Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 1:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 1:27 am
Postovi: 10
JedanCovek je napisao:
mgbgd je lepo covek rekao, Turska nam je izgleda upravo svima postala dosta bolja destinacija, za par dana zavrseno sve i povratak kuci. Em kvalitetnije i vise presadjenih folikula, em jeftinije.

Jedino mi se ne svidja sto crvenilo tako dugo ostaje, mada i kod ovih nasih je verovatno ista takva stvar.
Jedino sto me odvlaci od HT je to sto bih trebao bar 4 nedelje odmora da uzmem dok to fino zaceli.


ja sam isto video to crvenilo kod mog ortaka koji je radio ali nije bilo dugo.mozda plafon dve nedelje.on je uzeo odmor i zapalio. tako cu i ja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 1:27 am
Postovi: 10
Mare-Andjeo je napisao:
Dobro vece svima

Mozda sam ja malo zakasnio jer sam vec zakazao svoju operaciju i veceras stigao na ovaj forum i svasta sam procitao.
Ja sam istrazivao na ovu temu dobre dve godine. Zivim u inostranstvu vec cetiri i po godine jer tamo radim i mogao sam da odem gde sam hteo. Odlucio sam da dodjem ovde i poverim se nasim lekarima. Citam ovo za Tursku i divim se ljudima koji bi svoju glavu dali Turcima ma koliko te male pare bile. Kod mene u Mancesteru je radio jedan prijatelj i sad se sudi vec sest meseci sa klinikom u Istanbulu za "Pljacku Treceg Rajha" koju je doziveo a od rezultata nista. "Graftovi za sve pare" samo dodjite, a kad dodjete, svacega cete se nagledati. On je razvio takvu infekciju na zadnjem delu glave da mu je glava bila u bolovima dva meseca. Naravno kada ih je pitao za pomoc, NIKO mu se nije javio! ALI NIKO! Rezultat nije nesto sto bih ja voleo da ja imam od mojih zalizaka i srednjeg jadnog dela. Turska posla a sad citam da narod hoce tamo da ide samo zato sto je jeftino. Ja to ne razumem jer nije u pitanju kupovina polovnog auta vec moje zdravlje i hocu da odem da upoznam lekara, da vidim ko je on, sta radi gde se usavrsavao, koje su mu reference i da znam da je tu za mene ako podje i po zlu, sto se nikad ne zna. To je ipak operacija a ja nisam neki bas najhrabriju muskarac kad su takve stvari u pitanju.
Bio sam prosle godine u Engleskoj na jednom pregledu (340 funti samo pregled-svaka im cast!). Prica im je dobra, ali potpuno nepristupacno cak i za mene koji imam pristojan posao. I jos veci deo posla radi neki neskolovan kadar neki tehnicari, doktor se vrlo malo uplice u pricu sto nisam zeleo kad vec placam par hiljada funti.
Dosao sam u Srbiju na mesec dana i bio sam na pregledu kod Colica prosle nedelje. Od svih giliptera ovde, on mi je delovao najpouzdanije. Ima dobar sajt, dosta informacija-vidim da je covek skroz u temi i trendovima. Svasta sam o njemu citao-te nema pojma, te lopov, te snob, te prevarant, te vidim i ovde svasta pisu... Kad sam pozvao kliniku, rekli su mi da on ne operise transplantaciju (ni ne vidi vise valjda), vec da radi neka doktorka. Zakazem ja kod iste pregled. Saceka me predivna osoba - doktorka hirurg. Pregled i razgovor je trajao sat vremena! Nije bilo stvari na koji ona nije umela da mi da odgovori! A detaljan sam vrlo kao sto se vidi. :) Ispitao sam je ko na ispitu! :)) Sa svim metodama je upoznata. Fotografisala mi je kosu, skalp, snimila dlake, uradila kompletnu dijagnostiku i trihoskopiju, neke testove sa dlakama je radila, dala mi pretpostavku sta ce sa kosom dalje da se desava i kako mogu da sprecim dalje opadanje. Rekla mi je tacno sta mogu da ocekujem od terapije koju je predlozila (koja nema u Engleskoj) i dala predlog za transplantaciju. Sad citam ovde da se pise da je cena 2 e po dlaci, to nije ono sto je meni receno za mojih 1200 graftova koje ce mi posejati u sredu posto sam se zakazao vec sutradan. Ja sam trazio da mi urade vise, hteo sam 1400 ali ona je rekla da nema potrebe. Rekla mi je tacno kako izgleda ceo proces, kada boli kad ne boli, sta se desi sutradan, sta posle dva, tri sedam mesec dana. To je meni jako bitno da znam, i da me niko ne laze. Video sam primere sto je radila-vrlo impresivno. Kad sam pogledao njenu biografiju i video da radi i u USA, sve mi je bilo jasno ko ce da me operise.
Tako sam odlucio da odem kod cuvene brace Colic u ruke ove doktorke, uradice mi transplantaciju a onda terapiju plazmom posle sedam dana.

To je moj stav,nadam se da ce nekom pomoci u odluci kome treba da poveri svoju glavu.

Pozdrav i ostajte dobro.

mozze li ime lekara koju preporucujete? jel to dr Marija koju neko navodi ranije
sta je to plazma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 2:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 1:27 am
Postovi: 10
smileinn je napisao:
Mare-Andjeo je napisao:
Dobro vece svima

Mozda sam ja malo zakasnio jer sam vec zakazao svoju operaciju i veceras stigao na ovaj forum i svasta sam procitao.
Ja sam istrazivao na ovu temu dobre dve godine. Zivim u inostranstvu vec cetiri i po godine jer tamo radim i mogao sam da odem gde sam hteo. Odlucio sam da dodjem ovde i poverim se nasim lekarima. Citam ovo za Tursku i divim se ljudima koji bi svoju glavu dali Turcima ma koliko te male pare bile. Kod mene u Mancesteru je radio jedan prijatelj i sad se sudi vec sest meseci sa klinikom u Istanbulu za "Pljacku Treceg Rajha" koju je doziveo a od rezultata nista. "Graftovi za sve pare" samo dodjite, a kad dodjete, svacega cete se nagledati. On je razvio takvu infekciju na zadnjem delu glave da mu je glava bila u bolovima dva meseca. Naravno kada ih je pitao za pomoc, NIKO mu se nije javio! ALI NIKO! Rezultat nije nesto sto bih ja voleo da ja imam od mojih zalizaka i srednjeg jadnog dela. Turska posla a sad citam da narod hoce tamo da ide samo zato sto je jeftino. Ja to ne razumem jer nije u pitanju kupovina polovnog auta vec moje zdravlje i hocu da odem da upoznam lekara, da vidim ko je on, sta radi gde se usavrsavao, koje su mu reference i da znam da je tu za mene ako podje i po zlu, sto se nikad ne zna. To je ipak operacija a ja nisam neki bas najhrabriju muskarac kad su takve stvari u pitanju.
Bio sam prosle godine u Engleskoj na jednom pregledu (340 funti samo pregled-svaka im cast!). Prica im je dobra, ali potpuno nepristupacno cak i za mene koji imam pristojan posao. I jos veci deo posla radi neki neskolovan kadar neki tehnicari, doktor se vrlo malo uplice u pricu sto nisam zeleo kad vec placam par hiljada funti.
Dosao sam u Srbiju na mesec dana i bio sam na pregledu kod Colica prosle nedelje. Od svih giliptera ovde, on mi je delovao najpouzdanije. Ima dobar sajt, dosta informacija-vidim da je covek skroz u temi i trendovima. Svasta sam o njemu citao-te nema pojma, te lopov, te snob, te prevarant, te vidim i ovde svasta pisu... Kad sam pozvao kliniku, rekli su mi da on ne operise transplantaciju (ni ne vidi vise valjda), vec da radi neka doktorka. Zakazem ja kod iste pregled. Saceka me predivna osoba - doktorka hirurg. Pregled i razgovor je trajao sat vremena! Nije bilo stvari na koji ona nije umela da mi da odgovori! A detaljan sam vrlo kao sto se vidi. :) Ispitao sam je ko na ispitu! :)) Sa svim metodama je upoznata. Fotografisala mi je kosu, skalp, snimila dlake, uradila kompletnu dijagnostiku i trihoskopiju, neke testove sa dlakama je radila, dala mi pretpostavku sta ce sa kosom dalje da se desava i kako mogu da sprecim dalje opadanje. Rekla mi je tacno sta mogu da ocekujem od terapije koju je predlozila (koja nema u Engleskoj) i dala predlog za transplantaciju. Sad citam ovde da se pise da je cena 2 e po dlaci, to nije ono sto je meni receno za mojih 1200 graftova koje ce mi posejati u sredu posto sam se zakazao vec sutradan. Ja sam trazio da mi urade vise, hteo sam 1400 ali ona je rekla da nema potrebe. Rekla mi je tacno kako izgleda ceo proces, kada boli kad ne boli, sta se desi sutradan, sta posle dva, tri sedam mesec dana. To je meni jako bitno da znam, i da me niko ne laze. Video sam primere sto je radila-vrlo impresivno. Kad sam pogledao njenu biografiju i video da radi i u USA, sve mi je bilo jasno ko ce da me operise.
Tako sam odlucio da odem kod cuvene brace Colic u ruke ove doktorke, uradice mi transplantaciju a onda terapiju plazmom posle sedam dana.

To je moj stav,nadam se da ce nekom pomoci u odluci kome treba da poveri svoju glavu.

Pozdrav i ostajte dobro.



........e malo mi licis na neki bot sa klinike jer nisi rekao koliko ti uzimaju para za to sto hoces da uradis a druga stvar, ti joj reko ocu vise a ona rekla ma joooook bre necu da ti uzmem pare znas mi na klinici ne volimo pare mi cinimo ljude srecnim....hahhaah ajde molim te a sto se tice turskih nisu ni oni nsta bolji posto mi je kolega sa posla radio u turskoj tu operaciju i nije zadovoljan, raste kosa al mu je "retko" lepa pa oce ope da uradi va;jda u kanadi ili gde god posto sad zivi tamo sve jedno ja se nesto lozio da uradim to ali gledam onog runija koliko je kesa dao a i njemu kosa nije nesto narucito izgleda ko da je poceo da celavi pa krije ne znam nisma pametan sacekacu jos jedno 5 godina mozda uznapreduje tehnologija pa nece morati da mi vade kosu nego je kloniraju pa od jedne naprave 1000
inace ja brijem glavu cim mi je kosa krenula da opada sva sreca pa se to desilo sa 33 a ne u 18 verovatno bih se iskompleksiro, pa sam se i naviko da nemam kosu eto toliko od mene
ps ako nisi bot izvini al kazi cenu da znmo i mi :D


eeeeee,ja ako budem cekao kloniranje bice kasno brate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 2:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2013 3:50 pm
Postovi: 10
Matija Mircic je napisao:
time_travel je napisao:
A tek vic "zakazala mi je operaciju vec sutradan" ,a meni je pricala kako moram da cekam, jer su prepuni pacijenata. Pomogao si nam dosta da znamo da sami pisu i komentare.

I odakle ti to da je "ona" tj ti "pokazivala radove" ? Meni je rekla da su im radovi na sajtu. Pa sad posto se ovde ne mogu ostavljati linkovi, lako je otici na Kliniku Colic i videti te impresivne radove.


Nisam reklamirao ni jednu kliniku, samo par zemalja, koje imaju Video klipove na YT sa stotinama komentara i koje imaju iste te zahvate i slike i na svojim sajtovima. Njima verujem 50x vise nego nasima.

Inace je ta transplantacija samo blaaaaga uteha koja MNOGO kosta, al prosto eto... zao mi je dati nasim lesinarima, jer u ocima im se vidi da su alavi na pare. A naprave mali busencic na sredini glave. Bas sam hteo da ubacim par slika i cenovnik sa te klinike, ali eto ni sajt im ne radi kako treba :


Slika


Brate a da ti nadjes posao i skupis neku lovu i onda platis koliko to nesto kosta a ne da se cigancis po internetu kako ti je svuda skupo
Pa brate ako hoces da se siris i stavis kosu smekeru onda i plati!!!
Ja sam operisao rame na privatnoj klinici u beogradu mogao sam i drzavno pa nisam jer sam hteo da mi to bude uradjeno kako treba. I prosao sam kao lav.platio sam i vise nisam razmisljao. radio mi je vrhusnki profesor sa instituta na banjici u 6 popodne jer je MENI TAKO ODGOVARLO. i nikakvih problema nije bilo.tako da nemoj da kenjas da nema dobrih lekara ovde
I sad za ovu kosu necu bre da razmisljam koliko kosta samo da bude kako treba. Da mi nesto izadje na glavi posle operacije ja ne bi mogao to da izdrzim. i ja stedim vec nekoliko meseci znam da nije jeftino. samo hocu da bude dobro. mogu i bez toga da zivim nisam ocajan ali bre ne volim svoje zaliske i to cu resiti u narednih mesec dva. a ti brate malo jedi i stedi pare pa putuj u tiursku ili pakistan



Dobro majstore, mr bogati, ti ako imas 10000 evra ti daj, bas me boli uvo. Imam prava da kazem sta hocu o klinici koju sam licno posetio, koja nema nikakve rezultate na sajtu i kojoj su cene bar 2x vece negu u mnogo razvijenijim zemljama od nas. Tebi ako se glumi da budes lokal patriota, tebe neka izmuzu. U stvari ja i zelim da uradis operaciju kod nasih privatnih klinika i nadam se da ces dobiti rezultate kao na sajtu i da ces biti zadovoljan. Ja kad platim - hocu da dobijem placeno, a tebi ako se bacaju pare po privatnim (vidim - imas iskustva) ti bacaj.


I nisam rekao da su srpski lekari losi, 2x sam operisan u drzavnim ustanovama i nasi hirurzi su odlicni. Ali privatne klinike su obicni zderaci love.


Poseti najpoznatiji hrvatski forum ili bosanski, posto oni imaju jace forume na temu alopecije, pa procitaj malo komentare korisnika koji su radili transplantaciju, kako iz Makedonije, Bosne, Srbije i Hrvatske. Ostavio bih link, ali je protivno pravilima. Uostalom imas u Srbiji 3 klinike i 1 u madjarskoj.


Jedino pre nadahnutog patriotizma trazi garanciju, trazi da ti pokazu slike i javi nam se ovde sa rezultatima, pa da vidimo hoces li biti tako optimistican. Zato sam rekao pogledaj forume u okruzenju, pa da vidis kako su ljudi prolazili. A i da citas malo nase novine video bi koliko su nam neki plasticni hirurzi strucni. A ovi sto se igraju transplantacije kose su svi do jednog bili u Turskoj na usavrsavanje, a vecina ce ti i sama to priznati. Nismo mi centar medicine ,ni sveta.


Uostalom nase klinike vise necu komentarisati, cene su im iste - rezultati isti, a obecavaju kule i gradove. I vrlo vesto ignorisu pitanja tipa :


"ako ipak ne bude ta gustina, hocete li popraviti?"

odg : "ma bice to ok, ne brinite, uvek mozete nadograditi jos" (tj ici ponovo).

Toliko od mene o nasim Colicima, Kalinicima i ostalim nalickanim klinikama. Nemaju bre ni 1 normalnu galeriju slika, jer nemaju sta da pokazu.

Odsad cu se oglasavati samo na temu stranih klinika, posto me zanimaju inostranstvo i rezultati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2013 3:50 pm
Postovi: 10
I nemoj ti da govoris ko ciganci, posebno ne ako si iz Beograda. Ti si posebno veliki smeker kad jadan nisi mogao u drzavnu bolnicu, morao si u privatnu, jer ce te zamisli operisati u 6H jer tebi BAS TADA ODGOVARA. Mora biti da je to bila neka opaka operacija, pa si zurio negde ?


No da ne skrecem sa teme, srecno u bilo koje 3 domace klinike da se odlucis, nadam se da ces biti zadovoljan. Uzivaj u galerijama i trazi autograme Alibabica, Kalinica, a sto se tice one druge klinike sto imaju lepa vrata i lepo okrecene zidove i zgodne "doktorke", zamoli da ti daju jos neku sliku osim onih 6 tuznih sa sajta. Ziv bio .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Feb 25, 2014 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 3:32 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima. Hteo bih da iznesem svoja iskustva u vezi transplantacije kose. Androgena alopecija mi je dijagnostikovana jos pre 2 godine dok sam ziveo u Novom Sadu. Da li je stres ,geni ... ko ce ga znati, uglavnom niko iz moje porodice nije imao alopeciju, a bogami ni od rodjaka. Krenula je borba sa ovom bolesti, mnogo sam citao, guglao, vrtio ... i na kraju sam krenuo da obilazim klinike, jer nije lako izdvojiti puno novca za srpske uslove, kad se sastavlja kraj sa krajem. Uspostavio sam kontakt sa hair clinic u Madjarskoj, imali su samo 1 sliku na sajtu, ali dao sam im sansu, nisu hteli da mi daju besplatnu garanciju u slucaju da nisam zadovoljan, davali su neke cudne popuste, preko nekih kupona... To sam odmah batalio.


Sledeca klinika bila je ona gde je Alibabic sa Farme radio i oni su vrlo uvidjavni i kulturni, ali bas i nisam imao nesto od toga, jer ni oni ne daju garanciju na prepravke, ako kosa ne izraste dovoljno gusto, a tako su sigurno da ce izrasti.


Kontaktirao sam mailom kliniku Dr Colic u Beogradu, oni su mi donekle objasnili sta, kako ,gde i pitao sam ih za slike na sajtu, posto su ljudi i dalje doista celavi, kao da skoro nista nije radjeno. Ne znam ,da li ljudi nisu imali para ili im je ono najbolje sto imaju, ali ja sam se prestravio.

Na kraju sam shvatio citajuci forume po hrvatskoj i sloveniji da je najbolja klinika Royal u Turskoj i Dr Hakan ,jer imaju gomilu slika, pacijenata ,a sto je najbolje upoznao sam licno jednog hrvata, pa mi on na Skype pokazao kako izgleda. Ja sam bio odusevljen i odradio u Turskoj. Ne znam da li se smeju kaciti slike, ali spreman sam pokazati kako to najbolje turske klinike rade. cena grafta je bila 1.3 evra sto i nije skupo, jer 1 graft sadrzi nekolicinu dlaka, dok kod nas i u Hrvatskoj racunaju po dlaci - valjda da vise zarade.


Donekle se moram sloziti sa time_travel oko nasih i hrvatskih klinika (kao i one dr hair u madjarskoj), nemaju zaista slike, niti rezultate iza sebe, pa pokusajte to da izbegnete ako je ikako moguce. Nasi su dosta skuplji, a postoje u svetu mnogo bolje klinike od nasih. Da ne bude sve na recima :


karta + 7 dana klinicki smestaj (klinika) + transplantacija - 3000 evra Turska

Srbija isto to (posto su dlake a ne graftovi) - preko 6500 evra.

Kosa mi nije gusta kao nekad, ali nisam ni celav, drzim kosu na kratko pa sam zadovoljan. Tako da +1 za inostranstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Mar 02, 2014 11:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 02, 2014 11:15 pm
Postovi: 2
Da podelim svoje iskustvo da Turskom.
Ja sam bio pre oko godinu i po dana (18 mes) u istanbulu. Radio mi je dr.Bahman kao i mom kolegi sedam dana kasnije . Uplatio sam bio paket 3300 graftova za 2700 eura plus hotel i prevoz. To su radili dva dana po 9 sati i bio je pravi pakao. "Hotel" u kom sam bio smesten nije imao ni peskire u sobi tako da nisam smeo da spavam prve noci jer sam se plasio da stavim glavu na jastuk. Bolelo me je posle intervencije jos dve nedelje pozadi uzasno. Cela glava mi je bila izresetana. Niko na klinici nije znao engleski sem recepcionarke i doktora (i to lose) tako da mi je bilo malo nelagodno jer su svi pricali turski jezik. Bio sam otecen ravno deset dana zbog cega sam otvarao bolovanje jer nisam mogao da vidim na oci. Kosa je opala posle jedno dve nedelje i cekao sam da pocne nova da raste posle tri cetiri meseca. Sada posle 18 meseci to izgleda kao da mi je stavljeno maksimum 1000-1500 dlaka. Znaci malo sam dobio zaliske vrlo bedno i to je to. Izgleda kao da tek sad treba da radim transplantaciju
Kako mi brat zivi u Svajcarskoj,zakazao sam pregled kod jednog dermatologa u Bazelu kad sam bio za Novu godinu. On me je covek gledao i rekao da fue tehnika koja izvlaci graft po graft ne moze da izvuce vise od 2000-2500 graftova jednom procedurom i to da se koristi najmanji noz 0.7 ili 0.8 i kod pacijentata koji imaju veliku donor regiju. Da nema vise odakle da se izvlaci a da se izvlaci sa sigurne regije. Da bi se dobilo vise, graftovi moraju da se dele da od onog koji ima 3-4 dlake dobije 1 i da se dobije hiljade i hiljade onih koji imaju samo jednu dlaku!!!! A ti najteze prezivljavaju!!!!On kaze kada radi vise od toga uzima dodatne dlake sa brade grudi ili nogu.Rekao mi je da nije stavljeno vise od 1200-1500 tih takvih graftova. Ja sam bio ocajan posle tog pregleda. Naravno dr Swiss mi je trazio 15000 franaka da popravi.Sad shvatam da sam ja sa 1000-1200 dobrih graftova mogao da resim problem ali sam pogresio i sad sam besan i ocajan jer cu opet kroz sve da prolazim a davajuca regija mi je istrosena i plasim se da ce da me boli opet kao prvi put. Pitanje je sta ce moci da se uzme ponovo. Ne znam ni koliko posle ht moze opet da se radi.
Da li je neko ponavljao ikada fue transplantaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Mar 02, 2014 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 02, 2014 11:15 pm
Postovi: 2
milostt je napisao:
Pozdrav svima
Ja sam radio na klinici Colic dva puta transplantaciju kose fue metodom i moram da kazem da sam iznenadjen svime sto sam tamo zatekao. Prvo klinika sama izgleda boli glava, sve je cisto uredno novo, apartmani su super. Osoblje je sjajno i profesionalno do te mere da ja do kraja moje operacije nisam bio svestan da li sam u Srbiji ili u nekoj evropskoj, civilizovanoj zemlji. Ja sam dva puta radio po 1600 dlaka i pokrio sam celu regiju zalizaka otprilike do pola glave. Trajalo je oko 5 sati i nista me nije bolelo. Posle intervencije su me mazili i pazili kao da sam srce operisao. To je bio projekat dug dve godine dok mi se obnovila kosa i porasla nova.
Moram da kazem da se ne osecam da su me odrali nego sto se pise po forumu, za drugu proceduru sam dobio ohoho popust. U medjuvremenu sam imao besplatno ubrizgavanje vitamisnkih koktela za rast kose.
Neka svi imaju u vidu da se jednom procedurom ne moze bas mnogo postici i da se mora ici na dve ako nemate nista svoje kose (kao sto ja nisam imao). Ne znam sta se zbiva u Turkso, i od kud takvo stancovanje klinika za kosu, ali ja sam prvenstveno trazio dobru, strucnu i posvecenu kliniku koja ce da mi radi o glavi i to sam dobio. A i ako posle nesto krene po zlu, ne daj Boze, da imam kome da se obratim. I to sam i dobio I ne zalim ni euro ulozen u sebe na ovaj nacin.
Pozdrav


Dobro vece Milose
Zanima me posle koliko vremena ste ponovili intervenciju? Ja sam imao jedno lose iskustvo i zelim da to uradim ponovo. :( Da li Vas je bolelo vise drugi put prilikom intervencije i koliko posle ste bili sa podlivima? Unapred Hvala na vremenu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 11, 2014 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Jasnin je napisao:
milostt je napisao:
Pozdrav svima
Ja sam radio na klinici Colic dva puta transplantaciju kose fue metodom i moram da kazem da sam iznenadjen svime sto sam tamo zatekao. Prvo klinika sama izgleda boli glava, sve je cisto uredno novo, apartmani su super. Osoblje je sjajno i profesionalno do te mere da ja do kraja moje operacije nisam bio svestan da li sam u Srbiji ili u nekoj evropskoj, civilizovanoj zemlji. Ja sam dva puta radio po 1600 dlaka i pokrio sam celu regiju zalizaka otprilike do pola glave. Trajalo je oko 5 sati i nista me nije bolelo. Posle intervencije su me mazili i pazili kao da sam srce operisao. To je bio projekat dug dve godine dok mi se obnovila kosa i porasla nova.
Moram da kazem da se ne osecam da su me odrali nego sto se pise po forumu, za drugu proceduru sam dobio ohoho popust. U medjuvremenu sam imao besplatno ubrizgavanje vitamisnkih koktela za rast kose.
Neka svi imaju u vidu da se jednom procedurom ne moze bas mnogo postici i da se mora ici na dve ako nemate nista svoje kose (kao sto ja nisam imao). Ne znam sta se zbiva u Turkso, i od kud takvo stancovanje klinika za kosu, ali ja sam prvenstveno trazio dobru, strucnu i posvecenu kliniku koja ce da mi radi o glavi i to sam dobio. A i ako posle nesto krene po zlu, ne daj Boze, da imam kome da se obratim. I to sam i dobio I ne zalim ni euro ulozen u sebe na ovaj nacin.
Pozdrav


Dobro vece Milose
Zanima me posle koliko vremena ste ponovili intervenciju? Ja sam imao jedno lose iskustvo i zelim da to uradim ponovo. :( Da li Vas je bolelo vise drugi put prilikom intervencije i koliko posle ste bili sa podlivima? Unapred Hvala na vremenu


Dobro vece Jasnin decko :)
Ja sam radio u razmaku od godinu dana,receno mi je da je toliko vremena potrebno da prodje jer dlaka koja se presadi u prvoj intervenciji izbija i dalje i do godinu dana. Radio sam na klinici Colic u Beogradu,veoma sam zadovoljan,posaljite mi priv.poruku u inbox da Vas uputim kom lekaru da se javite posto ih tamo ima vise koji operisu pa ima i razlicitih rezultata i mozemo onda detaljnije o svemu.Zao mi je zbog Vaseg loseg iskustva.Ja sam zaista lako prosao oba puta prilikom svoje intervencije i jako sam zadovoljan.Otok mi je trajao mozda dan i po i to je sve. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 18, 2014 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 18, 2014 5:28 pm
Postovi: 2
Ljudi, zasto niko ne prica o ovome?
http://* REKLAMA *.rs/

Prica im deluje ok, kao i slike rezultata.. naravno da niko nije lud da veruje u 99.9% uspesnosti/zadovoljstva/bla bla ali ovo deluje obecavajuce, ima li neko iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Mar 18, 2014 5:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 18, 2014 5:28 pm
Postovi: 2
Ah, ok, da, sad vidim da ovo potpada pod reklamu, a ne mogu da editujem post. Dakle, * REKLAMA *, Direct Hair Implant, kod nas..sta mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
[quote="Jasnin"]Da podelim svoje iskustvo da Turskom.
Ja sam bio pre oko godinu i po dana (18 mes) u istanbulu. Radio mi je dr.Bahman kao i mom kolegi sedam dana kasnije . Uplatio sam bio paket 3300 graftova za 2700 eura plus hotel i prevoz. To su radili dva dana po 9 sati i bio je pravi pakao. "Hotel" u kom sam bio smesten nije imao ni peskire u sobi tako da nisam smeo da spavam prve noci jer sam se plasio da stavim glavu na jastuk. Bolelo me je posle intervencije jos dve nedelje pozadi uzasno. Cela glava mi je bila izresetana. Niko na klinici nije znao engleski sem recepcionarke ...

Ne znam zasto uopste razmisljate o Bugarima, Turcima i Madjarima kao pandam za kvalitet i mesto gde uraditi intervenciju? Kod estetske hirurgije treba uvek gledati svaki drugi parmetar sem cene !!! Da idete prema zapadu pa da vas razumem ali je i cena veca ali ovo sto ste napisali za Tursku me uopste necudi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
milostt je napisao:
Imam 30 godina i vreme mije da se pozabavim svojom kosom. proredjena je uglavom na zaliscima.
Da li neko zna nesto vise o tome,gde je najbolje to uraditi? sta mislite o fue tehnici-nova tehnika bez secenja dela glave?ima li neko iskustvo koje bi poddelio ?cuo sam da se sad moze i ponavljati nekoliko puta sto ce mi trebati jer celavim i pozadi ali mi to sad i nije toliko probroblem.hvala!


FUE je uznapredjen pre 6 godina i zamenjen direct hair implantation sa minimalnim instrumentima, dlaka provodi mnogo manje vremena van tkiva, koriste se jos neke tecnosti u koje se folikul potapa, PRP itd
Pogledajte na netu ordinaciju u Kapetana Zavisica 3, oni su najprestizniji sto se transplatacije kose tice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 2:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
[quote="Matija Mircic"][quote="JedanCovek"]mgbgd je lepo covek rekao, Turska nam je izgleda upravo svima postala dosta bolja destinacija, za par dana zavrseno sve i povratak kuci. Em kvalitetnije i vise presadjenih folikula, em jeftinije.

Jedino mi se ne svidja sto crvenilo tako dugo ostaje


Ne slazem se da je u Turskoj kvalitetnije nego ovde , takodje njihovo brojanje folikula se dovodi u pitanje a samim tim sto je jeftinije i odaje sumnju svega navedenog. Pogledajte iskustva clana koji je na ovom forumu pisao o iskustvu u Turskoj kao u horor filmu i infekciji koju je dobio pa razmislite dva puta! Kod estetike CENA treba da vam je na poslednjem mestu a na prvom kvalitet, reference i rezultati.
Imate ovde klinike koje imaju TUV standard i rade besprekorno, napr u Kapetana Zavisica 3 u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Tako sam odlucio da odem kod cuvene brace Colic u ruke ove doktorke, uradice mi transplantaciju a onda terapiju plazmom posle sedam dana.

To je moj stav,nadam se da ce nekom pomoci u odluci kome treba da poveri svoju glavu.

Pozdrav i ostajte dobro.[/quote]
mozze li ime lekara koju preporucujete? jel to dr Marija koju neko navodi ranije
sta je to plazma[/quote]

Sto e tice PRP ili plazme obogacene trombocitima to je eventualno dobro u delu gde se regenerise koza glave a sto se tice folikula citao sam na svetskim portalima (ne klinikama koje to rade i hvale) da je to cista komercijala i da su samo izmilsili jos jednu sitnicu "da kvazi" uznaprede servis ali da nema efekta. Jedan momak je postavljao pitanja vezana zapravo za stetnost PRP u transplataciji kose na koji nijedan od 10 lekara (koji su tvrsili suprotno) kao i ucesnika foruma nije znao da odgovori. Pokusacu da nadjem link da ga zakacim. A sto se tice Colica ime i samo ime a kvalitet :/ kada ima pitanja ili reklamacije posle procedure nigde ga nema.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: