Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 8:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2005 3:08 am
Postovi: 407
Etro, a je l' bi pomoglo da urgiramo kod admina da otvori novi podforum - Hronicna dijareja???

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
Nece moci Jane_doe...kad neko povraca na usta, ne moze da povraca i dole ( pardon !), ovo se zove hronicna logoreja ! umjesto da sjedi i uci tu medicinu, ona ovdje pokusava da bude pametna i dijeli packe ! i chvoke ! vec dokazanim doktorima, a naravno njihovom humanitarnom radu, jerbo naravno Ona MOZE I ZNA BOLJE ! jedino sto NE MOZE TO I DA DOKAZE, kao svaki 'covek otrovan pamecu'...al to sto je mlada ( samo 27 godina ) i sto ne zna, to i mogu da razumijem, ali sto je ovakva ZLOCA to ne mogu ! a boga mi i necu ! jer ja nisam njen doktor, a boga i ne treba ona mene kao ginekologa, nego nekog drugog ko moze da poslaze ovaj cudan mozaik njene zlobe, koja izbija iz svakog javljanja meni i Pedji, koja nas cak nista ni ne pita, ali se vjesto ? uplice u svaki topik, na koji mi damo odgovore, ili cak i ako ne damo...

Upravo sam pronasla jedno pitanje prije 3 mjeseca i koje sam ja zapocela odgovarati, ali je pitanje skliznulo na drugu stranu, koju uglavnom nemam vremena gledati, ali zato se javila Etro, da prokomtentarise moj rad:

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... highlight=

Pa sad da sam pametnija od tebe Etro...jesam ! to nemoj niti da se pitas, i ja svoju pamet dokazujem u svom radu svakodnevno, a ti osim ovog nekorisnog prosipanja otrova koji nije sigurno nije uzrokovan Pedjinim i mojim humanitarnim radom - kako vidim nicim vise !!! Pa prema tome...uzmi brate te knjige i zavrsi tu medicinu, pa ce tvoj pamet biti mnogo korisnija i tebi i drugima, i naravno postani bolja od nas !

_________________
Pozdrav,
ObGyn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
Dežurao sam predhodnih 24h, te jutros napravio lapsus u pisanju naravno da treba da stoji transvestitizam-transvestit!
Ne brinite nemam problema sa znanjem, taj deo svog stručnog znanja ne moram da obnavljam.

Čemu se rugate skoro ste pobrkali pojam hipo i hipertireoidizma na jednom od mnogobrojnih diskusija, verovatno bih otkrio još toga kada bih dalje tragao.

Naravno da ne tvrdim da ste transvestit, to ostavljam samo kao mogućnost, a na internetu je sve moguće, eto recimo vi na njemu izigravate doktora.
U konkretnom topiku tvrdite da su simptomi od gljivične infekcije, ne znam samo na osnovu čega.


Da li je vaš motiv zaista želja da pomognete ili samo da potrošite vreme, ne znajući šta ćete sa sobom?

Ako ste zaista za nešto stručni onda ćete najbolje pomoći ljudima baveći se poslom za koji ste školovani, šteta je da rasipate energiju ovako široko po svim forumima.

Divim se vašoj svestranosti ima vas na svim forumima, baš ste dokoni, verovatno usamljeni, ali uočava se vaša sklonost ka škakljivim temama. :wink:


Dakle javno vas još jednom pitam da odgovorite šta ste po profesiji i molim vas ne izbegavajte ovo suštinsko pitanje, mogu zlobnici pomisliti da se stidite svog zvanja.

I vi kao i ja možemo da se skrivamo iza sličica i interneta (nije loš osećaj zar ne?) da li smo muško ili žensko, lepi ili ružni, ali ne možemo sakriti da li smo stručni!!! :cry: :cry: :cry:

Pozdrav Dr PeđaDj :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
Draga ObGyn,
nisam stekao utisak da je etro studentkinja medicine pre bih rekao defektologije ili nečeg sličnog, možda čak neke više medicinske škole bar po njenim odgovorima.
Stvarno je čudno i nemogu da razumem da stalno komentariše naše odgovore na jedan zloban način, ono što je konstanta u njenom pisanju je nizak nivo (ne)znanja.

Šta ćemo administratori ne rade svoj posao kako treba, pa kao na vratima javnog WC svako može da piše šta hoće, da vređa koga hoće čista anarhija! :x

PS lako je tebi kad ti imaš jane_doe

Pozdrav za tebe i jane_doe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
E drustvo mnogo se vi nesto pravdate i pravdate i koliko mi je u neku ruku bilo zabavno da citam ta opravdanja, sad ste mi vec uveliko dosadili.

Sto se mene tice mislite sta hocete, pisite sta hocete, ulazite vasu humanitarnu stranu u ovaj topic, izvlacite teme od pre 3 meseca..neko moze u tom periodu i da se porodi...neko i da podbaci...bitna je paznja, naravno!
Itd...itd...

P.S. Ti podforumi u kojima sam aktivnija su takodje pod kontrolom strucnih ljudi, ovde narocito mislim na cenjenog dr Ivicu pa nesto nisam primetila da me je iko ispravljao ili dopunjavao u mojim komentarima.

Bye.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 9:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
Lovely !

_________________
Pozdrav,
ObGyn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 10:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
Etro molim te da sutra kod posjete psihijatru/psihoterapeutu, fino ispricas sve sto te muci i tamo nadjes odgovore za svoje nezadovoljstvo i naravno za druge ozbiljnije probleme koje necu da pominjem, a koje si vec nasiroko objasnila na vise mjesta na forumu.

Komentare kolege Ivice postujem, i vjerovatno da sa svoje 2-3 godine zavrsene medicine i opsteg znanja mozes da ubodes neki razuman odgovor, ali u specijalistickim temama se gubis...narocito u ginekologiji ! Iskoristi sutra taj svoj sat i javi se ponovo kad svijet oko tebe bude izgledao bolje, i kad tvoj bijes na sve oko tebe, nadje odusak u samospoznaji. Srecno.

_________________
Pozdrav,
ObGyn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 10:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
E jest etro...svakako imaš neki negativan stav prema svakom. Sećam se i mene si nešto napala kad sam tek došla na forum... i to oko nekih skroz opšte poznatih stvari. :) Odbijaš ljude... a ne moraš. :wink:

obgyn...ne verujem da je etro student medicine. Tako dobre noge može imati samo medicinska sestra :)
Naše su atrofirale i zarasle :lol: od obaveza

a da se između logoreje i dijareje nađemo na logodiareji :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 11:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2005 3:08 am
Postovi: 407
Etro, Etro....
'di s' posla na stenu bez opreme???

just because you're unique does not mean you are useful!!!

a inace - brrrm, brrrrm.... brrrm. brrrrm.

biraj. 'oli model1, 'oli model2

i ceo forum je tvoj.
yuo are now a ninja


Slika svima + special Slika to Pedja
___________________
You are born alone
You die alone
and in between is just life on your own

p.s. samo jos ostaje da se vidi ima li zivota izvan foruma.


Slika Etro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 25, 2007 11:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Jefimija je napisao:
E jest etro...svakako imaš neki negativan stav prema svakom. Sećam se i mene si nešto napala kad sam tek došla na forum... i to oko nekih skroz opšte poznatih stvari. :) Odbijaš ljude... a ne moraš. :wink:


Evo samo cu tebi Jefimija odgovoriti jer si i jedina sa topica o kojoj imam ok misljenje bez obzira sta si ovde napisala:
Ja nemam negativan stav vec ostar start koji se eto tako tumaci, ali veruj mi potpuno pogresno.

To da li moj nastup nekog privlaci ili odbija iskreno receno zabole me.
Ne secam se da sam tebe nesto napadala i ne mogu tebe napadati.... mozda neki tvoj komentar, misljenje...ali ni tebi ni bilo kome sa ovog foruma ne bi bilo dovoljno ni 1000 komentara pa da bih imala nesto licno protiv vas ili licno za vas.......taj stav o vasoj licnosti prepustam ljudima iz vaseg zivota koji vas stvarno poznaju.....a ovde smo svi radi razmene misljenja, ideja, stavova ma koliko oni suprotstavljeni bili, a ne radi licne prezentacije!!!.........barem ja to tako kapiram.

Ovde ja zavrsavam sa vama bespotrebnu farsu........a sto se ovih nogu tice....pa sta da vam kazem........vezbajte :wink: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 12:10 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
Finaly leaving !! Good decision !

Noge su super...jedino sto slika nije originalna ! ali jane_doe moze i da dotera original ako je too fat, or too skin ! pa bujrum sa originalom !

_________________
Pozdrav,
ObGyn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 12:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
ma znam da nije ništa lično... ali sećam se samo što sam došla, nešto lanula..zaustila da kažem...i ti mene onako tvojom đon tehnikom, kako samo umeš. :D Posle sam skapirala da je to tvoj stil..čak mi je sad i simpatično :lol:
Šta sam htela da kažem.... da, dok te čovek ne skapira stvarno biva uvređen. Pazi, ja imam 22 godine..i ja sam navikla na prozivke, čak šta više, dosadno mi je bez njih. Ali ovi ljudi ...( OSTALI MOLIM VAS NE ČITAJTE DALJE) ...ovi ljudi ovde su matori...nisu baš uvek za šalu. Sve shvataju lično. A i gde ćeš ti čoveka koji može otac da nam bude da prozivaš za neke noge :-? još čovek ginekolog. Svi mi možemo nešto pogrešiti, opaliti padež... živi smo ljudi... ali ajd nećemo se hvatati za reči i za oči... bitna je suština. A i kako izgleda to prostom, običnom čoveku koji je došao ovde po savet...
Baš je ružno kad odem kod lekara, a on počne... koja vam je budala rekla da dođete kd mene. A sestra na šalteru... ako vam je lekar rekao da to može, onda nek on dođe pa nek on uradi to...

Ja znam da si ti medicinski radnik...i svi ostali...zato i kažem...ako neko nešto ima da kaže drugom, a on nek mu pošalje privatnu poruku. Nećemo se prepirati ovako javno.

A što se nogu tiče..evo počela sam da plivam..dnevno 2 km. Evo čak ću i noge da depiliram :D Pa kad okačim sliku... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 12:52 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
Nije Etro medicinski radnik ! Napisala je na jednom drugom podforumu da je student. Ako laze Etro, lazem i ja...

_________________
Pozdrav,
ObGyn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 26, 2007 2:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Ma nije ni bitno. Ako smatramo da neko ima neki psihijatrijski problemčić, verovatno bi trebalo da zauzmemo i stav kakav se zauzima prema nekom ko ima problemčić. :wink:

Cela priča je počela sa sličicom...mislim da je sličica stavljena u potpis i da se sad automatski pojavljuje u svakoj poruci. A ti etro, nauči da primaš komplimemte. :)

A draga nenice....

Vi lepo kod lekara opšte prakse...objasnite problem...on će vam dati uput za analizu stolice..pa da se vidi, jel bakterija, jel crvić, jel ameba...ako nije ništa infektivno...da se vidi dalje šta je..jel iritabilni kolon ili šta. Čak i tako veliki lekari, pritom i jedini na ovom podforumu Dr Peđa i obgyn...pored golemog kliničkog iskustva.. ne mogu vam bez nalaza ništa reći. I nemojte više piti šta god vam se prohte, i slušati kojekoga. otidite kod lekara i uradite analize

I nisu oni sujetni, samo su živi ljudi :) Moraju da reaguju kad osete da ih neko napada.

Samo se nadam da će sledeći put to rešiti privatnim porukama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 243 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: