Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Poruka
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Ned Okt 25, 2009 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 17, 2009 10:45 pm
Postovi: 49
Klarice,nemoj pogresno da me shvatis jer nisam dosla ovde da se svadjam.
Nisam uopste pokusavala da zamenim teze oko fakulteta vec sam samo zelela da na kulturan nacin skrenem paznju na omalovazavanje medicine i lekara.Iskreno,komentari koje sam ovde procitala od strane MACHINA i slicnih su bezgranicno drski i bezobrazni ali hvala Bogu pa se odavno ne potresam na izjave nekih ljudi koji su nasli za pravo da komentarisu studije medicine bez ikakvog iskustva studiranja istog.Takodje,ti o studiranju znas iz svoje okoline,a ja iz licnog iskustva pa mislim da sam ipak kompetentnija od tebe... Jadno je sto je neko obrazovan poput MACHINA spao na to da vredja svakoga ko je studirao ili studira medicinu nazivajuci pri tome anatomiju lakom 'prozom' a da pri tome nikada nije ni video kako izgleda knjiga iz anatomije -jer da jeste,verovatno bi se poklonio pred njom. Mislim da je dalje i nepotrebno pominjati komentare istog kako bi on posle 2 procitane knjige uradio neku hirusku intervenciju...To je stvarno smesno i samo govori koliko covek 'zna' o medicini...
Dalje,komentari o lakom medicinskom i teskom elektrotehnickom su skroz neumesni...Mislim da su oba fakulteta teska na svoj nacin a koliko je medicina laka govori i cinjenice da opste studije za doktora medicine traju 6 godina a nakon toga specijalisticke jos 3 do 5.
Zaista mi je zao sto je covek bolestan ali ne mogu da verujem da od svih lekara koje je obisao NIKO ili tek neko valja... Da me neko pogresno ne shvati,ja se ne smejem njegovoj bolesti i muci vec njegovim postovima koje pise i u kome velica svoju nauku dok medicinu gazi...
Naravno,ne uzimam mu za zlo jer je sve to samo odraz neznanja i nezadovoljstva jer procitavsi gastroent. iz interne i 1 broj casopisa lepota i zdravlje misli da je usao u medicinu a zapravo jos nije ni zagrebao po njoj...Procitati klinicki deo bez preklinike je NISTA...
Ali kako god...Rekla sam vec da ima sjajnih lekara a i sljama-kao i u elektrotehnici,matematici,hemiji itd.

_________________
Glasanje za specijalizaciju: http://doktormedicine.weebly.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Uto Jan 15, 2013 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:39 pm
Postovi: 1
Za MACHINE..... Pa ti mars iz Srbije u Hrvatsku ili negde dr. pa se tamo leci nezadovoljni skote!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DOKLE VISE, SUNCE MU POKVARENO???!!!
PostPoslato: Ned Jan 20, 2013 8:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2004 2:00 am
Postovi: 49
Mashino, mozda ja mogu da ti pomognem?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: