Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: HSG analiza
PostPoslato: Sre Avg 14, 2013 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 14, 2013 11:44 am
Postovi: 1
ZENE :) E OVAKO:ispocetka,ali ukratko :)) prosle godine sam imala eserihiju pa je izlecim pa se pojavi kandida pa nju izlecim,pa odradim hlamidiju,urea i mikro plazma,sve bude ok sem urea plazme pa to kao izlecim pa ostanem trudna,i posle 3 meseca su morali da mi odrade kiretazu i kazu da nije do nas,da se jednostavno desava,jer plod je bio mrtav i posteljica nije bila ok.a kad sam otisla na kontroliu sve kje bilo ok,bla,bla...e sad,poceli smo opet da pokusavamo,vec 6 meseci i nista,i pre mesec dana,pre polaska na more,pocne da mi curka beli gusti sekret,kad sam dosla sa mora,ja odradim cervikalni briu,bio je u redu a u vaginalnom je bila kandida..lekar mi dao canesten i polyginax vaginalete a muz maze canesten kremu,a inace pijem i folnu kiselinu,pa kad sa tim zavrsim onda mi je rekao da odradim opet hlamidiju,urea plazmu i mikro plazmu i kaze da sam mozda kiretazu morala da radim zbog urea plazme jer je ona zeznuta i on bi ako mi i to bude ok da odradi produvavanje jajovoda da proveri da li je kiretaza dobro odradjena!!! ja nisam za to,jer,da nije bila u redu kiretaza odradjena,krvarila bih i mnogi su mi rekli da to ne radim,pogotovo moja zaova koja je to radila koja kaze da je uzasno...i da ako sam vec ostala trudna prirodnim putem da nema jednostavno potrebe za tim...sta vi mislite o svemu tome??bas mi je potrebna pomoc i savet jer vise ne znam kome da verujem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HSG analiza
PostPoslato: Sre Avg 14, 2013 11:57 am 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Нисам стручњак за женске проблеме, али због честих инфекција разним узрочницима, верујем да ти је организам киселији него што треба да буде. Саветујем ти да проучиш књигу "Алкализуј се или умри". Правилном исхраном верујем да ћеш се решити честих инфекција, а онда ће организам бити много јачи и стабилнији.

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HSG analiza
PostPoslato: Sre Avg 14, 2013 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 11:06 am
Postovi: 30
Nensi, HSG nije "produvavanje jajovoda" vec ispitivanje prohodnosti jajovoda, drugo, ovo je 21.vek i takve metode se rade pod anetezijom, kratkotrajnom, trece, moguce je da se posle kiretaze slepe jejovodi, pa ti dr zato to preporucuje. U sustini nije nista strasno, zene prave frku oko toga, ispitivanje kao ispitivanje, jos ako radis pod anestezijom, neces nista osetiti.

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HSG analiza
PostPoslato: Sub Avg 31, 2013 4:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HSG analiza
PostPoslato: Sub Dec 14, 2013 12:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 11:51 am
Postovi: 2
Imam 26 godina,uradila sam analize hormona,i sve je ok ,kao i muzev spermogram.Isla sam na HSG : cavum uterusa pravilan,ravnih zidova,dekstroponiran.Desni jajovod se brzo puni kontrastom,koji prolazi u karlicnu duplju i nesto ispred uterusa.Levi jajovod se puni kontrastom pod jacim pritiskom ali kontras ne prolazi u karlicnu duplju. Zakljucak.postoji subokluzija leve tube.
Mene zanima sta vi mislite da je sledeci korak ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 260 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: