Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Lecenje Hiperhidroze
PostPoslato: Ned Dec 21, 2008 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 1:53 pm
Postovi: 4
Postovani, hteo bih da Vas obavestim da se na Klinici za Grudnu hirurgiju, Instituta za Plucne bolesti u Sremskoj Kamenici izvodi torakoskopska simpatektomija u cilju trajnog resavanja primarne fokalne hiperhidroze (dlanova, pazusnih jama, lica).
Operacija spada u minimalno invazivnu hirurgiju (bez velikog hirurskog reza) i jednodnevnu hirurgiju- isti dan-nekoliko sati nakon operacije se ide kuci, odmah ste sposobni za posao (nema bolovanja i rehabilitacije)
Efekat se javlja odmah nakon budjenja iz anestezije, uspeh operacije je 99% i trajan!!!!
Sa uputom za bolnicko lecenja operacija je besplatna, uz dogovor sa pacijentom o terminu za operaciju-nema lista cekanja.
Za sve dalje informacije telefon Ambulante grudne hirurgije: 021/480-5289 ili pisite na [email protected]

Vas problem je resiv!!![/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 21, 2008 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
e sori, to gerber mi zvucalo nekako muski...
nego, super sto tebi pomaze, ali i mi bi jaaako voleli i sami da probamo, ajde molim te smisli gde da saljemo pare, ako hoces postom ili busom, ili kako vec zelis... pa i nama da uzmes...
ja sam vec pisala nekim ljudima na drugim forumima, jer sa cula za galamanin jos pre par meseci, i svi su ispalili, nemoj i ti pliz...
:oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 24, 2008 2:27 pm
Postovi: 3
Lokacija: boka kotorska
Nemogu da vjerujem koliko nas ima sa istim problemom. Moj problem je obilno znojenje ispod pazuha. Moram da napomenem da veoma vodim računa o higijeni, znoj nema nikakvog mirisa-vjerovatno zbog toga što sam previše zaokupljena njime. Volim lijepo da se oblačim ali noćna mi je mora kada ljeti na uskoj majci, 10 min. poslije oblačenja, vidim LOKVETINU ispod pazuha. A zimi je posebna priča! Pošto mi je slaba cirkulacija, dlanovi i tabani vječito hladni, ispod pazuha mi je uvijek mokro. Još mi bude hladnije. Uvijek sam nastojala da nosim pamučne majice, ali to izgleda nije od velikog značaja. Od preparata sam probala sve i svašta. Dosta garderobe mi je uništeno od raznih stikova - naročito onih sa puderom. Maice su ostale bijele ispod pazuha i ubrzo neupotrebljive.
:-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 2:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 24, 2008 2:27 pm
Postovi: 3
Lokacija: boka kotorska
Nemogu da vjerujem koliko nas ima sa istim problemom. Moj problem je obilno znojenje ispod pazuha. Moram da napomenem da veoma vodim računa o higijeni, znoj nema nikakvog mirisa-vjerovatno zbog toga što sam previše zaokupljena njime. Volim lijepo da se oblačim ali noćna mi je mora kada ljeti na uskoj majci, 10 min. poslije oblačenja, vidim LOKVETINU ispod pazuha. A zimi je posebna priča! Pošto mi je slaba cirkulacija, dlanovi i tabani vječito hladni, ispod pazuha mi je uvijek mokro. Još mi bude hladnije. Uvijek sam nastojala da nosim pamučne majice, ali to izgleda nije od velikog značaja. Od preparata sam probala sve i svašta. Dosta garderobe mi je uništeno od raznih stikova - naročito onih sa puderom. Maice su ostale bijele ispod pazuha i ubrzo neupotrebljive.
:-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 3:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Da nas ima....ima nas.... Svi smo nestrpljivi i cekamo update od nase drage drugarice Gerber....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 19, 2008 9:58 pm
Postovi: 6
Lokacija: sarajevo
evo da se opet javim,posto vidim da ste jako nestrpljivi.stanje je ovakvo.ne znojim se vise,nekada mi se ucini da sasvim malo,ali nakon 4-5 dana koza se malo nadrazila od onoga.kada nanesem pocne da pece pa se pitam sta ce biti kasnije,malo brinem.skontajte se kako najlakse da vam pomognem,pa mi posaljite poruku.ne znam na koji nacin i kako. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje Hiperhidroze
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 4:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 3:28 am
Postovi: 8
Sr.Kamenica je napisao:
Postovani, hteo bih da Vas obavestim da se na Klinici za Grudnu hirurgiju, Instituta za Plucne bolesti u Sremskoj Kamenici izvodi torakoskopska simpatektomija u cilju trajnog resavanja primarne fokalne hiperhidroze (dlanova, pazusnih jama, lica).
Operacija spada u minimalno invazivnu hirurgiju (bez velikog hirurskog reza) i jednodnevnu hirurgiju- isti dan-nekoliko sati nakon operacije se ide kuci, odmah ste sposobni za posao (nema bolovanja i rehabilitacije)
Efekat se javlja odmah nakon budjenja iz anestezije, uspeh operacije je 99% i trajan!!!!
Sa uputom za bolnicko lecenja operacija je besplatna, uz dogovor sa pacijentom o terminu za operaciju-nema lista cekanja.
Za sve dalje informacije telefon Ambulante grudne hirurgije: 021/480-5289 ili pisite na [email protected]

Vas problem je resiv!!![/b]
Vas problem nije resiv operacionim putem. Nemojte slucajno da se podvrgnete ovoj operaciji jel ce te sebi samo da pogorsate zivot.Ja kao neko ko se podvrgao ovom zahvatu mogu da vam tvrdim to sa 100% sigurnosti. Moj kvalitet zivota je danas ugrozen zato sto nisam znao da ova operacija ima vrlo teske posledice.Ni sami doktori ne kazu sta moze da proizidje sto je vrlo neeticno,naime mene nisu upozorili ti isti doktori iz Sr Kamenice. Posto se ova operacija bazira na tome da vam preseku simpaticke nerve zarad zaustavljanja znojenja na gornjem delu tela onda vam svo to znojenje predje na donji deo tela pa se onda mnogo znojite ispod linije grudi daklem na stomaku,donjem delu ledja,zadnjici,peponama i nogama.Kada su visoke temperature sve vam to probija kroz odecu,UZAS! A gornji deo tela vam je potpuno suv a ruke toliko suve da morate da ih mazete naon svakog pranja a da ne pricam da papire ne mozete uopste normalno da listate.Ponekad se osecam kao da sam hendikepiran . Osecam se kao da imam dva tela u sebi jedansuvi(gornji) i jedan mokri(donji) kad je leto osecaj je uzasan a takodje se javlja i nemogucnost jezenja na gornjem delu tela.
Ukoliko mi ne verujete ako znate engleski ukucajte ETS SURGERY SIDE EFFECTS na googlu,yahoo i youtube-u i videcete sve ovo sto sam vam ja rekao cak i jos gore stvari zadese ljude od ovoga.Zelim da vam pomognem tj. da vas upozorim da to nikako ne radite,ucinite sve sto mozete,pijte lekove,probajte razne terapije,akupunkturu,verujte u to da cete da uspete jel resenje sigurno postoji ali nikako ovako radikalna mera tj. operacija.
Na vama je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 9:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 24, 2008 2:27 pm
Postovi: 3
Lokacija: boka kotorska
Da li neko ima iskustva sa koristenjem LIDERE- kreme protiv znojenja? Ja nisam htjela nikada da je isprobam jer piše da se nanosi 1-2 puta sedmicno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 5:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Drustvo hajmo malo brze da se organizujemo i kontaktiramo drugaricu gerber da nam posalje paket sa ovim cudom..... Nova godina se blizi.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 6:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 19, 2008 9:58 pm
Postovi: 6
Lokacija: sarajevo
inace sada stavljam 1 dnevno,a inace ide 2 puta i ok je,nema problema,ja se urahatila :D .ponekada stavim samo dezodorans i opet je ok,nema promjena.inace malo pecka,ali ide nekako.bar nema onih fleka na majicama nakon nekoliko minuta.a usput i mirise na lavandu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
pboskovicyu odakle si ti?
ja sam iz novog sada... isto pitanje vazi i za devojku koja hoce galmanin (zaboravih ime)
bilo bi dobro kad bi se nekako organizovali da djednom posaljemo sve novce, pa da nam se draga gerber ne cima puno, vec da oodejdnom kupi sva tri komada...
e sad sto se tice slanja, moram sutra da vidim u posti kako se salju pare, da li moze samo adresu da nam gerber ostavi pa da joj stignu na kucu...
a za nazad, znam sigurno da moze da se posalje paket i to cu isto pitati koliko kosta s'obzirom na gramazu paketa (3x200 ml galmanina)...
sve u svemu galmanin je 7 km...
pitanje za greber je koliko je to eura???
ajde malo se ukljucite, jer kako kaze pboskovicyu, nova godina je vrlo bliizu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 9:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Konacno malo akcije.... :wink: Ja sam iz Nisa. Za ovo bi verovatno trebalo da se ide preko deviznih racuna koje ne verujem da iko od nas ima otvorene u banci, takodje i nasa drugarice iz Bosne bi trebala da otvori isti tamo za nju i da nam kaze neke podatke u vezi sa njenim racunom. Onda mi uplacujemo te troskove zajedno sa nekim medjunarodnim taksama. E sada postoji opcija i da saljemo direktno postom na kucnu adresu ali to ne verujem da ce joj stici do kraja godine, s druge strane nama je svaki dan bitan. Ne znam koliko drugarica ima poverenja u nas za takve stvari i njenu spremnost da malo saceka, a da nama takodje salje sto pre ali mislim da je 100% jasno koliko smo spremni da je ispostujemo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
a sta mislis o busu?
da joj posaljemo nekim busom pare...
samo ne znam jel ide iz novog sada ili iz nisa nesto za sarajevo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 25, 2008 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Zvao sam stanicu i ima za Sarajevo od 21h ali stize tamo u 6:50 i krivo mi je da je mucim da ustaje tako rano. S druge strane iz Sarajeva u kontra smeru imao od 18h a stize u Nis u 3:50 :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: