Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2229 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 149  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 31, 2008 11:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Mmm...lepo zvuči iako se samo fali :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 31, 2008 11:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Evo jos jedan laaalinski
Stoji Lala go, kao od majke roðen pred ogledalom, i govori:
• U majèino, al' sam deb'o, pa vidi ovu stomaèinu... Pa i nekako sam mali. A i ostario sam. Ta baš sam ružan... Ta Soso, kaži nešto da ne padnem u depresiju!
• Imaš dobar vid!
:o :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 12:03 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
sanyalice,da li je i tvoj Crnogorac takav???Evo josh jedan vic...Muva deda babu da se uda za njega,a baba ga pita:Shta imash od pokretnei nepokretne imovine???deda odgovara:Od pokretne vilicu a od nepokretne onu stvar

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 12:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
jesy je napisao:
sanyalice,da li je i tvoj Crnogorac takav???Evo josh jedan vic...Muva deda babu da se uda za njega,a baba ga pita:Shta imash od pokretnei nepokretne imovine???deda odgovara:Od pokretne vilicu a od nepokretne onu stvar

Iiiijuuuuu :oops: pa on je Crnogorac, nije Lala brre Jesy! :roll:

Evo ti jedan bolnichki...
Ide novinar u psihijatrisku bolnicu, i pita doktora kako zna ko je lud a ko ne. Doktor kaže:
-Napunimo mi jednu kadu sa vodom i damo im kašiku, èašu i kofu da isprazne kadu.
Novinar:
-Pa kofom, jel tako doktore?
Doktor:
-Ne. Oni koji su normalni izvade èep iz kade....A vi, hocete sobu sa balkonom ili bez?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 12:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:25 pm
Postovi: 1276
ej kuku crnjaka, soba sa balkonom... :D
a od mene malo duza pricica za laku noc..

Molim prosledite svim buducim mladozenjama ovo upustvo ili mozda ako imate nekog drugara ili prijatelja koji zeli da se obaveze sa osobom zenskog pola i njemu isto prosledite :)

Uputstvo:

Čvrsto rešen da se ženim, bila je potpuno razumljiva želja mojih roditelja da upoznaju roditelje buduće snajke. Kontaktirali su ih telefonom. Budući prijatelji su se, kao sto je i red, najavili dva dana ranije. Dovoljno da se obave pripreme.
Važno je bilo ostaviti utisak na tri polja:
1.
estetski utisak
2.
intelektualni utisak
3.
finansijski utisak
Radovi su počeli u nedelju uveče. Iz dnevne sobe izbačen je televizor marke "kamakraun", ekran 37 cm, i od komšija pozajmljen "sony", ekran 72 cm. Moja mama je od ujne pozajmila bisernu ogrlicu ( doneo ujak iz Nigerije, gde je gradio mostove ) i tri prstena od belog zlata (doneo ujak iz Zimbabvea, gde je gradio brane ). Obukla je svečani kombinezon koji je kupila u Istočnoj Nemačkoj 1987. Potpuno demode, ali veselih boja. Da ne pomisle prijatelji da je depresivna osoba. Sklonjene sve stvari koje su propale: tepisi i izbledeli abažuri noćnih lampi. Korpa za voće ( nakon nekoliko godina ) bila je oslobođena veštackih banana i jabuka, i napunjena pravim jabukama i bananama, a kupljen je i limun - to ekskluzivno voće sa južne hemisfere. Moja mama me je naučila da voće ne treba jesti mnogo često, jer izaziva hiper-vitaminozu i bubuljice. Kupljeni su osveživači za wc.

Uparadio se i moj otac. Od prijatelja je pozajmio kopiju "seiko" sata, promenio potkošulju nakon pet, a okupao se nakon deset dana. Oprao je zube. Mama se naljutila na njega, jer prljavštinu koju je za sobom ostavio u kadi nije mogla oprati običnim vimom, pa je morala pozajmiti specijalni - američki - kojim se peruprekookeanski brodovi. Nakon pranja zuba, otekle su mu usne, jer je koža reagovala na prisustvo strane supstance kao što su fluor i soda bikarbona. Obukao je crno odelo koje je nosio na mom krštenju, plus braon čarape, plus crne mokasine, plus braon kravata. Na šaku stavio ( odmah do burme ) pozlaćeni prsten-pečat sa četiri S. Nije hteo da stavi dezodorans, jer samo pederi mirišu.

Frižider napunjen do vrha. Na zid dnevne sobe okačena fotografija cele porodice, svi nasmejani i srećni.
Sa polica sklonjeno kinesko veštačko cveće u kineskim plastičnim vazama u špajz, a od komšija doneto nekoliko kompleta knjiga: Tolstoj, Solohov, Dostojevski, Andrić, Selimović,
Dučić, Desanka Maksimović, Momo Kapor. A da se vidi da smo zdrava porodica, svoje mesto našli su Rika Zarai, Barbara De Andjelis, Artur Džanov. Na stočiću pored kreveta, nehajno bačene misli Šopenhauera, Ničea i Prusta. Sve oko 500 listova. Iz dnevne sobe sklonjena tatina diploma sa "slaninijade 1998.", osvojena za najbrže pojedenu kobasicu obima 12 cm i dužine 38 cm, tešku 200 grama. Pojeo ju je za 7 sekundi.

Pored kasetofona poslagane komšiničine kasete: Pavaroti, Debisi ( u izvođenju mladog Norvežanina Olafa Gunarsona ), Klajderman, Stefan Milenković. Njihove kasete sklonjene u špajz: Nada Obrić, Beki Bekić, Novica Urošević - ujka Nole, Lepa Brena. A za kraj prijatne večeri pripremljen album sa fotografijama naše kuće, na našem placu, blizu naše njive. Fotografije su pravljene iz takvog ugla da kuća izgleda kao da ima 120, a ne 40 kvadrata, a dvorište i njiva iza njega izgledaju kao dva fudbalska terena, a veličine su odbojkaškog. Naš kućni pas-mešanac, Milutin, poslat je na selo, a od komšija pozajmljena persijska mačka i egzotični kanarinac ogromnog kljuna i neprirodno buljavih očiju.

I zaista bi mi obezbedili svadbu, da prijatelji nisu otkazali posetu, prasila im se ljubimica, inače šampion sela u kilaži. Nije važno, neki drugi put.
ajd.......
Slika
radim sutra......

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=jb6WHPsj ... re=related

ACTA EST FABULA. SAPIENTI SAT .
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 12:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
:lol: :lol: :lol: Selo gori a baba se češlja.... :lol: :lol:
laku noć i Slika

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 1:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Za one koji još nisu zaspali
http://www.youtube.com/watch?v=AbCmMaqG ... re=related

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 2:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
rane 80 -te.

istinit dogaрaj
u amfiteatru sjede 2 studentice u drugom redu oko stedine Sluљaju predavanje.
pauza kolega koji je sjedio malo dalje od kolegice, (izmeрu njih dvoje 2 mjesta prazna) odlazi na pauzu, ona иavrlja sa kolegicom. On se vratio i sjeo na svoje mjesto nezapazen da je i izlazio. profesor nastavlja drugi sat predavanje, a kolega zove tiљim glasom najbliћu kolegicu, ona pogleda u njega da vidi љta hoжe ,a on drћi ruku meрu nogama i veli "HOЖEЉ LI", ona brћe bolje okreжe glavu prema kolegici na drugu stranu i veli иujeљ li onog ludaka. On ponovo tiho zove , one se ne oikreжu, Zatim izviruje druga studentica te pogleda kolegu , a on i njoj veli hoжeљ li drћeжi ruku meрu nogama i u ruci se vidi neљto.

Veж se uskomeљala dva reda ispred i dva iza, i naravno primjeti to i profesor. Dobri naљ davalac apsolutno nevidi niљta loљe i dalje je zvao kolegicu misleжi da je tih da ga neиuje. U tom momentu profesor zagalami na dponuрaиa, "kolega љta to vi radite , kako se ponaљate, ustanite i napustite amfiteatar. A dobri naљ davalac zbunjeno ustaje vadeжi ruku izmeрu nogu, diћuжi u njoj flaљu kokakole i veli, " Znam da kolegica voli kokakolu ,ali se neљto namene izgleda naljutila, ja je nudim da uzme a ona neиe ni da me pogleda".
U amfiteatru prasak, smjeh se nije zaustavio, dobri davalac je bio crven kao paprika, a profesor prekinuo predavanje i izaљao.

Kad bi vam rekla da ja volim kolu, a a a a a.

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 8:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Pitaju Amerikanca, Nijemca i Bosanca koliko im treba vremena rada da bi kupili najnoviji Mercedes.

- Ja ga mogu kupiti za mjesec dana. - kaže Amerikanac.
- Ja ga mogu kupiti za dvadeset dana. - kaže Nijemac.
- Ja moram nazvati svoju Fatu, kod nje su financije i ona mi to jedino može reći. - kaže Bosanac.

- Halo Fato, koliko nam je potrebno vremena da kupimo Mercedes?
- A joj Mujo, nazovi me za pet minuta da izračunam i da vidim kakva je situacija.

Poslije pet minuta...

- Je li Fato, jesi li izračunala?
- Jesam. E ovako, potrebno nam je šest mjeseci da kupimo Mercedes.
- Šta? Kako šest mjeseci? Zašto tako puno vremena?
- Smiri se dragi, nisam ja kriva, pa ti znaš da je Mercedes velika tvornica, da ima puno zaposlenih radnika... Nije to baš tako lako.

Doselio se Mujo u zgradu. Bilo mu je čudno, kako to da svi imaju ispred imena i prezimena, ili dr. ili prof. ili ing. On sebi lijepo ispred imena stavi FR.
Pitaju ga susjedi:
- E Mujo, što ti znači onaj FR?
- E pa, Fizički Radnik!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 10:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
danas sam chula neshto izuzetno zanimljivo na slavi kod koleginice...
1 chashica vinjaka ujutru na nashtinu smanjuje rizik od srchanog udara(ali samo jedna),shta vi mislite o tome,da li je josh neko chuo za to???Slikazhiveli

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 10:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
a nekoliko casica vinjaka smanjuje rizik od neraspolozenja!!!! :D
jesy,ja sam to cula za domacu sljivovicu!!!!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Šljivovica, vinjak...tccc....žeeeeeeene :oops: :oops: Slika...Slika

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
ma,moze i pivo,necemo da se naljutimo!!!!bar za pivo pouzdano znamo da je zdravo!!!! :wink: :D

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
ma krenula bih ja ali nesmem,letos sam na mojoj slavi popila i posle dva dana zaglavila u bolnici,zato sada samo gledam kako drugi piju.Neznam za domacu a za vinjak sam to danas chula,kazhu ima nechega u njemu,a koja je to supstanca neznam.Ipak je bolje ovo smehom do zdravljaSlikazato shto vishe smeha i dobrog raspolozhenjaSlika

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 01, 2008 11:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Da pivo...vitamin B...raspoloženje :lol: :lol: :lol:
Jesy ti si ovih dana išla na slave i nisi mogla da izbegneš barem jednu "čajnu", priznaj :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2229 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 149  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 87 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: