Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 8:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 08, 2007 4:44 pm
Postovi: 7
Mozes da pronadje u bolje opremljenoj apoteci.Ako nema,otidji u privatnu apoteku i pitaj da ti naruce.Uglavnom svi hoce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 8:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2007 10:29 pm
Postovi: 226
ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredila,nije mi bila namera,sve sto sam rekla je ono sto sam procitala o tom LEKU;U Finskoj recimo ni aspirin ne mozete kupiti bez recepta...Ja samo mislim da jedan LEK ne treba koristiti bez prethodnog lekarskog pregleda,a stvarno ne vidim problem da se neko konsultuje sa strucnjakom,u ovom slucaju lekarom,time samo mozemo dobiti,a nikako izgubiti.Losa nam je nacionalna osobina da sami budemo svoji majstori za sve,a pored nas sve vrvi od ljudi koji su obrazovani za bas te oblasti oko kojih mi nemamo cak ni polu-znanje.
VEEEEEEEEEEELIKI POZDRAV I IZVINITE JOS JEDNOM ,JA VAM SAMO ZELIM NAJBOLJE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 18, 2008 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 14, 2008 5:41 am
Postovi: 6
nabavila sam ga, krecem sutra i javljam, hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 27, 2008 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 14, 2008 5:41 am
Postovi: 6
danas mi je tek drugi dan i meni ovo ne deluje nista. da li je to normalno?
zanimaju me vasa iskustva? farmaceutkinja iz apoteke ga isto pije i ona prvih par dana nije jela nista, uopste nije imala apetit. za 2 nedelje je smrsala 6 kg i sve vreme nije imala apetit. koji sam ja baksuz, ne znam sta da radim, trebalo bi da deluje, a meni apsolutno nista! da li se jos nekome ovo desilo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 8:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 19, 2008 3:41 pm
Postovi: 1
Samo da vas pozdravim i podelim sa vama da ce mi sutra biti prvi dan da koristim reduktil... drzim fige i nadam se uspehu!
Situacija (citaj: tezina) je izmakla kontroli... i bas zahtevala da se nesto preduzme, e posle x pokusaja i isto toliko neuspeha.. evo iidemo ponovo. Bas se nadam da ce mi ovo pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 23, 2008 9:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Kazem ja svje su toj sterojidi. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: sta i kada treba to da deluje
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 10:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 26, 2008 7:57 am
Postovi: 1
:cry: molim za pomoc u vidu informacije. Kada treba ocekivati prve rezultate? Pocela sam u ponedeljak, pre cetiri dana i ne znam da li ne jedem zato sto tako hocu ili zato sto zaista nemam potrebu? Da li ovo deluje kao i xenical, hoce li se taj visak topiti i uopste, ima li neko iskustvo sa bar dve ture popijene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 14, 2008 5:41 am
Postovi: 6
pa jesi li gladna ili nisi?

videces da li deluje ako ne budes bila gladna, odnosno ako ne budes imala potrebu za jelom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: obratite paznju....
PostPoslato: Ned Jun 08, 2008 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 1:31 pm
Postovi: 1
kada mi je majka (inace lekar) u apoteci kupila Reductil uz to je dobila prospekt "Fit a Sit"
i "Slimred program"....
Pocela sam da ga pijem 11.maja i efekta svakako ima. Nisam stajala na vagu, ali apetit mi je znatno manji, a i skoro sva odeca mi je sad siroka i mogu da udjem u stvari u koje nisam mogla ni da privirim pre samo mesec dana...Takodje sam mnogo pokretljivija, raspolozenje mi je odlicno... uz to redovno vezbam Jogu i spinner i jedem iskljucivo kad sam gladna (a to se retko desava) i konzumiram sveze voce.
:wink:
Cak , sta vise, fascinantno je da me hrana ne privlaci ni pri kupovini i da napokon slabim u predelu stomaka i bokova (koji mi inace predstavljaju problem).
Pored toga, odlucila sam se da odem i na Cigotu, jer sam jako cvrsto resena da napokon sa 20 godina izgledam zaista odlicno (inace sam na granici normalne uhranjenosti i prekomerne tezine ). :oops: Prethodno sam imala jako lose iskustvo sa HerbaFastom, sa kojim sam zahvaljujuci neprestanoj diarei skinula posle dve ture 7 kg, ali su se kilogrami jako brzo vratili. Takodje sam losa iskustva imala i s raznim "petnaest dana petnaest kilograma dijetama", koje su se skoro neizostavno zavrsavale frustracijom, zatim sa pokusajima da kafom blokiram zeludac da manje jedem, sto je i uspelo, ali izazvalo druge zdravstvene probleme.
Samo da ostanem istrajna i nastavim...
Do polovine jula bi trebalo da dobijem konacni efekat, i onda cu mozi sa sigurnoscu da reklamiram Reductil , a za sada ga toplo preprorucujem svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 9:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Bavite se nekom fiz. aktivnoscu pa cete tako zaboraviti na hranu, tj jesces samo onoliko koliko ti je potrebno. :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 7:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
mene samo zanima sta cete da radite kada prestanete da uzimate te pilule???

bolje se bacite na fizicku aktivnost i na neku blagu dijeticu, nego sto bacate pare za te gluposti i ocekujete da cete smrsati ako zgutate tabletu i sednete ispred tv-a!!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 21, 2008 10:17 am
Postovi: 2
Lokacija: beograd
poruka za eternal

oko 7 dana treba da reduktil smanji apetit. Ako ne osećaš smanjenje uzmi 15mg.tada bi trebalo da bude ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 1:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 12:01 am
Postovi: 3
Lokacija: beograd
samo da pozdravim društvo i da kažem da sam od kada sam vam se prvi put javio pa do danas smršao još 10 kila, ukupno znači skoro 16 za 4.5 meseca sa reduktilom.Napred ostali do cilja!...here I come....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2007 1:08 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Ja pijem reductil vec 9 dan i nista :(. Priznajem ne krecem se puno, ali kako kad su ispiti za vratom. :( Sto se tice apetita, manji je i ne jedem slatkise uopste. Ali ipak ni 1kg nisam laksa. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 10:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Jel bar stomak spao?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 108 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: