Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Antiparazitski program
PostPoslato: Ned Dec 02, 2012 7:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Da li je neko na forumu koristio antiparazitski program i kakvi su rezultati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Pon Dec 03, 2012 7:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 1:16 am
Postovi: 53
Ja sam radio kao preduslov za ciscenje jetre posto se radi prvo ciscenje od parazita pa onda 4 nedelje kura ciscenja buburega i onda jetra.

Koristio sam ovu tinkturu:
http://www.clarkia.biz/Clarkia/Clarkia- ... c-p65.html
po metodi Dr. Hulde Clark. Tinktura sadrzi tri sastojka, crni orah, pelin i klincice , imas ovde na srspkom sve pojasnjeno.
http://www.alternativa-za-vas.com/index ... -parazita/

Na dnu stranice takodje link gde je objasnejna procedura ………


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Pon Dec 03, 2012 8:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
i kakvi su rezultati ,ako nije problem koja je bolest u pitanju .Planiram sutra da krenem sa terapijom.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Pon Dec 03, 2012 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 1:16 am
Postovi: 53
Radim kompletnu detoksifikaciju organizma za generalno zdravlje a potakao me je problem Krona sa kojim sam se uspesno borio i izborio jos od juna prosle godine, prvo sa dijetom i evo od pre nekoliko meseci sa ovim programom. Jos od ranih tinejdz dana imam problema sa jetrom, nalazi nisu uvek bas najbolji , evo vise od 25 godina imam problem sa seborejom (opet u pitanju jetra /toksini) , hemoroide u aktivnoj fazi Krona sam poptuno izlecio dijetom (takodje vezano za toskicne materije patogena/candide i tome slicno) .
Na ovom hrvatskom alternative forumu imas objasnjeno kako se radi ciscenje od parazita, zatim bubrezi, debelo crevo i jetra. Cela stvar zahteva dosta vremena i strpljenja, paraziti 3 nedelje, bubrezi 4 nedelje, jetra oko 4 meseca i posle toga jos treba oko 6 meseci da se jetra regenerise i uspostavi pravilan rad. Ja sam trenutno u fazi ciscenja jetre, negde na polovini, imam jos jedno 4-5 kura , takodje to kombinujem sa coffe enemom. I sve se to radi u toplini doma svoga, nema potrebe za odlascima kod cika doce, gubljenje vremena.

Ovo bih savetaovao svima bez obzira na tip bolesti jer je toksican organizam uzrok svih bolestina, jedemo nezdravu hranu , tj. nepravilno se hranimo i nije cudo zasto imamo poplavu raznoraznih degenerativnih, hronicnih i autoimunih bolesti za koje konvencionalna medicina nema resenje.

Takodje, za kancer, posto smo na tom podforumu, detoksifikacija jetre je KLJUCNA stvar u borbi protiv ove posasti i sve dok je (bar polovina) jetra u funkciji izlecenje je moguce bez obzira na uvrezenjeo misljenje medicine, koje se takodje ovde protura, da je metastaza kraj. Nikako trovanje hemoterapijom vec detoksifikacija jetre koristeci coffee enemu (i jos omnostvo drugih stvari) koju je sa velikim uspehom radio Dr. Max Gerson jos `30-tih godina proslog veka. Vise detalja na http://www.coffee-enema.ca/ , procitajte intervju sa Dr. Gonzalesom koji uspesno radi Dr. Kelly metodu za kancer.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Pon Dec 03, 2012 10:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
POsto imam meta na jetri negde sam procitala da se moze koristiti antiparazitski program ,ali ne i ciscenje jetre.VAS savet.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 1:55 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 1:16 am
Postovi: 53
Taj sto kaze da ciscenje jetre nije dobro kod kancera ne zna sta prica.

Imam gomilu knjiga u PDF od pomenutog Max Gersona, covek je bio genije, daleko ispred svog vremena, spominjao sam detalje u vezi njegovog rada i kakve je razultate postizao, on je rodonacelnik coffee eneme koja je esencija borbe protiv svih vrsta kancera.

Javi se na mail pa cu ti poslati knjige

Max Gerson:
1. Gerson Therapy Handbook
2. Healing Colon Liver and Pancreas Cancer - The Gerson Way
3. Healing the Hopeless
4. The Gerson Therapy
5. The Little Enema Book
6. Censured for Curing Cancer

Vrlo vazna knjiga od Dr. Kelley-ja "One Answer to Cancer" , ako mozes da priustis put za USA, Dr. Gonzales radi po njegovoj metodi, imas na onom sajtu o coffee enemi cini mi se, prva godina terapije kosta oko $7,500, druga oko $1,500 . Ako ti pak finansije ne dozvoljavaju, onda nabavi sve suplemente iz knjige i kreni njegov program. Prosecan zivotni vek pacijenata Dr. Kelley-ja od kancera pankreasa je recimo bio 8-9 godina, kod konvencionalne medicine 4-6 meseci.

Odlicna knjiga (e-book, oko $20-30) od Dr. Mark Sircus-a, naci ces je na njegovom sajtu.

Procitaj dobro sve sto sam ti do sada poslao, ima dosta toga interesantnog i kreni odmah sa svim ovim programima ciscenja, moras krenuti onim redom koji sam pomenuo, paraziti, bubrezi, debelo crevo, jetra.
Coffee eneme mozes odmah poceti, radi svaki dan po nekoliko puta ( cak i svaka dva sata ako mozes) prvih par nedelja, imas sve detaljno opisano u knjigama Max Gersona.


Takodje vrlo vazno, potpuno prometniti dijetu i nacin ishrene, izbazivi APSOLUTNO svu rafinisanu (sinteticku hranu), konzumirati samo svezu hranu pripremljenu kod kuce, namirnice moraju biti organic bez hemikalija.

Izbaciti sva komercijalna hemijska sredstva za ciscenje i kozmetiku, napraviti od prirodnih materijala, detalje imas na onom hrvatskom sajtu.

Kupiti kvalitetan sokovnik i svaki dan konzumirati sto vise sveze cedjenog soka od povrca tipa sargarepa, cvekla, celer, razni zelenisi itd.

Ako ti je jetra jos uvek u relativno dobrom stanju, mozes pobediti tu napast! I ne kloniti duhom, verovati u izlecenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 1:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Hvala na opsirnim savetima ,pocela sam sa antiparazitskim programom ,ali mi ne preporucuju ciscenje jetre ono 21.dan grejfurtom i m.uljem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 1:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Hvala na opsirnim savetima ,pocela sam sa antiparazitskim programom ,ali mi ne preporucuju ciscenje jetre ono 21.dan grejfurtom i m.uljem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 6:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 1:16 am
Postovi: 53
Ko ti to ne preporucuje i zasto?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 10:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
To su mi rekl i tamo gde sam kupila preparate,a i u komentarima ,,Alternativa za vas"sam procitala da za one sa tumorima na jetri ne preporucuje se ciscenje jetre.Hvala na opsirnim porukama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Antiparazitski program
PostPoslato: Sre Sep 27, 2023 9:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2023 9:41 am
Postovi: 10
+1 Vermox bez recepta - https://pharmacy-medshop.com/product/vermox/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: