Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 279  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: nezapazena
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 6:20 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
kivi zelena je napisao:
Izgleda da stari clanovi ignorisu nove! Bas vas briga za moje panicne napade i tegobe! Zivot je negde drugde! Mozda mi nije mesto ovde, odoh ja na anksioznost, a nazalost , mogu i na sve teme! :o


Niko te ne ignoriše. Prelistaj malo ovu temu..ima dosta pametnog da se pročita, svi mi imamo neke svoje živote i svoje muke.
Malo snalažljivosti i strpljenja... :wink:

Ljudi moji, ja poslednjih 4-5 dana nisam pri sebi uopšte. Totalno sam ošamućena. Il mi srce tuče oko stotke u stanju mirovanja, kad hodam, bukvalno me guši ili mi se toliko vrti u glavi da ne mogu naći ni jedan položaj koji mi odgovara. Mrzim to stanje. :evil:
I tako, čekam da prodje....... :roll:


Crna Minja!!! Izem ti rezultat. Izgleda da si se em prehladila em imaš neku bakteriju. Sada ti urinokultura ne znači ništa ako piješ antibiotik. I izem ti i dr kad ti propisuje lek bez urinokulture i antibiograma!! :roll:

Nemoj da paničiš, možda sam ti ovo grubo napisala, ali ne mogu da biram reči, vrti mi se u glavi :lol: :lol: :lol:

Pozz svima, umreću od ove vrtoglavice, a toliko obaveza imam da me muka hvata, a prikovala sam se za krevet.....zanosim se dok hodam. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Help!
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 6:27 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
kivi zelena je napisao:
Zdravo svima!

Pratila sam Vase muke , iscitavajuci ponovo i ponovo, saosecala s vama i nadala se da ce moje tegobe nekako nestati. Imam svakodnevne panicne napade, sa raznim simptomima. Ne znam vise , sta me sve nije bolelo. To traje vec 10 godina, sa jednim periodom normalizacije, a sad ponovo!!! Prosla sam individualnu i grupnu terapiju, lekove razne, akumpukturu, homeopatiju,ali.... Imam 45 g i ne znam vise sta da radim?? Pomozite , makar recima :(


Evo vratih se na tvoj post......ja stvarno ne znam kako da te utešim, ne znam ni sebe kako bih :lol: :lol: :lol:
Pošto kažeš da si nas čitala, pokušaj nešto od toga i da primeniš na sebi, nama je pomoglo. Pokušaj da shvatiš kada i od čega ti dolaze napadi, pa probaj da iskontrolišeš.

Ja mislim da više ne paničim, ali sam sve više ubedjena da to nije od toga što sam naučila da se kontrolišem, već od depresije.......tako mi je svejedno sve.....nisam ti baš dobar primer a ni uteha. Sigurna sam da nešto pametnije možeš pročitati iz nekih prethodnih postova. Ja sam sada skroooz bljak i na žalost, nisam ni od kakve koristi. Ni sebi ni drugima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 6:28 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
I da, sigurna sam da bih ti nešto pametnije napisala samo da mi se ne manta ovoliko. Imam utisak da su mi i misli zbrkane od ljuljanja. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 8:57 pm
Postovi: 2
Da li zeludac moze da bude uzrok tahikardija. Imam bolove u grudnom kosu, zeludcu, vratu, pece me, peku me ledja, osjecam slabost Kad jedem pojacava se, a ujutru mi je dosta tesko.Narocito zbog tahikardija.
Inace sam prelezala koksaki pa sve povezujem sa njim. Ko da ga nikad nisam ostavila za sobom.
Upravo sam odlezala gripu i nikad mi nije bilo teze. Nijedan b-blokator mi nije mogao smiriti srce. A aritmije su tako radile da sam zamalo svijest izgubila.U hitnu, kazu sve u redu pij tecnosti.???
Idem gastrologu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 4:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
majo doktorka je odlicna ali zbog hitrnosti situacije nije smeo da se ceka urinokultura ....sto je logicno...usituacijama kakva je ova...da se meni od subote do nedelje toliko pogorsa stanje da sam uvece pocela mokriti sukrvicu...Urinokultura bi secekala najmanje par dana a do tad ja sa svojom srecom bi zavrsila u bolnici jer je sinoc pocelo da me boli .....vec jutros je druga prica ...ne idem toliko cesto u toalet i manji mi je pritisak.....na dam ja ovu moju dr.nikome ...ona me i iscupala od svih ovih gluposti koje sam imala ....i saveti dr.Ivice,naravno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nezapazena
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 1:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
majja je napisao:
Ljudi moji, ja poslednjih 4-5 dana nisam pri sebi uopšte. Totalno sam ošamućena. Il mi srce tuče oko stotke u stanju mirovanja, kad hodam, bukvalno me guši ili mi se toliko vrti u glavi da ne mogu naći ni jedan položaj koji mi odgovara. Mrzim to stanje. :evil:
I tako, čekam da prodje....... :roll:

Ovo zarazno kao grip. Imam iste simtome. Najjaci su kada legnem. Kako sam se pozelela onog uzivanja kada legnem, onog ususkavanja i smirivanja pred san...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 10:32 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 3:41 pm
Postovi: 53
Lokacija: Vojvodina
drbgd je napisao:
Citiraj:
Bas vas briga...Mozda mi nije mesto ovde, odoh ja ...


u panične napade!

:D

analizirajte malo ton svoje poruke, možda u ovoj mojoj šali leži solidan deo istine.....
;)


Izvinjavam se na tonu , bila sam ocajna! Sve tretmane za panicne napade sam prosla, jedno vreme zivela stim, ali sad sve se vratilo ,
u jos gorem obliku :( Ne znam ,kod kojeg specijaliste pre da odem? U svakom slucaju , hvala sto ste reagovali!

_________________
Preko trnja do zvezda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 11:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 3:41 pm
Postovi: 53
Lokacija: Vojvodina
majja je napisao:
I da, sigurna sam da bih ti nešto pametnije napisala samo da mi se ne manta ovoliko. Imam utisak da su mi i misli zbrkane od ljuljanja. :roll:


Hvala svima koji ste me ipak citali i odreagovali! Inace sam mirna osoba , ali sam zelela necije misljenje, pa me cutanje malo povredilo. Vase zivotne price su toliko potresne , a vi hrabri i svi ste se nekako tesili i pomagali na ovom forumu. Jednostavno sam zelela , da neko kaze ,osecala sam se i ja tako, proci,ce. Meni je sve pocelo sa vrtoglavicama i maglama u glavi,mantalo mi se kao tebi Majjo, l999. Bombardovanje mi je proslo u centrifugi,uzas. A , onda saznam da sam trudna i vrtoglavice prestanu!!!!! Naravno slede razne druge senzacije, bukvalno sam mogla da idem kod svih profila doktora!

Sadasnje stanje , mogla bih da opisujem do sutra, ali meni je dovoljno , da sam uspostavila komunikaciju.

Sada ce prolece, bice nam svima bolje! Pozdrav svima! :lol:

_________________
Preko trnja do zvezda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 3:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
kivi zelena je napisao:
majja je napisao:
I da, sigurna sam da bih ti nešto pametnije napisala samo da mi se ne manta ovoliko. Imam utisak da su mi i misli zbrkane od ljuljanja. :roll:


Hvala svima koji ste me ipak citali i odreagovali! Inace sam mirna osoba , ali sam zelela necije misljenje, pa me cutanje malo povredilo. Vase zivotne price su toliko potresne , a vi hrabri i svi ste se nekako tesili i pomagali na ovom forumu. Jednostavno sam zelela , da neko kaze ,osecala sam se i ja tako, proci,ce. Meni je sve pocelo sa vrtoglavicama i maglama u glavi,mantalo mi se kao tebi Majjo, l999. Bombardovanje mi je proslo u centrifugi,uzas. A , onda saznam da sam trudna i vrtoglavice prestanu!!!!! Naravno slede razne druge senzacije, bukvalno sam mogla da idem kod svih profila doktora!

Sadasnje stanje , mogla bih da opisujem do sutra, ali meni je dovoljno , da sam uspostavila komunikaciju.

Sada ce prolece, bice nam svima bolje! Pozdrav svima! :lol:


Huh, a čitajući sada ono što sam ja napisala u prethodna tri posta, došla sam do zaključka da je zaista bolje nekada ćutati i ne kazati ništa... :lol:
Razumem tvoju paniku i iščekivanje odgovora, ičšekivanje da ti se neko obrati, da je neko "tu". To je (bar u mom slučaju) glavna karakteristika tih napada koji su me mučili.
A sad ću malo da se našalim, molim te mi ne zameri :lol: : o kojim crnim napadima ti pričaš, a ostala si trudna??!! :lol: Pa mene kad to uhvati, nema brale tih aktivnosti, do života mi nije. Libido na nuli!! :lol:


Mrs Parker, ja stvarno ne znam šta je ovo i da li je do ovih promena vremena, mislim da mi baš dolazak proleća smeta.....
Nemam onaj osećaj kao ranije, ako se sećaš, sa dr Ivicom sam o tome pričala, da me hvata panika od proleća kad krene sve da cveta, ono čemu bih u stvari trebalo da se radujem a mene "spušta", ali mi očigledno organizam reaguje ovako kako reaguje.

Minja, drago mi je da si bolje, ali sada, kao što ti rekoh uživo, moraš da čekaš da završiš sa antibioticima, pa da prodje još par dana, pa tek onda da daješ mokraću na urinokulturu.

Pozz svima, odoh da se vrtim malo u još jednom danu!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 2:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
majja je napisao:
Mrs Parker, ja stvarno ne znam šta je ovo i da li je do ovih promena vremena, mislim da mi baš dolazak proleća smeta.....

Ja sam se davno uverila da sve sto je na neki nacin sablon, ocekivanje, ono sto se podrazumeva... u nama budi velike otpore. Da je prolece doba u kojem je normalan duboki san organizma, nama bi bilo drago to doba, jer kada se nista ne ocekuje, kada izostane bilo kakav pritisak, lakse nam je da funkcionisemo. Ovako, prolece je budjenje svih aktivnosti, zivot, vrenje... ako si nesposoban da odgovoris na ta "ocekivanja" sledi blokada.
Sto vise uvida narode. Uvidi oslobadjaju. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 2:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:16 pm
Postovi: 307
Pozdrav starim i novim clanovima.
nepisah dugo ebiga još se oporavljam od jada što me je snašlo ali ide nekako
jedino bi pitao moje stare saborce jeli moguće da aritmija toliko drži, evo mene nepopušta već drugi dan ali baš nepopušta čak me budi po noči :o :o :o :o :o :o nikad me nije ovoliko sastavilo, čak sam danas bio na dva ekg-a ništa čim legnem ono zainat neće nikako da lupa, ali sjednem li komotno osjetiš aritmije evo dosad, prepisaše mi inderal i još neki lijek dilcoran ali ništa, jes da sam jednu popio tj pola kako je gospođa napisala i ništa.
heeeeeeeeeelp šta vi pijete a da je efikasno i dali ovakvi napadi dovode do enda..................mislim kraja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Slika
Slika
Slika


Poslednji put menjao dakon dana Sre Mar 11, 2009 2:36 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 2:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:16 pm
Postovi: 307
Pozdrav starim i novim clanovima.
nepisah dugo ebiga još se oporavljam od jada što me je snašlo ali ide nekako
jedino bi pitao moje stare saborce jeli moguće da aritmija toliko drži, evo mene nepopušta već drugi dan ali baš nepopušta čak me budi po noči :o :o :o :o :o :o nikad me nije ovoliko sastavilo, čak sam danas bio na dva ekg-a ništa čim legnem ono zainat neće nikako da lupa, ali sjednem li komotno osjetiš aritmije evo dosad, prepisaše mi inderal i još neki lijek dilcoran ali ništa, jes da sam jednu popio tj pola kako je gospođa napisala i ništa.
heeeeeeeeeelp šta vi pijete a da je efikasno i dali ovakvi napadi dovode do enda.................. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 3:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Hej Dakon, drago mi je da te vidim.

I minja mi se žalila na aritmije ovih dana, ja eto, na tahikardije. :roll:

Ne znam da se petljam u tu terapiju što su ti dali, idi kod lekara i pitaj da li smeš neki sedativ ili anksiolitik da uzmeš. Meni obično Xanax pomogne - ali to ne znači da je dobar i za tebe. Zato pitaj lekara!!!

Osim toga, kako si?!

Mene tuga sve više stiže, tek se osvešćujem i što sam svesnija sve mi je teže. :(
Sada slede neki teški datumi, ne znam kako ću ih preživeti. Eto. :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 3:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Hej Dakon, drago mi je da te vidim.

I minja mi se žalila na aritmije ovih dana, ja eto, na tahikardije. :roll:

Ne znam da se petljam u tu terapiju što su ti dali, idi kod lekara i pitaj da li smeš neki sedativ ili anksiolitik da uzmeš. Meni obično Xanax pomogne - ali to ne znači da je dobar i za tebe. Zato pitaj lekara!!!

Osim toga, kako si?!

Mene tuga sve više stiže, tek se osvešćujem i što sam svesnija sve mi je teže. :(
Sada slede neki teški datumi, ne znam kako ću ih preživeti. Eto. :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 4:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
e....


opet ja sa posla...

dakone,bas te dugo nije bilo...

sto se tice aritmija veoma lako moze da veze vise dana da traju...meni je tako i bilo ....vise dana traju,pa ih nema nedeljama.i tako u krug.meni to nije nista cudno.jednostavno se javljajune na dane,nego na periode.i jos sam primetila da mi se sa nervozom pojacavaju ili se jave ako ih do tada nije bilo.meni je u 99 posto slucajeva pomagao bensedin i nista drugo.moze i caj od nane i opustanje u lezecem stavu.mislim da je mnogo bitno u tim trenucima da se sklonis od izvora nervoze i straha,ukoliko je moguce.


svima veliki pozdrav,bas mi je nezgodno da se javljam sa posla jer svaki cas mi neko ulazi,tako da sam mozda i malo haoticno pisala. :lol:

sve vas pozdarvljam...

svi novi clanovi su st se mene tice dobrodosli,a ako trenutno niko ne pise,citajte od pocetka nase postove,sigurno ce da vam razjasne dosta toga..

majjo,minja,zola,pavlov,danka i svi ostali veliki pozdrav!

caos! :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 279  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: