Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Pon Jun 11, 2012 10:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
*kristal * je napisao:
Dragi doktore budite dovoljno ljubazni pa prekinite da me prozivate nije lepo,ja cu biti dovoljno uctiva da ne odgovorim na te jadne prozivke nekoga ko ima problem velicine,tacno je da nisam ginekolog ali sam prenela savet ginekologa koji ima visegodisnje iskustvo,tako da ste pljunuli po nekom ko ima ime i sjajnu karijeru.

ps Moram vam priznati da me je ova prepiska beskrajno zabavljala :lol:

Nikog nisam pljuvao, samo sam rekao da niste u pravu, tj Vaš poznanik "sjajni ginekolog sa imenom", a samim tim ni Vi pošto ste ga samo reprodukovali...
P.S Kako je lako zabaviti vas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Uto Okt 09, 2012 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 12:17 am
Postovi: 3
Postovani,
Danas sam bila na uz i rezultati su sledeci: avf dimenzije 48x32x35, endometrijum 7, 2 mm. Ovarijumi levi 24x14, desni 27x16, dobila sam kao terapiju cyclo-progynova. Doktorka je rekla da su mi jajnici kao kod zene u menopauzi. Nije bilo abortusa ni porodjaja. Poslednji ciklus sam imala 12. 06. 2012. Da li to znaci da cu uci u prevremeni klimaks i da necu roditi decu? Hoce li se to stabilizovati? Inace, radila sam nalaye za stitnu zlezdu i ft4 16, 01, tsh 0. 61, tpo at 17. 1, papa druga grupa, sekret treca. Krvna slika sve u redu. Molim vas za misljenje na osnovu rezultata. Inace, u porodici niko nije imao prevremeni klimaks. Zelim da dodam 48 kg i 162cm, uvek je bilo tako. Hvala na pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Uto Okt 09, 2012 1:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 12:17 am
Postovi: 3
Zaboravih da napisem imam 33 godine :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Pet Okt 12, 2012 10:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
bambi79 je napisao:
Zaboravih da napisem imam 33 godine :roll:

A hormonski status, FSH, LH, prolaktin, inhibin B, AMH... i ostalo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Pet Okt 12, 2012 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 12:17 am
Postovi: 3
Ne nista mi doktorka nije od toga trazila. Pitala sam da li jos nesto treba od analiza, ona je rekla ne. Rekla je da pijem tablete naredna 3 meseca i da dodjem na kontrolu. Da budem iskrena, nisam htela da postavljam vise pitanja, racunam ona zna sta treba da radi, ali opet sam malo zabrinuta iako mi je rekla da ce to da se regulise. Takodje u mojoj okolini nisam cula da neko ima isti problem, uglavnom se drugarice zale na ciste, miome...ja od toga nemam nista. Svaki savet bi mi dobro dosao. Hvala puno :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZLI DOKTORU???
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 27, 2012 2:08 am
Postovi: 14
pozz ...
MOlim za pomoc ,,,naime .lecimo ja i moj covek od 2009 /ureaplazmu ...tj on je konstatno imao uvek samo ureapalzmuu a ka pre toga hlamidiju ,
prosli smo 2 vantelesne ,prva sa spontani oba ploda ,druga /beta 0.za trecu nas odlozili jer ne uspevamo oboje u isto vreme da imamo cist nalaz ureaplazme .
nema koje antibiotike nismo pili ,koje trave ,smese ,cajeve ,razna mazanja genitalija /oboje .i nista .
poslednjih 4,5 meseci smo i nekako stigli do nekih rezultata ali za kratko .on je prosli mesec imao cist nalaz zahvaljujuci pravom urologu u bg tj ,pravoj semi .
ja ssam svo to vreme imala cak cista nalaza .posto radimo briseve skoro svaki mesec
kad se on ocsitio ,ja sad imam 10 na 4 ..non stop se tu vrti .danas sam odradila bris a i pn .pa cemo videti dalje ..molim za savet ,
pila sam zadnji put antibiotik ,vaginalete ,pila josip pancic caj ,pila solubitrat caj ,prala intimu EUCERIN intim gelom ,sada pijem caj od neoljustene zobi .za svaki slucaj.
ostaje mi a i puno ljudi mi je reklo za srebrnu vodu ,neznam koju uzeti ..molim za pomoc ,jako mi je bitno da i moj covek koristi nesto za intimu .jako sam zabrinuta
da napomenem da nemamo nikakve poteskoce,tipa svrab ,peckanje ,sekret itd...kao bebe smo :lol: cisti...osim ove bestije :(
moj covek ima dvoje dece ,ali ocigledno da mu je ureaPLAZMA pomutila spermice i zato smo eto i prosli 2 vantelesne ,,,..los spermogram ima ...
imate li savet ? :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 189 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: