Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Okt 28, 2012 3:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 28, 2012 2:44 pm
Postovi: 3
Devojke, jel neka od vas ima iskustva sa ginekoloskom ordinacijom DR Lukic u Bulevaru Zorana Djindjica? Kakva je doktorka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Nov 08, 2012 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2011 1:16 pm
Postovi: 13
Zli doktor je izgleda jako dobro odabrao svoj nick. Čitam već neko vreme i nisam do sada imala prilike na drugim temama da vidim tako arogantne i iskompleksirane komentare.
Mislim da se sa njim ne vredi raspravljati niti ga učiti kulturi već samo ignorisati.
Želim mu - da kada njemu bude bila potrebna lekarska pomoć naiđe na nekog poput sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 2:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
amberamani je napisao:
Zli doktor je izgleda jako dobro odabrao svoj nick. Čitam već neko vreme i nisam do sada imala prilike na drugim temama da vidim tako arogantne i iskompleksirane komentare.
Mislim da se sa njim ne vredi raspravljati niti ga učiti kulturi već samo ignorisati.
Želim mu - da kada njemu bude bila potrebna lekarska pomoć naiđe na nekog poput sebe.

Anquilla non capit muscas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Dec 22, 2012 3:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2012 3:13 pm
Postovi: 1
الملك je napisao:
Sirena3186 je napisao:
Da li neko zna gde privatno radi dr Vanja Milosevic iz Narodnog fronta?

Jedan prijateljski savet: Dotičnog "doktora" zaobiđite u širokom luku ako vam je potreban stručno... u bilo kojoj varijanti... :roll:

OVO U OPŠTE NIJE TAČNO,NE SLAŽEM SE S VAMA,DOKTOR VANJA JE VELIKI STRUČNJAK NAROČITO U OBLASTI GRLIĆA MATERICE! DEVOJKE BEZ UZTEZANJA TRAŽITE DOCA VANJU JER JE NAJBOLJI. GOVORIM IZ SOPSTVENOG ISKUSTVA...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Dec 28, 2012 9:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
blujkitj je napisao:
الملك je napisao:
Sirena3186 je napisao:
Da li neko zna gde privatno radi dr Vanja Milosevic iz Narodnog fronta?

Jedan prijateljski savet: Dotičnog "doktora" zaobiđite u širokom luku ako vam je potreban stručno... u bilo kojoj varijanti... :roll:

OVO U OPŠTE NIJE TAČNO,NE SLAŽEM SE S VAMA,DOKTOR VANJA JE VELIKI STRUČNJAK NAROČITO U OBLASTI GRLIĆA MATERICE! DEVOJKE BEZ UZTEZANJA TRAŽITE DOCA VANJU JER JE NAJBOLJI. GOVORIM IZ SOPSTVENOG ISKUSTVA...

Dobar je samo za sarmu... posto je masan... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jan 04, 2013 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 04, 2013 5:51 pm
Postovi: 1
Tek sad sam videla forum i mislim da je jako nezahvalno preporucivati lekara. Ali moram da vam "preporucim" da nikako ne idete kod Dr. Nenada Kusljevica u Gradsku bolnicu u Beogradu.
Pred odlazak u inostranstvo, odem u Gradsku na pregled i posto moja doktorka nije dosla na posao, primi me doticni. Doktorka uvek pusti i mog muza da prisustvuje pregledu, ali ovaj kompleksaš ga je odmah izbacio napolje. Navodno je strucnjak za ultrazvucnu dijagnostiku(cini mi se i alkoholicar). Gad mi nije video trudnocu(treci mesec) i izgubila sam bebu u inostranstvu(isla na rentgen pluca...i ...). Da je samo mog muza pustio u ordinaciju, on bi sigurno video trudnocu(radi servis tih uredjaja, pa zna materiju). Uh, kako sam besna dok ovo pisem, a ja sam mu verovala. Zakljucak je da, sve sto vam je sumnjivo proverite na vise mesta, a ne da slepo verujete misljenju pojedinca(ako nesto vredi drzavni lekar, u tim godinama, vec bi bio privatnik).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 6:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 1:26 am
Postovi: 5
Ja imam karton u DZ Vračar kod Dr Milenković. Zadovoljna sam, mada sam bila samo dva puta, na običnom pregledu i konsultacijama. Jedino što je gužva, pa se sto godina čeka, ali mislim da je to generalno problem sa ginekolozima u ovom DZ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Feb 20, 2013 12:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 3:04 pm
Postovi: 2
Za mene najbolja,a promenila sam ih dosta, dr Mirjana Anđelić i sestra Tamara iz Genezisa. Ljubazna,normalna,predusetljiva,izuzetno stručna,uvek raspoložena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Jun 05, 2013 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 05, 2013 12:23 am
Postovi: 1
da li neko ima iskustva sa ginekologom viskovicem iz ginaka u novom sadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Jun 06, 2013 1:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 06, 2013 1:08 pm
Postovi: 1
Da li neko moze da mi preporuci ginekologa u Euromedik-u? Trebalo bih sutra da zovem da zakazem. Hvala:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jun 21, 2013 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 21, 2013 7:19 pm
Postovi: 1
Zdravo svima,

da li mi neko moze preporuciti dobrog ginekologa u DZ Vracar? Naime, imam 30 godina, planiram da zatrudnim i zelela bih da budem zdrava pre nego sto se to desi.
Unapred hvala svima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 16, 2013 11:58 pm
Postovi: 5
Imam jako veliki strah od pregleda, tj. ne od samog pregleda vec od lekara... Ne znam kako, ali sam skoro uvek nailazila na ginekologe ( bili oni muskarci ili zene ) koji su od onih koji se mrste, nadmeni su, jedva da vam kazu po neku rec... Ili vas puste sa pregleda uz 'Sve je OK' ili prepisu sta treba, toliko i toliko puta dnevno i aj' zdravo.

Cak ni to sto su ponekad grubi ( tokom pregleda ) mi ne smeta toliko koliko taj nezainteresovani stav tokom uzimanja anamneze i odmah nakon pregleda. Toliko puta sam izasla iz ordinacije nezadovoljna jer sam 'zaboravila' nesto da pitam, pa odgovore moram da jurim po razno raznim internet stranicama.

Nedavno sam se preselila u Beograd i resila da konacno pronadjem dobrog strucnjaka. Jedna rodjaka preporucila mi je Dr Veru Odanovic. Ima li ovde nekog ko je bio kod nje? Kakvi su utisci? Na prvom mestu mi je naravno strucnost i spremnost da informise pacijenta, ljubaznost nije presudna, ali nikako ne skodi. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Preporuka za dobrog ginekologa u državnoj ustanovi (NBGD, Ze
PostPoslato: Pet Sep 20, 2013 2:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Ponovo sam u potrazi za dr ginekologom (žensko ili muško, svejedno je) u nekoj od državnih ustanova (često idem kod ginekologa i ne mogu svaki put privatno da plaćam preglede, briseve, UZ i sl.) na teritoriji Novog Beograda (što bliže blokovima 61, 61, 63..., to bolje) ili eventualno Zemuna, koja/koji je dovoljno iskusan, stručan, a istovremeno strpljiv i ljubazan i koji nije pred penzijom :). Molim vas za preporuku.

Moja prva dr ginekolog - dr Vukmirović iz Doma zdravlja Zemun, sa kojom sam bila prezadovoljna, je otišla u penziju, a drugi dr ginekolog - dr Kovačević iz Doma zdravlja Novi Beograd - blok 44, sa kojim sam takođe bila vrlo zadovoljna, je takođe otišao u penziju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Sep 27, 2013 1:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 10, 2013 11:23 am
Postovi: 2
Molim vas napishite svoja iskustva sa ginekoloshkom ordinacijom Papic, zakazala sam pregled kod njih jer konstantno imaju neke akcije, a poshto nisam u mogucnosti da platim velike pare za preglede, delovalo mi je jako povoljno... Dok nisam videla da su na forumima pojedine devojke nezadovoljne, pa me zanima josh neko mishljenje, hvala puno unapred!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Okt 10, 2013 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 10, 2013 1:14 pm
Postovi: 1
Neko je spomenuo doktorku Odanovic u DZ Vracar. Moj savet je bezite od nje. Priucena, autoritarna i pri tome zaista ne zna svoj posao. Kada sam htela da ostanem u drugom stanju sa drugim detetom, svakog meseca, kada bih dosla kod nje govorila mi je da sam trudna (a nisam bila). Posle toga, ostala sam u drugom stanju i sve je bilo ok, ali, naravno kada sam promenila lekara. Dakle, reci ce vam ono sto zelite, a pitanje je da li to zelite od ginekologa ili istinu? Po meni, ubedljivo su najbolji na Institutu za majku i dete na Novom Beogradu, ali problem je sada ovaj: da bi otisla tamo, treba ti uput iz DZ, ali oni u DZ nece da ti daju ako te ne pregledaju i utvrde da je "neophodna tercijarna zastita" i tako u krug....Mislim da se bore za pacijente, zbog vise para itd...
Narodni front?? Bezite glavom bez obzira!!!! To nije bolnica, samo cu reci da sam na svome porodjaju ja morala da edukujem lekare sta da rade!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 165 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: