Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 27, 2004 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Osjecam tezinu pri hodu i inace cim izadjem iz kuce pocinju neka stanja nelki cudan osjecaj,inace pijem rivotril i thioril,ja sam inace dobro ali nekako to je neobjasnjivo to je jace od mene na primjer juce sam jedva hodao i jedva dosao od posal do kuce,odnmah osjetim smirenost kada sam negdje statican ili kada sam u autu ili kada sam kuci a u suprotnom nastupaja neka stanja i neke promjene u organizmu,,ne znam koliko sam dobro objasnio ali moze li mi neko pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 06, 2004 1:43 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
zaista si nepdredjeno napisao.
ako imas osecaj da su ti noge kao od gume, tj kao da propadas dok hodas, to hoce da se javi kod agorafobije,
ja to cesto imam.
kada to ignorisem, bude mi bolje, mada godinama nigde ne idem sama.
svako dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 17, 2004 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Danka mozda nisam ni podrbno objasnio,ali eto pokusacu znas ni meni ponekada nije jasno sta se u stvari desava sa mnom,ali to je uglavnom napetost znojenje i cim se trebam suociti sa okolinom to je za me ne bas bolno,ovo traje vec dvije godine lijecim se sada mi je doktor rekao da sam bolje ali i dalje taj neki osjecaj ne znam ni ja neobjasnjivo vjeruj mi,veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 18, 2004 7:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
.....


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 11:43 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 16, 2004 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 21, 2004 2:00 am
Postovi: 43
Danka hvala na odgovoru zato jer je i ovo neka vrsta podrske ali ipak bih zamolio tebe ili bilo koga na forumu,iako mozda ne znam podrobno objasniti zato jer ni ja ne razumijem sebe ponekada evo navescu jedan primjer toga nazovi napada,,na primjer ja trenutno radim i kada sam u kancelariji tj dok sjedim na stolici ili vec svejedno unutra meni je prilicno dobro nema napada,ali cim moram da izadjem negdje vani nesto pocinje u meni kao da tinja vjeruj mi nekako se bojim tog socijalnog kontakta i upitam sebe BOZE sta mi se ovo desava ali jednostavno imam jaku volju pijem tablete Rivotril od 2 mg po potrebi i mogu reci pomazu ali i dalje to neko stanje traje,ali ipak moram reci kako je bilo ranije to vremenom nekako opada posto je to kod mene par godina vec pocetka se bolje ne bih ni sjecao,kako savladavati sve ovo i da li ce nestati ukoliko neko sa ovim ima iskustva ja bih ga zamolio da se javi i kaze o tome hvala unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 04, 2004 3:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2004 2:00 am
Postovi: 11
Postovani hitno mi se javite na telefom xxx/xxxxxx ili mobilni xxx/xxxxxx ,vi patite od panicnih napada sa socijalnom i primesama agorafobije.Ja stanujem u Somboru/Srbija.iMALA SAM ISTO TO!!!Imam za Vas nekoliko preparata(tacnije tri)koji ce Vam POTPUNO otkloniti sve simptome,s tim da morate da ih uzimate redovno i nekoliko meseci.Naravno nije u pitanju nikakva nadri medicina!!!!Dr Ceda Njegomir psihijatar iskljucivo svojim pacijentima daje te preparate i ima SJAJNE rezultate!!! Obavezno mi se javite-preparati su dosta skupi,ali vrede mnogo vise!!!Poslacu Vam ih autobusom ili postom-kako se budemo dogovorili.Nemojte nikada stedeti na svome zdravlju-jer sam imala puuuuuno iskustva bas sa tim poremecajem i jako dobro znam do cega moze da dovede ako se zapostavi.Poslala bih Vam i racun da ne mislite...Otprilike su zajedno ta tri preparata oko 80 eura,ali su strahovito efikasni za to!!! Obavezno mi se javite!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 04, 2004 3:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2004 2:00 am
Postovi: 11
Javi mi se obavezno na xxx/xxxxxx ili xxx/xxxxxx .Imam izuzetno efektne informacije za tebe!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 04, 2004 7:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Dragana, reklamiranje na forumu nije dozvoljeno. Ukoliko imas pozitivna iskustva sa nekim preparatom ili koristan savet za konkretan problem, forum ti stoji na raspolaganju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 05, 2004 8:56 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
p..........................


Poslednji put menjao danka dana Sub Feb 26, 2005 2:06 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: stvarno ste grozni
PostPoslato: Sub Jul 24, 2004 2:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2004 2:00 am
Postovi: 11
Ja sam samo farmaceut i nikakva travarka i sl.I da izlecena sam od teske agorafobije sa panicnim napadima(bez recidiva vec dugo).Hvala na poverenjeu. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 24, 2004 12:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
dragana,
izvini ako gresim(o)!
Zasto ovde lepo ne napises sta si radila da bi se izlecila?
Zasto da to ne procitamo svi?
Ja bih svako svoje iskustvo podelila sa ostalima koji imaju ovakve smetnje.
Nemoj se cuditi iskazanom nepoverenju jer je gotovo na svakom mestu nekakva podvala.
Juce su u posti pokusali da nam podmetnu iscepanu novcanicu od 5.000 din! U posti na N.Bg!!??
A ovaj poremecaj je super za nekakvo muvanje, ja sam to iskusila.
I zato napisi lepo svoje iskustvo, zato ovi forumi i postoje.
pozdravljam te,
danka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 26, 2004 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 22, 2004 2:00 am
Postovi: 34
Dragana, zasto ne odgovoris na Dankina dva pitanja? Ili ces opet da ponudis svoju pomoc novim posetiocima foruma...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: