag.....Svaka čast ako ste to uspeli za 70 eura.

Ne nisu nam pokusali da UVALE NISTA a isli smo tj moj muz je iso autobusom Nis Skoplje 12oo din Skoplje TIrana 22e i nazad opet isto. Dokumentacija je bila prava JA SAM LICNO PAR PUTA ZVALA DOLE BITNO JE DA JE DIJAGNOZA JASNA I POSLEDNJI REZULTAT KRVI I ZAISTA NAM NISTA NISU POKUSALI DA UVALE

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 2:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
JA SAMO ZELIM DA POMOGNEM ONIMA KOJIM JE LEK POTREBAN JA TAJ LEK NE PRODAJEM NITI CU, ZAO MI JE AKO MISLITE DA LAZEM, VISE NECU NISTA DA KOMENTARISEM, ZELIM SVAKO DOBRO SVIMA I DA SE SVI IZLECE KOJI SU BOLESNI. POZDRAV SVIMA

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 2:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
ONO STO JE MENI NAJBITNIJE JE DA ONOM ZA KOG SMO ISLI ZA LEK JE BOLJE I DA JE LEK PRAVI A SAD KAKO SU POGLEDALI DOKUMENTACIJU BAS ME BRIGA

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 4:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 9:18 am
Postovi: 28
mivena je napisao:
ONO STO JE MENI NAJBITNIJE JE DA ONOM ZA KOG SMO ISLI ZA LEK JE BOLJE I DA JE LEK PRAVI A SAD KAKO SU POGLEDALI DOKUMENTACIJU BAS ME BRIGA

Meni licno cak i ne smetaju ni ovi sto prodaju lek za 300eu. U Italiji su lek prodavali i za 600eu, gledao licno na ebay-u. U ljudskoj prirodi je da zaradi, tako da ne vidim taj problem. neko ko ima para nece mariti da plati i 300 eu, siguran sam u to, bitno je samo da je lek pravi, da je kupljen na pravom mestu, a samo su dva mesta trenutno, Kuba i Tirana. ja sam lek placao prvo 200eu, pa posle sam imao srecu da ga uymem za 120eu. na Kubi kosta oko 160ru, u zavisnosti odnosa euro dolar, i po tome mogu da kazem isto, SRAMOTA i za tu devojku sa Kube koja to radi. Ili SRAMOTA i za Kubance koji jeftinije prodaju isti lek u labaniji nego kod sebe na Kubi. Mnogo se ovde energije trosi oko cene. Onome kome je mnogo da uzme lek odmah i plati 250eu, konema, ne moze ili ne znam sta, neka plati 200 i ceka sa kube, i po mesec dana. Ko bas hoce da prodje jeftino neka sedne, kako je neko opisao ovde, i sam ode za Albaniju, Tirana i izaci ce ga oko 150eu po bocici. Jeftinije od 150 eu vise niko ne moze da nadje, osim da vam neko kupi prijateljski i donese prijateljski, ko ide za Albaniju. Onda ce se p[latiti 120 eu. I tu je KRAJ price. Mislim da i sandra preteruje sa napadima na coveka koji prodaje lek za 300eu. Rayumem ogorcenost, ali, po meni, mnogo je bitnije da leka ima, nego ko i koliko pokusava neko da zaradi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 10:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
vtnns, hvala ti sto delis svoja iskustva i vracas temu tamo gde joj je mesto.

nije bitno koliko kosta koja putarina, bitno je da vidatox nije nedostizan. a vtnns lepo kaze i zasto.

za putarine i troskove sluzi auto-moto savez, a ovde je, kako vtnns lepo podseca, tema o leku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 10:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
http://www.pharmamatrix.net/en/labiofam ... bania.html

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 11:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Citiraj:
Tata je krenuo sa hemoterapijom. Krenuli smo pomalo sa protokolom ishrane po krvnim grupama. Naredni korak je najverovatnije Vidatox.
U vezi toga imam pitanje za vtnns.
Spomenuli ste je u Tirani moguc pregled. Molim Vas napisite nesto vise o tome, npr.: ko vrsi pregled, da li je bolesnik obavezan da putuje, sta je potrebno poneti od dokumentacije i da li treba prevesti na albanski/engleski, da li govore engleski.

Citiraj:
Nisam se dugo "kacio" na ovaj forum, i vidim da se dosta toga novog napisalo ovde i da je tema krenula nekim boljim tokom. Nisam se kacio iz vise razloga, prvi i najbitniji je da je mojoj majci i dalje ok, da se oseca dobro, i da ne bi urekaop sve to nisam se dalje ni informisao oko vidatoxa. Jelena, nigde nisam napisao da oni vrse pregled u Tirani, vec da samo NAPLACUJU pregled dokumentacije, izvinjavam se ako je neko pogresno protumacio to oko pregleda.
Vidatox bocica ako se uzima tri puta dnevno, kako je mojoj mami prepisano, bocica traje oko 40 dana. Ako se uzima dva puta dnevno, moze da izgura mozda i dva meseca. Moja mama uzima lek vec treci mesec otprilike i rezultati su fenomenalni. narocito ako se uzme u obzir da sem Viadtoxa ne koristi NIJEDAN drugi lek, sto se kancera tice. koristi neke druge, za pritisak i slicno. Pre pocetka uzimanja leka situacija je bila jako kriticna, imali smo memente kad nismo znali sta da radimo. nije mogla da ode do kupatila a da se ne zadise propisno. Nije mogla da spava od disanja, bolova i slicno. Sada izadje barem jednom dnevno napolje, radi po kuci kao pre ove bolesti, jednom recju vratila se delimicno u normalu. ne mogu da kazem da je ozdravila, nismo radili neke analize zadnjih mesec dana od kad je bolje, ali mogu da potvrdim da je dobro. Da li bi se to sve desilo i bez Vidatoxa? Mozda i bi, mi to ne mozemo znati. Organizam se ponekad i sam odbrani, na neko vreme. Moj licni utisak je da je ovo sve delo Vidatoxa i mislim da svako treba da proba sa njim. tacno je da stvara mucninu, ali vremenom se na to naviknu ljudi koji ga uzimaju. Lek je bezopasan za uzimanja, barem koliko znam i koliko sam omko toga proucio


vtnns hvala na odgovoru.Sada sam odlicno informisana o svemu.

Ako nekoga interesuju informacije u vezi puta i sl., neka mi se javi na pp.
Informacje u vezi leka su savim jasno objavljene na sajtu http://www.pharmamatrix.net/ i nema svrhe prepricavati o tome ovde.

Ne mogu da ne primetim da ima puno nas na temi koji ne citaju skoncentrisano postove. Predlazem da se popravimo u tome. To nam sada najmanje treba.
Sandrao je u pocetku napisala da je sve u odluci: Vidatox, da ili ne. Apsolutno se slazem. Ostalo je trosenje energije i gubljenje vremena.

Da ne duzim pricu vise, juce je tata poceo sa Vidatox terapijom i javljacu se sa rezultatima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 11:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Citiraj:
Moj licni utisak je da je ovo sve delo Vidatoxa i mislim da svako treba da proba sa njim. tacno je da stvara mucninu, ali vremenom se na to naviknu ljudi koji ga uzimaju. Lek je bezopasan za uzimanja, barem koliko znam i koliko sam omko toga proucio


Molim Vas napiste vise detalja u vezi mucnine. Da li se povremeno javlja ili to postaje stalni osecaj?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 1:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
J e l e n a je napisao:
Citiraj:
Tata je krenuo sa hemoterapijom. Krenuli smo pomalo sa protokolom ishrane po krvnim grupama. Naredni korak je najverovatnije Vidatox.
U vezi toga imam pitanje za vtnns.
Spomenuli ste je u Tirani moguc pregled. Molim Vas napisite nesto vise o tome, npr.: ko vrsi pregled, da li je bolesnik obavezan da putuje, sta je potrebno poneti od dokumentacije i da li treba prevesti na albanski/engleski, da li govore engleski.

Citiraj:
Nisam se dugo "kacio" na ovaj forum, i vidim da se dosta toga novog napisalo ovde i da je tema krenula nekim boljim tokom. Nisam se kacio iz vise razloga, prvi i najbitniji je da je mojoj majci i dalje ok, da se oseca dobro, i da ne bi urekaop sve to nisam se dalje ni informisao oko vidatoxa. Jelena, nigde nisam napisao da oni vrse pregled u Tirani, vec da samo NAPLACUJU pregled dokumentacije, izvinjavam se ako je neko pogresno protumacio to oko pregleda.
Vidatox bocica ako se uzima tri puta dnevno, kako je mojoj mami prepisano, bocica traje oko 40 dana. Ako se uzima dva puta dnevno, moze da izgura mozda i dva meseca. Moja mama uzima lek vec treci mesec otprilike i rezultati su fenomenalni. narocito ako se uzme u obzir da sem Viadtoxa ne koristi NIJEDAN drugi lek, sto se kancera tice. koristi neke druge, za pritisak i slicno. Pre pocetka uzimanja leka situacija je bila jako kriticna, imali smo memente kad nismo znali sta da radimo. nije mogla da ode do kupatila a da se ne zadise propisno. Nije mogla da spava od disanja, bolova i slicno. Sada izadje barem jednom dnevno napolje, radi po kuci kao pre ove bolesti, jednom recju vratila se delimicno u normalu. ne mogu da kazem da je ozdravila, nismo radili neke analize zadnjih mesec dana od kad je bolje, ali mogu da potvrdim da je dobro. Da li bi se to sve desilo i bez Vidatoxa? Mozda i bi, mi to ne mozemo znati. Organizam se ponekad i sam odbrani, na neko vreme. Moj licni utisak je da je ovo sve delo Vidatoxa i mislim da svako treba da proba sa njim. tacno je da stvara mucninu, ali vremenom se na to naviknu ljudi koji ga uzimaju. Lek je bezopasan za uzimanja, barem koliko znam i koliko sam omko toga proucio


vtnns hvala na odgovoru.Sada sam odlicno informisana o svemu.

Ako nekoga interesuju informacije u vezi puta i sl., neka mi se javi na pp.
Informacje u vezi leka su savim jasno objavljene na sajtu http://www.pharmamatrix.net/ i nema svrhe prepricavati o tome ovde.

Ne mogu da ne primetim da ima puno nas na temi koji ne citaju skoncentrisano postove. Predlazem da se popravimo u tome. To nam sada najmanje treba.
Sandrao je u pocetku napisala da je sve u odluci: Vidatox, da ili ne. Apsolutno se slazem. Ostalo je trosenje energije i gubljenje vremena.

Da ne duzim pricu vise, juce je tata poceo sa Vidatox terapijom i javljacu se sa rezultatima.

JELENA drago mi je da ste uzeli lek,nadam se da ce i vasem tati pomoci kao mom svekru. MOj svekar nema nikavih mucnina niti kontra indikacija cak sta vise , povecao mu se apetit i oseca se bole

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 1:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 9:18 am
Postovi: 28
Jelena, sam sam probao Vidatox dva puta, i oba puta sam imao gadan osecaj u ustima, koji traje duze. Mama mi je imala mucninu dugo, sad je malo bolje, ali ne mogu da kazem, imala je mucninu i pre tog leka kad je koristila citostatike. Doduse prestala je skroz sa citostaticima pre 4 meseca otpilike, a i mucnina je sada malo splasla. Ima promenu ukusa, sve joj slatko, sad, dali je zbog Vidatoxa ili ne, ne mogu ni to tacno da tvrdim, niti hocu, to mozda mogu da objasne bolje strucniji ljudi. Jedno je sigurno, njoj je daleko bolje, da ne ureknem i ne preteram da kazem da je prosto nemoguce da se neko toliko oporavi. Imala je mnogo problema, od naduvene ruke, vode u plucima, po tri pumpice dnevno je koristila, trazila je da je Bog uzme koliko se patila. A iance je zena zivela ceo zivot putujuci, druzeci se, ima jaku volju za zivotom. I sada je dosao period da je ista kao pre operacije koju je imala pre dve godine. nema naduvenosti ruke, pumpice uopste ne koristi, vodu ne vadi iz pluca vec mesec dana, a vadila je barem na dve nedelje. Ja licno mogu Bogu da zahvalim, i Vadatoxu, ili jednostavno nekoj trecoj sili, ako postoji za njeno dobre stanje sada. I mislim da ovaj forum treba da se razvija i unapredjuje sa iskustvima na Vidatoxu, ne na temama koliko kosta.
Licno sam i sam sumnjao u sve to, narocito sto lek nije priznat skoro nigde, sada i da hocu, ne smem da sumnjam. Drago mi je da mogu da vidim mamu ponovo raspolozenu, kako sama izlazi napolje, ode kod prijateljice na rucak, cak i u lokalne kafeterije na kafu. Fenomelan je osecaj sve to, nadam se da ce tako i ostati.
preporucujem svakom kome je stalo do nekog svog da ode sam po lek u Tiranu, ima uputstvo ovde kako moze da ode, tako ce dobiti lek najbrze i najjaftinije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 12:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
vtnns je napisao:
Jelena, sam sam probao Vidatox dva puta, i oba puta sam imao gadan osecaj u ustima, koji traje duze...


vtnns jako mi je drago za Vasu mamu.

Vas stav je vrlo dobar i verujem da to utice na Vasu mamu pozitivno kao i na mene. Hvala Vam na informacijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 7:23 pm
Postovi: 2
Tek juce sam saznala za postojanje Vidatoxa i Escozula. Pocela sam jutros malo da istrazujem na Internetu i naidjoh na ovaj forum. Drago mi je da vidim kako se ljudi ujedinjuju i kako pomazu jedni drugima u ovoj teskoj borbi sa kancerom. Ja se lecim od raka jajnika, sa metastazom na limfne cvorove u stomaku i sigmoidni deo debelog creva (vanjski zidovi) evo vec treca godina. Bila sam u IIIb stadijumu bolesti kad je otkrivena (novembar 2009), imala sam operaciju (izvadjeni su jajnici, materica, slepo crevo, veci deo trbusne maramice, dosta tumorcica po stomaku, itd). U 2010 sam imala 7 hemoterapija, tumori su nestali, da bi se pokazali na pregledu u januaru 2011. Nazad na 6 hemoterapija, povlacenje tumora, i ponovno pojavljivanje u decembru 2011. Upravo sam pocela novu seriju hemoterapija (6), pa cemo da vidimo sta ova godina donosi.
Posetila sam mnoge naturopate, homeopate, citala, istrazivala, dopisivala se sa ljudima sa istim ili slicnim iskustvima, itd. Kao i svi ostali napadnuti ovom ruznom bolescu, spremna sam da isprobam sve sto mogu u nadi da ce se makar usporiti rast malignih celija. Postala sam vegetarijanac (jedem samo belu ribu), ne koristim secer (osim meda i voca), so skoro da i ne koristim (morsku, ako moram), pijem mnogo prirodno cedjenih sokova (cvekla, mrkva, celer grana+jos neko povrce, uglavnom spanac ili blitva/kelj), uzimam dodatke kao sto su vitamini E, D, psenicne klice (potopiti psenicu u vodu, drzati 2-3 dana, menjati vodu svakih 8-10 sati, i kad se pojave male bele klice procediti, staviti u staklenu ciniju, poklopiti i jesti, dodati u salatu, mesati sa medom i orasima, jesti "onako"). Uzimala sam i kospice od kajsije, ali sam naglo oslabila od njih, mozda sam ih uzimala previse! Pila sam i pivski kvasac (B17), hocu da probam ulje od origana (takodje za poboljsanje imuniteta).
Kako se osjecam? Fantasticno! Cak sam i studirala dok sam primala drugu turu terapija! Vozila na casove, davala ispite, isla na praksu! Putujem, izlazim sa drustvom (alkohol je strogo zabranjen! herba cajevi ili zeleni).
Brine me sto su se tumori povratili tako brzo. Htela bih da isprobam Escazul ili vidatex. pa molim nekog da mi kaze gde tacno mogu da ih nabavim! Kubami je blize nego Albanija, a ne bih bas porucivala preko Interneta posto uvek ima onih koji su spremni da zarade na ljudskoj nesreci, nazalost!
Hvala unapred na informacijama! Isto tako, ako mogu nekako da pomognem, slobodno mi se obratite!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 12:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
mme seka je napisao:
Tek juce sam saznala za postojanje Vidatoxa i Escozula. Pocela sam jutros malo da istrazujem na Internetu i naidjoh na ovaj forum. Drago mi je da vidim kako se ljudi ujedinjuju i kako pomazu jedni drugima u ovoj teskoj borbi sa kancerom. Ja se lecim od raka jajnika, sa metastazom na limfne cvorove u stomaku i sigmoidni deo debelog creva (vanjski zidovi) evo vec treca godina. Bila sam u IIIb stadijumu bolesti kad je otkrivena (novembar 2009), imala sam operaciju (izvadjeni su jajnici, materica, slepo crevo, veci deo trbusne maramice, dosta tumorcica po stomaku, itd). U 2010 sam imala 7 hemoterapija, tumori su nestali, da bi se pokazali na pregledu u januaru 2011. Nazad na 6 hemoterapija, povlacenje tumora, i ponovno pojavljivanje u decembru 2011. Upravo sam pocela novu seriju hemoterapija (6), pa cemo da vidimo sta ova godina donosi.
Posetila sam mnoge naturopate, homeopate, citala, istrazivala, dopisivala se sa ljudima sa istim ili slicnim iskustvima, itd. Kao i svi ostali napadnuti ovom ruznom bolescu, spremna sam da isprobam sve sto mogu u nadi da ce se makar usporiti rast malignih celija. Postala sam vegetarijanac (jedem samo belu ribu), ne koristim secer (osim meda i voca), so skoro da i ne koristim (morsku, ako moram), pijem mnogo prirodno cedjenih sokova (cvekla, mrkva, celer grana+jos neko povrce, uglavnom spanac ili blitva/kelj), uzimam dodatke kao sto su vitamini E, D, psenicne klice (potopiti psenicu u vodu, drzati 2-3 dana, menjati vodu svakih 8-10 sati, i kad se pojave male bele klice procediti, staviti u staklenu ciniju, poklopiti i jesti, dodati u salatu, mesati sa medom i orasima, jesti "onako"). Uzimala sam i kospice od kajsije, ali sam naglo oslabila od njih, mozda sam ih uzimala previse! Pila sam i pivski kvasac (B17), hocu da probam ulje od origana (takodje za poboljsanje imuniteta).
Kako se osjecam? Fantasticno! Cak sam i studirala dok sam primala drugu turu terapija! Vozila na casove, davala ispite, isla na praksu! Putujem, izlazim sa drustvom (alkohol je strogo zabranjen! herba cajevi ili zeleni).
Brine me sto su se tumori povratili tako brzo. Htela bih da isprobam Escazul ili vidatex. pa molim nekog da mi kaze gde tacno mogu da ih nabavim! Kubami je blize nego Albanija, a ne bih bas porucivala preko Interneta posto uvek ima onih koji su spremni da zarade na ljudskoj nesreci, nazalost!
Hvala unapred na informacijama! Isto tako, ako mogu nekako da praomognem, slobodno mi se obratite!


Zdravo mme seka,

ja sam novi clan od pre par nedelja i "prelistala" sam ovaj forum skroz. To i Vama predlazem. A ako ima nejasnoca pitajte osobu koja je objavila post. To mi se cini najlaskim i najbrzim.

Pozdravljam vasu borbenost, spremnost i pre svega pozitivan stav prema svemu sto nas okruzuje! Verujem da je to najbitnije uvek i svuda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 6:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Sramota, Sandrao toliko se trudis oko svakog, pa ocigledno neko ili neki nisu mogli da rade kako zele.
Pozz

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 11:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:01 pm
Postovi: 2
Poz svima. mom tati je dijagnostifikovan karcinom zeluca, otpusten je kuci bez ikakve terapije, pa sam resio da probam sa vidatoksom, mivela dal znas kad ima autobus iz Tirane do Skoplja, i da li je potrebno prevoditi dokumentaciju na engleski ili im je dovoljna dijagnoza na latinskom i krvna slika.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: