Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 24, 2008 1:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
zorankov je napisao:
Dundica ! je napisao:
Padmé je napisao:
skorpija_jarac je napisao:
ovako...
moja sestra je farmaceut i obzirom da ja muku mucim sa par kg viska, preporucila mi je da probam HERBAFAST...
kaze da ima par musterija,...quote]

Tvoja sestra ne radi sa musterjama nego sa PACIJENTIMA.
Par znaci 2, znaci ima samo 2 pacijenta ?
Ja bih napisala "...kaze da ima nekoliko pacijenata..."


@Padme draga,
uzmimo za primer sledece:

Ako me kao prijateljicu zamolis da ti usput u apoteci kupim pastu za zube i neke uloske i HF i ja se usput ispricam sa farmaceutom i razmenimo iskustva ,sta sam ja pacijenat ili musterija?



Ajd' me ubedi da sam pacijent samo zato sto perem zube tj, sto pazarim pre u apoteci nego u xy marketu.....ili sam pacijent sto koristim uloske :o
ili sam generalno gledano pacijent od onog momenta kad sam krocila u apoteku i prestajem to da budem kad je napustim?!
A u ostalim situacijama ........sta smo ti i ja kao potrosaci....?


"Par" ne znači uvek dva (2) komada, često se upotrebljava i u smislu "nekoliko".
Ne mora biti žustar ton u razgovoru. Iz iskustava iznesenih ovde, svako reaguje na drugačiji način. Ja sam probao, dve kutije Herbafasta, ali nisam skinuo ni jedan kilogram, niti sam osetio bilo kakvu promenu. Drugi kažu da su skidali kilograme koristeći ovaj preparat. Znači, kupi pa probaj. Cena, ako je još uvek tih 690 dinara, i nije nešto preterano visoka.


evo autora tog gramaticki, pravopisno ili ne znam kako vec pogresno napisanog odgovora... izvinjavam se sto nisam primetila da se nalazimo na forumu o pravilnom pisanju i izrazavanju, i na temi "kako se pravilno zovu kupci u apoteci"... nadam se da ce moje izvinjenje biti prihvaceno od strane uvazenog profesora akademika magistra doktora nauka pod nickom "padme"!

a sad da kazem sta sam htela i da ne pravim off topic:

pojavio se herbafast advanced, da li je neko probao i da li neko zna u cemu je razlika?

i pozdrav za zorankov i dundicu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 25, 2008 11:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
Zelela sam da smrsam jedno 7 kg i verujte mi,popila sam SEST KUTIJA i ni jedan kg nisam izgubila... :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm
Postovi: 13
Moje iskustvo je da sam sa Herbafastom uspeo da skinem 7-8 kg sa dve popijene kutije.
Apetit mi je totalno smanjen i jedva da sam mogao trecinu uobicajene porcije hrane da pojedem.
Herbafast mi je do sada jedini preparat koji mi je pomogao. A u apoteci mi je receno da su iskustva razlicita. Vecina se javlja sa pozitivnim pricama ali ima i onih kojima HF nista nije pomogao. Po meni vredi probati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 2:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2007 8:15 am
Postovi: 124
Ne bih da kritikujem, ali svako ko misli da može kilograme da skine bez muke, ili pijući tabletice a da pri tom ostane zdrav, jako se vara. Raspitajte se malo detaljnije. Poslednje što sam ja čula jeste da je herbafast zabranjen zbog štetnog dejstva. Takođe sam čula da se kilogrami naravno vraćaju nakon prestanka uzimanja preparata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm
Postovi: 13
kzoja je napisao:
Ne bih da kritikujem, ali svako ko misli da može kilograme da skine bez muke, ili pijući tabletice a da pri tom ostane zdrav, jako se vara. Raspitajte se malo detaljnije. Poslednje što sam ja čula jeste da je herbafast zabranjen zbog štetnog dejstva. Takođe sam čula da se kilogrami naravno vraćaju nakon prestanka uzimanja preparata.


Pa kad vec savetujes druge da se raspitaju i upozoravas na "mogucnost nekakve bolesti" onda nas trebas upoznati i o tim konkretnim losim posledicama. Dakle ne samo "cula sam... prica se... pretpostavljam..." nego navedi sta je to konkretno lose.

A to sto si "cula" da je Herbafast zabranjen zbog stetnog dejstva prosto nije tacno. Herbafast nije zabranjen. Moze se kupiti u svakoj apoteci, a razlog zasto ga nije bilo jedno vreme je sto je na trziste izbacen novi model istih kapsula HerbaFast Advanced.

Sto se tice vracanja kilograma, pa niko na ovome svetu ne garantuje ni za jedan preparat da apsolutno moze da odrzava kilazu na onu koju mi zelimo, a da mi pri tome jedemo i pijemo sve sto nam dodje pod ruku u neogranicenim kolicinama. Takvo carobno dejstvo nema niti ce imati bilo koji preparat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 09, 2006 6:12 pm
Postovi: 38
Lokacija: Beograd
kzoja je napisao:
Ne bih da kritikujem, ali svako ko misli da moћe kilograme da skine bez muke, ili pijuжi tabletice a da pri tom ostane zdrav, jako se vara. Raspitajte se malo detaljnije. Poslednje љto sam ja иula jeste da je herbafast zabranjen zbog љtetnog dejstva. Takoрe sam иula da se kilogrami naravno vraжaju nakon prestanka uzimanja preparata.


I ja smatram da tvrdnju treba dokumentovati.

Međutim, sinoć sam u apoteci primetio na polici kutije "Herbafast"-a, što znači da ipak nije zabranjen. Šta je razlog privremenog povlačenja, ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 9:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2007 8:15 am
Postovi: 124
Nemam apsolutno nikakvog razloga bilo šta da dokumentujem. To je apsurdno. Svako ima pravo prema svom organizmu da se ponaša onoliko odgovorno koliko je u mogućnosti. Kada se radi o unosu izvesnih preparata, a svi mi znamo koji nivo provere oni kod nas prolaze (najniži mogući), pre očekujem da meni neko dokumentuje da je to ok, jer je to nešto što ja koristim. Tako da dragi moji forumaši, dokumentujte vi meni da je Herbafast to što kažete.
Ja imam 34 godine, izvađenu žučnu kesu, hašimoto, kompletno poremećen metabolizam, i još sto čuda, tako da vrlo dobro znam šta znači ceniti svoj organizam. A vi dobro razmislite o tome, pošto vidim da jako olako prihvatate NEPOZNATE stvari, bez prethodnog DOKUMENTOVANJA.
Kao što ste vi ČULI od ljudi koji su koristila da je ok, ja sam ČULA od istih da nije ok. Imali su prilične tegobe, poremećaje, malaksalost i dr. Dalje, moja drugarica je pre izvesnog vremena (recimo do godinu dana, na znam tačno) tražila u apoteci herbafast i oni su joj rekli da je povučen po nalogu iz prodaje.
Meni je to sasvim dovoljno, a vi nastavite onako kako vi smatrate da treba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 10:29 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Kzoja, svaka cast, ti si moj idol :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm
Postovi: 13
Citiraj:
A vi dobro razmislite o tome, pošto vidim da jako olako prihvatate NEPOZNATE stvari, bez prethodnog DOKUMENTOVANJA.


Pa dobro, ocigledno da niko ne moze da "dokumentuje" ni argumente ZA ni argumente PROTIV. Sve ostaje na licnom iskustvu ljudi. I upravo tu moje iskustvo kaze da sam susreo mnogo vise ljudi, koji su bili jako zadovoljni koriscenjem Herbafasta od onih koji su rekli da su imali neki oblik smetnje prilikom uzimanja.
Ja sam probao i posle popijenih dve kutije osecao sam se mnogo lepse, lakse sam ustajao, apetit mi je sveden na razumnu granicu, i naravno izgubio sam 7-8 kilograma. Evo proslo je od tada nekoliko meseci i ne vidim nikakve lose posledice, osim sto sam povratio 3-4 kilograma ali sam sam tome doprineo prejedanjem za Novu Godinu, Bozic, Srpsku novu godin, svetog ovog i svetog onog.


Citiraj:
Dalje, moja drugarica je pre izvesnog vremena (recimo do godinu dana, na znam tačno) tražila u apoteci herbafast i oni su joj rekli da je povučen po nalogu iz prodaje.
Meni je to sasvim dovoljno, a vi nastavite onako kako vi smatrate da treba.


:lol:
Pa neki preparat moze biti povucen iz prodaje jer mu se menja cena, jer ga zamenjuje drugi oblik preparat itd itd... ne moramo uvek pomisliti na ono najgore "otrov je bio u njemu" :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm
Postovi: 13
Citiraj:
Ja imam 34 godine, izvađenu žučnu kesu, hašimoto, kompletno poremećen metabolizam, i još sto čuda



Zaboravih da kazem, da upravo Herbfast nosi napomenu da je "namenjen iskljucivo zdravim gojaznim osobama"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 9:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 3:48 pm
Postovi: 165
Lokacija: Pančevo
Za 10 dana 4 kilograma? To nije dobro sigurno ...

_________________
iako nekad napišem koju na nekim temama, nisam lekar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 29, 2008 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm
Postovi: 13
gorangard je napisao:
Za 10 dana 4 kilograma? To nije dobro sigurno ...


Da, i ja sam cuo da ako se toliko mnoooogo kilograma izgubi za desetak dana strada jetra, bubrezi otkazuju, zubi pocinju da se kvare, slabi vid, mnoge alergijske reakcije se pojavljuju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 4:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 11, 2008 4:09 am
Postovi: 3
Pozdrav :)

Danas sam kupila kutiju Herbafast Advanced. U proteklih par meseci sam čula nekoliko komentara od ljudi koji ga koriste i svi su bili pozitivni, u smislu da ti ljudi zaista jesu smršali i da nije bilo neželjenog dejstva.

Pre par godina sam koristila neke tablete desetak dana... ne sećam se ni naziva i nisam izgubila niti jedan kilogram. Moj cilj je prilično skroman: smršati tri kilograma. Međutim, nije jednostavan jer je moja kilaža uvek ista, već deceniju (imam 25 godina) varira kilogram gore ili dole. Nisam spremna da gladujem, vrlo sam nesrećna kad sam gladna :lol: i nikada mi nije palo na pamet da držim dijetu. I kada vežbam, plivam, vozim bicikl redovno... ta tri kilograma viška ne mrdaju.

Dakle, rešila sam da probam sa pilulicama (a drugim ljudima uvek savetujem da to ne čine). Javljam se za 10 dana :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 27, 2008 12:08 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Zar vam se cini logicnim da jedete normalno i da mrsavite? Imam ja dijetu sa jedne klinike gde se izgubi 6-7kg za 14 dana. Proverena je na nekoliko osoba koje poznajem i kod svih je pokazala dobre rezultate(100%). Regulise metabolizam i kilogrami se ne vracaju. Znaci nema jo-jo efekat!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 28, 2008 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Neko mi je jednom rekao da izvinite na izrazu: Dok se dupe ne oznoji ne moze da se smrsa. U prevodu dok se fizicki ne aktivirate nista vam nece pomoci.

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: