Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 5:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
totalno si u pravu...jeste nezahvalno...al dobro bolje imati informaciju pa bar biti oprezan :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 5:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Probaj idi kod započetok doktora ako osetiš da nije to to, i da ti nemaš poverenje( koje je najbitnije)menjaj.Može lekar da ima sto diploma i da bude mr,fr,gr itd.ako se ti ne osećaš sigurno onda džaba.

I jedan prijateljski savet :poslušaj ako ti neko da savet , ali priče rekla kazala i prepričavanja mogu samo da te zbune i ne slušaj ,tvoja intuicija nek je na prvom mestu . :wink:
A pola zdravlja nam odnosi stres(iz ličnog iskustva) :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 27, 2006 12:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
ma negde sam tako i razmisljala..odem jos jednom pa kakav mi utisk ostavi...jer ako mi ne bude prijao dzaba i pet prim mr dr pored imena :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 28, 2006 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
stefanija je napisao:
E, pa ja imam puno iskustva sa dr Sankovicem! I ja sam cula da je "sjajan" strucnjak, ali eto i oni zakazu. Test na trudnocu i Beta HCG mi je bio pozitivan i ja presrecna kao idem kod nekog dobrog ginekologa i drugarica mi preporuci dr Sankovica kao super strucnjak itd... Zakazem ja privatno, dodjem, kazem mu rezultate, on me pogleda na ultrazvuku, pri tome mi nahvali kako su ti uredjaji na kojima gleda fenomenalni itd. i nista ne vidi! Kaze ja ne vidim trudnocu, ni matericnu ni vanmatericnu. Dodjite sledece nedelje, mozda je rano. Ja zbunjena, ali ajde. Dodjem sledece, beta raste, on opet nista ne vidi. Opet ista prica, mozda je rano, dodjite sledece. Mene vec pocinje da hvata panika, jer treba da putujemo u Tursku, a nista jos ne znam. Dodjem i treci put , bio je cetvrtak, on opet nista ne vidi! Meni se pojavljuje neka braon tecnost, on kaze nema veze, pijte Utrogestan, idite u Tursku, nemojte mnogo da se suncate, pa dodjite posle. Meni sve to bude jako sumnjivo i raspitam se malo, i opet na preporuku odem kod dr Mikovica navrat nanos mi drugarica zakaze preko veze privatno da me primi u petak, jer je kod njega ludnica, ceka se po mesec dana. Ja odem, a covek kaze vanmatericna (8 nedelja) iz ovih stopa u bolnicu, imali ste srece, mogli ste da umrete da je puklo. Ja sokirana odem u bolnicu i naravno smeste me na operativno odelenje dr Sankovica(jer je Mikovic od ponedeljka isao na odmor). Kad me je video i cuo sta sam mu rekla, a pogotovu kad je cuo da me poslao Mikovic, bio je ko popisan. Onda smo otisli na ultrazvuk i on je kao video, ono sto je Mikovic rekao. Inace, tacno je , on je nacelnik urgentnog odelenja i moze brzo da ti sredi operaciju. Ili je mozda meni sredio, od silnog blama, a mom muzu je rekao da je mislio da ja ne zelim da me on operise. Ali, posto su i nama rekli da je odlican hirurg, ja pristanem. Takodje su nam nabacili da voli pare, pa mu je moj muz odneo viski i 50E, nasta sam ja poludela, jer ja mu ne bih dala nista posle svega, a muz mi kaze da si samo videla kako je gledao da li u kesi ima koverta pored viskija. I elem, posle svih peripetija, ja mislim hvala bogu, sad mi je dobro, on kao svrati da me obidje, sve vreme s..e sa sestrama o sex, kao duhovit je, uopste ne obraca paznju stvarno na tebe. Meni lose, temperatura 40, ja poludim, kazem muzu da ga zove na mobilni, on kao zove sestre da mi daju terapiju, dodje sutra da me obidje, kao bice to dobro, meni temperatura ne spada, i dodje, hvala bogu, doktorka koja je bila na specijalizaciji i pita me kako se osecam kao coveka, ja joj objasnim, ona pogleda i kaze nije ni cudo sto vam je lose, zagnojila vam se rana. I taj dr Sankovic, primarijus,nacelnik i uvazeni strucnjak nije ni to primetio! Onda su mi to ocistili, spala mi je temperatura i bilo mi je bolje. Takodje, ta doktorka mi je sredila da lezim u apartmanu (besplatno), je u sobi je bilo puno zena koje su stalno otvarale prozor (bio je avgust), a meni sa temperaturom 40,naravno da je bilo hladno, jer me tresla groznica. I na to sam mu se pozalila, a on se nesto sprdao(totalno nehumano i opet o sexu, inace opterecen je sexom). I na kraju resi da mi taj deo rane, koja se rasila, opet usije i to na zivo! (uz komentar pa, boscu vas iglom i za anesteziju, isto vam je, ovo su dva sava). Ja cutim, pustim ga, a on posle kaze ko bi reko, plavusica, izgledate tako nezno, mislio sam da cete da urlicete, a vi ni glasa.Uz to je mom muzu koji je bio ispred pricao kako su crnke, one rundave(dole) super u sexu i sl. stvari!!! Umesto 5-6 dana, ja sam u bolnici ostala 15, i pustio me je na moje insistiranje, jer mi je stvarno bilo muka od svega vise, a vise i nije bilo vena u koju bi zaboli iglu. Tako da je moje iskustvo sa dr Sankovicem bilo vise nego UZASNO, i kao lekarem i kao covekom, ali zato bih dr Mikovica stvarno preporucila. Jeste skup, jeste guzva kod njega(i za to ima razloga), ne lupeta nista pred pacijentima, kulturan je i fin, a dijagnozu koju ti postavi, prava je. Ne znam zbog cega ti ides kod Sankovica, ako je neka operacija jos moze i da prodje, ali ako je neka dijagnostika, onda nikako. I voli starinski nacin rada, imam oziljak preko pola stomaka, a rekli su mi posle da je moglo i laparoskopski sa skoro nevidljivim oziljcima.


Ovo je stvarno tuzna i bedna slika naseg zdravstva! Nazalost osetila sam i na svojoj kozi. Zivim za dan kad ce lekari biti sankcionisani za svoje greske. Samo mi nije jasno o kom Stankovi'u je rec? Ima mladji i stariji, jedan je Zoran a drugi zaboravih kako se zove. Uglavnom obojica rade u Jevremovoj valjda. Jedan je mlad a drugi stariji pa koji je od ove dvojice! Predpostavljam da je rec o mladjem cim je toliko lajav o sex-u!

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 28, 2006 5:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Blonde, nije rec o STankovicu, nego o dr Sankovicu (bez T)!!



Pozdrav, :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav svima!
PostPoslato: Pon Okt 30, 2006 2:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 1:05 pm
Postovi: 44
Lokacija: Beograd
Da li neko moze da mi kaze gde radi dr. Mikovic privatno.
Bila bih vam jako zahvalna! Zbog izvesnih problema bih volela otici kod njega na pregled.

Inace, ja sam nakon carskog lezala na odljenju dr. Sankovica ali nisam imala nikakav pregled kod njega osim jednog UZ zbog temp. koja mi se bila pojavila posle operacije, ono sta sam tada (pre 7 g.) zakljucila je da ga svi tamo veoma cene i postuju a i da je mozda slobodniji u ophodjenju sa pacijentkinjama. tako ga s esecam. Zaista nikakvog drugog iskustva nisam imala, ali je zenu iz moje sobe operisao (carski) i ona je bila prezadovoljna!
A kod Dr. Mikovica sam bila primljena na odeljenje, tada je bio nacelnik patologije a uz njega bih pohvalila i doktorku A. Cirkovic koja mi je bukvalno spasla zivot poslavsi me na carski i asistirajuci istom, sreca!! bila je taj dan dezurna pa se pojavila da obidje porodiliste, nakon sto me je neka gomila lekara i babica u cudu gledala ne znajuci sta da radi sa mnom jer sam imala temp. na porodj. stolu. A doktorka (nisam joj upamtila ime) koja me je primila u bolnicu me je samo otpremila u porodiliste rekavsi mi kasnije da joj s ecinilo da sam prilicno smirena(pa kad me je nakljukala Bensedinima) - a to sto su se gubili otkucaji srca mom detetu nije joj bilo vazno. Kasnije je dosla da mi se opravdava.
Dzaba doktorko!!! nije mi bilo ni do cega tada, nisam znala sta me je snaslo, ali da mogu sad bih je pojurila iz porodilista.

Zahvalna sam dr Cirkovic za zivot mog deteta i moj, i dragom Bogu koji ju je poslao u zadnjem momentu.
Eto, culi ste jos jednu pricu o dobrim i losim lekarima.
Mozda su oni zasluzni sto jos uvek imam samo jedno dete.
Srdacno vas pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 30, 2006 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 1:05 pm
Postovi: 44
Lokacija: Beograd
Doktorka je Cirovic a ne Cirkovic, izvinjavam se!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 10:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
Dalje, svako iskustvo je ipak individiualno. Realna stručnost bez sakrivanja iza titula i institucija biće sagledana kada se advokati specijaliziraju za tužbe zbog nesavesnog lečenja (kao na zapadu), pa nekim kolegama bude osiguranje koje plaćaju preskupo zbog grešaka, bar će izbegavati da rade ono što ne znaju.
Od lekarske komore bar na početku ne očekujem mnogo, pa prve će se te neznalice ugurati da bi zadržali pozicije i privilegije koje sada imaju, a donose im poprilično novca.

...mislim da bi to bilo resenje za sve... a do tad sta nam Bog da


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 10:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
da ovo gore je bio citat dr Pedje, al nisam znala kako se ubacuje, pa ispadoh ja kao pametan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 10:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
mislim pametna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 31, 2006 8:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 9:40 am
Postovi: 41
Dr Mikovic radi privatno u Vojvode Milenka, a tel. je 361-2313.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hvala
PostPoslato: Sre Nov 01, 2006 10:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 1:05 pm
Postovi: 44
Lokacija: Beograd
Hvala, Stefanija,
Jos jednom ste mi pomogli!!
Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 01, 2006 12:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
A da li neko moze da mi preporuci jos nekog doktora(doktorku)? koji radi privatno a i u N.Frontu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 159 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: