Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 65  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 31, 2008 3:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
iPalenta, iparadaiz, pa Mikalja ti znas sta valja pa tunjevina, ma sve zdravo,a meni kilaza niko da krne da pada, a ja nestrpljiva :cry: :cry: :cry: Ja danas donela mini projice iz pekare, evo pusese, cekam da se malo ladnu, pa da jedem :evil: :evil: :evil: To mi je za rucak, mesto leba al supeeer zamena :wink:
Ljubim vas sve MIKALJU<JESY,HIJENU! LJubac za sve!!!! :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 31, 2008 7:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Idem na vecheru muz mi rekao da je naruchio specijalno za mene.Ribu na zaru ,crnu pogachu ispod sacha i malo jagnjetine pod sachem salatitza neka ce bude :)i sladoled za diabetichare.Neki splav u Banovcima nad Dunavom.Reko kuku meni notjas :( .A kaze?Jok ne brigaj ima sve da bude sveze,zdravo i ukusno inache cu zatvaram :evil: .HaHaHa :D ,Nije meni zato nego,sad cu se prezderem ko konj :oops: .A ko da odoli? :P ..Tako ..Pozdravljam Vas sve jesy,malisku,ledenicu nashu i POZDRAV ZA SVE!Laku notj cmokkkkkkk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 31, 2008 7:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Uh poseban pozdrav za moju projaritzu hijenu :P :D ..Moram da neku projitzu uz put kupim. Gde se to jede bez proje jel da ?d :P :D :D :D cmokkkkkkkkkkara i laq notj... bezimmmmmm :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 8:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
He he, mika samo ti draga moja uzivkaj u vecheritzi, i svi smo srecni! :D Evo ja vas sad od ranog suncanog jutra sve ljubim i pozdravljam i bacam se na toplu proju i hladan jogurt...mmmm :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 11:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
A u pa i Nedeljom radish hijenche moje :cry: ,Ali dobro!Samo da si nam ti dobro vesela moja :D projichitze..Ja sam nocas tako lepo spavala ne pamtim od kad sapavala tako ?Jutros oko 5 me probude bolovi iza vrata,ja se malo proshetala, namazala nekom kremom i dok me popustilo ja nazad i do 9h :o .A pre?Ma jok.Dok se probudim,bilo to 2,2 ili bilo koja doba vishe nema shanse da zaspim.Ljubim te projichitze hijenche moje.Poz za malisku i sve putnike dobronamernike koi s`vrate na toplu proju i jogurt :wink:
Pozdrav za sve
Cmokkkkk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 12:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Pa i nedeljom, nego shta, koristim to shto sutra najverovatnije necu moci po projitzu moju, ceo dan cu biti u uzasnoj guzvi :cry: :cry: :cry:
Jedino ako namolim nekog od mojih da se smiluju na mene i kupe mi :D
Eh..mika moja blago tebi, uzivaj u spavkanju...mene kad probudi neshto...nema nazad... :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 2:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
CAOS, jeli to neko pomenuo toplu proju i hladan jogurt, mmmmmmmm njammm, bas bi mi to prijalo posle jucerasnjeg prejedanja! :lol: POZZZZZDRRRAAAVVV za moju MIKU JESY HIJENU, cmmmokkk, vratila sre maliska, avi me lepo docekale sa projom i jogurtommm :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 2:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E hijeno milo moje srcdashtze .Nebih ti bash pozelela moje spavanje :-? .Jer te ne mrzim ,naprotiv .Dusho moja ,ja u zivotu samo sam sna zeljna.Ajde pre dok nisam imala vremena pa i nekako sam batrljala.A sad :o ?Celu zimu kad bih izbrojila sate sna stali bi u jedan dan :cry: .Samo se smirim ,diz se u wc .a to je jedan znak diabetichara da chesto uriniraju.Nije mi teshko ustati ali posle zaspati nikaaako ,sanse nema.Te bole kosti i td itd.Tako da sam ja bila presretjna da notju odspavam 2h za celu notj.Ali kako prodje zima ,i vreme se malo ustabili ,kao da i ja poche spavati,pa koliko toliko?Zao mi te da radish i Nedeljom :cry: .A sutra milo moje valda ce neko da ti kupi projitze i jogurt.Masda ja mogu i hladnu proju :D .Stavim je u kesu ili foliju i na prozor gde ima sunca ?Ona se ugreje zalij jogurtitjem i super. :wink:
malishkice moja danas ce da te chisti proja :lol: :lol: .da joj malo rime damo da ne kuka nasa proja kako je samo smazati znamo :D :D :D :D
I ja sam jutros projitzu i jogurt a i za vecheru cu ..Sinoc sam preterala qq.Zato jutros hocu da se iskupim i radim vezbe duplo ..A nekidan sam imala zenitze pa su celu kutju malo prechistile .Ono zavese,prozore drvenariju, tepihe,kupatila . A muz ce da usisa danas kucu celu tako smo se dogovorili da on to uradi :wink: .A ja sedoh na pola ruchka sam ,tachnije pri kraju.Chorbitza junetja, junetina na lesho ,prilog paprika pechena i gljive umesto hleba ja cu proju tachnije kukurzu (kukuruzni hleb) a muz nece ,ne voli to eno mu leb .DEzertirat cemo kako ko? :D Muz ce kolach (ledene kocke) A ja shipak nema :( .Ali tju sladoled jedan LIght ..Dosta ce i to biti.Ajte na ruchak lepojke moje :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 6:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
Uh...dobro je maliska kad je sve u redu s tobom... :D
Mika bas mi krivo srce za te probleme sa spavanjem, nisam imala pojma :cry: to je bas glupo...
e imam idejuuu!!! i ja cu vecherkam projitzu miljenitzu, da nadoknadim za sutra :D :D :D
Ljubim vas SVEEE jesy, mika, maliska i sveee. Mwaaa :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 10:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Hijenche moje.Mogla si i ostaviti projitzu pa ujutru je mljatznuti nishta joj nebi bilo :wink: .Ali ti si nju spremila na sigurno mesto u goozoo svoju :D .Neka nje tamo nishta joj netje faliti :wink: .Videla sam mila onaj post za kokice .Ma prosto kad iskokash u vanglu ti tresni u najlon kesu i izvazi i eto znat cesh koliko ima grama.Samo ti znas kolika je vangla i koliko u nju nakokash :P. Bi mi mnogo tema ,reko ajd ovde cu ti odgovoriti .Jer sam i tu i na pirincu obavezno i odavno tamo je i maliska i jesy i ja i dosta fini damitza :P a i na temi diabetes sam.Pa svuda dok se pojavim vreme proleti .I jos sam negde ali sad vec zaboravih :roll: .Setit cu se.Ajd ljubim te pa pishemo se laq notj.Projaritze moje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 10:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
MIKALJA, ma proja mesto leba, ma prava stvar, kao preko leba pogaca, a jos zdravija, da kukuruza je nesto drugo od proje, jer to znam zato sto to stalno pravi moja svekrva i posto mi je svratila malo u goste recicu joj da nam sutra pravi tu kukuruzu, jer to deca vollle :wink: Ne znam samo kako cu da opravdam ljubav prma toj kukuruzi od strane osmomesecne bebice :oops: Nema veze lepo zvuci >>deca vole>> [pa cik da ne napravi ako deca vole :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 10:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Chudi me da dechica to vole? :o Jer kukuruza je opora dosta onako gushi shto bih moja kcerkica rekla .Ja je obozavam.Josh uz sarmu ili kiseli kupus kuvani mmmmmmmm
Ma josh ce mo mi proizvoditi kukuruz odoshmo u poljoprivrednike.Evo sad otvori hijenche i temu kokice :wink: .Sve od zutog zlata kukuruza .Maliska prevedi nam hijence na rizu tamo da se skupimo i pratimo cmok ,joj.Pa ja bash zaginuh
Bezim cmokkkkkk :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 10:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E da napravit ce ona i zbog tbe kukuruzu.Jer si ti jedno milo stvorenje .Imam osecaj da te obozava a kako ne bi?Kad ti tako prema njoj lepo zashto nebi i ona uzvratila s`istom merom?A ako nece milom ?Zna joj se mora silom Hehehe :D :D :D Zekim se malo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 02, 2008 6:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2008 11:35 pm
Postovi: 199
El neko nesto o meni... :D Jao sto ste mi slatke tako... lele u pravu ste, pa ja tek sad prokljuvila da opet pisem o kukuruzu :wink:
Pa ako...da je zdrav, zdrav je a i kokice spadaju u "bolje" grickalice (naravno ako se prave s umerenom kolicinom ulja i soli)
Ja vas sveee pozzz i ljupkim i odo po proju, zato rano i ustadoh :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 02, 2008 4:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
:D :D Naravno da je bolje kukuruz tj kokitze nego retzimo chips .Uh sad sam s kupanja tj plivanja .Ogladnela sam idem neshto pregristi .Nadam se da si nashla proju da nisi zalud ranije ustala :P Cmok te projichitze moja..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 972 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 65  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: