Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 11:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 11:10 am
Postovi: 1
uradila sam test na trudnocu koji je bio pozitivan.zadnji m sam imala 09.03.2009.danas sam posetila ginekologa koji nije mogao da mi kaze nista.zanimam me nalaz; u spekulima ne krvari oskudan sekret grlic konican smu zatvoreno.palpatorno: materica u AVF normalno velikaobostrano adneksalno bez palbabi ihtumekcije.zanima me sta nalz tumaci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 12:08 pm
Postovi: 2
Imam 28 godina, i imala sam probleme sa policisticnim jajnikom koji je uspesno resen.
Imam uredan menstrualni ciklus ( 28 - 31 dan )zadnja menstruacija je bila 04.11.2010. godine,
Danas je 10.12.2010. ja jos nisam dobila, test pokazuje kontrolnu crtu i drugu blago roze, jako cudno me boli donji deo stomaka
u predelu jajnika i pokaze mi se po malo sukrvice.
Da li je beba na putu? Da li bi ultrazvuk mogao sad da utvrdi trudnocu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Pet Dec 10, 2010 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 12:08 pm
Postovi: 2
Mini 82 je napisao:
Imam 28 godina, i imala sam probleme sa policisticnim jajnikom koji je uspesno resen.
Imam uredan menstrualni ciklus ( 28 - 31 dan )zadnja menstruacija je bila 04.11.2010. godine,
Danas je 10.12.2010. ja jos nisam dobila, test pokazuje kontrolnu crtu i drugu blago roze, jako cudno me boli donji deo stomaka
u predelu jajnika i pokaze mi se po malo sukrvice.
Da li je beba na putu? Da li bi ultrazvuk mogao sad da utvrdi trudnocu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Čet Jan 13, 2011 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 9:47 pm
Postovi: 4
Drugarica je pre nekoliko dana saznala da je u drugom stanju (4.nedelja). U 3 nedelji trudnoce isla je na rendgensko snimanje ramena nakon sto je pala na ledu, a pri tom nije znala da je trudna. Doktorka joj je na kasnijem ginekoloskom pregledu rekla da "to ne valja", bez nekih daljih informacija.
Ima 22 godine, ovo joj je prva trudnoca, nije imala nikakvih zdravstvenih problema u proslosti.
Zanima nas koliki su rizici po plod i da li se u takvim slucajevima savetuje prekid trudnoce ili ne?


Ovo pitanje sam postavila u okviru nove teme, ali nisam dobila odgovor. Nadam se da ce mi neko odgovoriti ovde, plasimOvo pitanje sam postavila u okviru nove teme, ali nisam dobila odgovor. Nadam se da ce mi neko odgovoriti ovde, plasim se da ce ona doneti neku odluku bez informisanja. Svesna sam da internet nije pravo resenje za to, ali bih volela da cujem sto vise misljenja.


Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Pet Jan 21, 2011 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 21, 2011 1:52 pm
Postovi: 3
Pre par dana mi se pojavila izraslina velicine lesnika na levoj strani vagine blizu prepone.Izgledalo je kao podkozna bubuljica dok se nije pogorsalo,povecalo i pocelo jako da boli.Izaslo je na povrsinu u vidu ogromnog crvenog kruga,velicine oraha(mozda cak i vece),slicno kao cir.Puklo je i izasla je sukrvica i malo gnoja ali jos uvek osecam zadebljanje i bol u preponi.Nije mi jasno kako je moglo da se inficira kada povodom toga vodim veliku higijenu.Imam 20 godina i nikad nisam imala slicnih problema.Mazala sam antibiotikom i cistila cajem od kamilice.Molim vas za savet.Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Uto Jan 31, 2012 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 31, 2012 3:25 pm
Postovi: 1
Ja sam Kristina,interesuje me da li je ikakav sekret normalan?Posto mi se nekad pojavljuje po malo,a i kad ozebem imam zigove u predelu jajnika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Čet Sep 13, 2012 10:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 28, 2012 11:35 am
Postovi: 8
Da bi ginekolog dao pravu terapiju i savete naravno da treba da ima sve neophodne informacije o Vama i to pismeno. Zato pripremite svu potrebnu dokumentaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Sub Jun 08, 2013 8:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 08, 2013 8:50 am
Postovi: 4
Danas smo saznali da mi je supruga trudana. Problem je u tome sto je zadnjih mesec dana svakodnevno pila Ksalol od 25 mg za smirenje. Da li neko zna da li navedeni lek utice na plod?

Radi se o trecoj trudnoci. Druga je bila prirodno prekinuta posle mesec dana. Supruga mi ima 31 godinu. Lecili smo se i proveravali razne stvari vezane za trudnocu i jako bi nam znacilo da znamo sta da radimo. Naravno otice i do ginekologa, ali ako neko ima jos neko misljenje bilo bi od pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Sub Apr 29, 2023 10:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 29, 2023 10:47 am
Postovi: 1
Lokacija: United States
DHY Texas Builders is a full services Home Remodeling Contractors Houston Firm, offering a full range of construction services, including kitchen remodel, addition, outdoor living, bathroom remodel solutions. Contact us today at 888-943-3433 to get started.Call Now!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako da formulisete pitanja na ginekologiji
PostPoslato: Čet Jun 15, 2023 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2023 1:23 pm
Postovi: 1
Buygooglereviews.store is offering Google business reviews. Our all services are handpicked based on quality, reliability, delivery speed and price. * SPAM * Google business reviewstoday to improve your business growth.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: