Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Sep 19, 2010 6:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
sto se mene tice ni to vam nije losa ideja,daju popuste kada se uzima2,4 ili vise...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Sep 24, 2010 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 12, 2010 8:08 pm
Postovi: 8
Kao i svi vi koji ste pisali u ovoj temi i ja imam problem sa znojenjem...Uzsno mi je neprijatno zato sto stalno imam velike fleke ispod pazuha...Moj posao zahteva od mene da stalno oblacim kosulje i li eventualno neke elegantne majcice(sa rukavima naravno),zbog toga sve to izgleda jos gore.Probala sam razne kreme,ali nista.Moj problem je verovatno na psihickoj bazi.Inace znojim se i zimi i leti,a interesantno je to da se znojim samo u tom podrucju i nigde vise.

Imam 20 godina a taj problem imam oduvek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Sep 25, 2010 12:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Pa nista, predlazem da se svi zainteresovani prijave ovde i da zajedno narucimo Maxim... Meni generalno dosta pomaze Odaban ali voleo bih da pokusam i sa ovim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Sep 29, 2010 9:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Deluje kao da ste svi resili problem....nikom nije potreban Maxim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Sep 30, 2010 10:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 9:50 am
Postovi: 2
Evo i mene....dugo nisam htela sebi da priznam da postoji problem sa znojenjem...tesila sam se da je to normalno....ali kako je normalno ako je sedim i pri tome umirem od hladnoce, ruke su mi led ledeni a iz pazuha mi kaplje znoj....Osecaj je uzasan...i zbog toga mi je jos hladnije...Na srecu nemam problem sa neprijatnim mirisom jer mi antiperspiranti zaista pomazu sto se toga tice ali ipak mi je majica u tom delu mokra...Malo mi je lakse jer sam citajuci vase porukice shvatila da nisam usamljena u tome i da cemo zajednicki naci neko resenje...Pozz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Okt 18, 2010 12:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 6:10 pm
Postovi: 74
Lokacija: Beograd
Slucajno sam naletela negde na ovo. Konacno i kod nas neki od proizvoda protiv znojenja :

Postovane i drage citateljke, losion protiv znojenja " Galmanin" je dostupan i kod nas u Srbiji sa predstavnistvom u Bogradu, proizvodi ga Sarajevska firma Semikem.

Za sve one koje ne znaju , losion Galmanin je biljni losion za suzbijanje hiperhidroze (prekomernog znojenja ) pazuha, dlanova, stopala, i tela. Deluje kao antiseptik, suzbija rast i razmnozavanje bakterija, gljivica i sprecava infekcije gram negativnih mikroorganizama. Otklanja neugodne mirise te regulise rad znojnih zlezda.

Zbog velike potraznje on je sada i kod nas.

Za sve informacije mozete nas kontaktirati na telefone:

063 309 374

064 331 07 88


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Okt 21, 2010 9:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 9:50 am
Postovi: 2
Hvala na informaciji Funny....potrazicu taj losion...a onda javljam utiske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Okt 27, 2010 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 27, 2010 3:25 am
Postovi: 2
Ljudi pomagajte!!! Ne mogu da vam opisem koliko mi je neugodno sto se svaki dan susrecem sa ovim pojacanim znojenjem ispod pazuha!Imam utisak da mi je svaki dan sve gore gore...Pa me zanima da li je ta operacija sto posto uspesna sto je pominju i koliko kosta.Unapred zahvalna :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Okt 29, 2010 1:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 22, 2008 10:41 pm
Postovi: 7
da li neko zna koji je rok trajanja obadana,ja imam 1 godinu i po pa ne zanm da li smem jos da ga koristim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Nov 07, 2010 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 07, 2010 8:55 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima. Iščitala sam sve od prve od 41.strane :-)
Nekako mi se čini da je nabolje rešenje odaban ili skoro pomenuti maxim. Imam pitanje za dakezio, koji je i spomenuo maxim. Pisao si da se dešava da ga ne koristiš i po 10 dana, a da li u tih 10 dana normalno nanosiš neki drugi stik i kako se u opšte maxim koristi?
Razmišljam se koji od ova dva proizvoda da naručim... Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Nov 08, 2010 7:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 08, 2010 7:23 pm
Postovi: 2
Pozz svima, ja sam novi ovdje, vjerovatno znate i zbog cega, svi smo u istim go....! :D
Sutra odmah otvaram racun i narucujem ovaj Odaban, pa eto i ja cu da vam javim kako na mene djeluje... :D
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Nov 13, 2010 4:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
@ivana.m
verovala ili ne nisam ga stavio vise od mesec dana,zbog cega je to tako ne znam...maxim koristim dve godine,u pocetku sam ga nanosio svaki dan,pa sve redje i redje,evo sada,kao sto rekoh,nisam ga nanosio vise od mesec dana...nanosim ga pre spavanja a obican stik koristim kao i pre,nema nekih ogranicenja...maxim nema nikakav miris pa nanesem obican da bih mirisao na prolece...:))
po meni je maxim savrsen preparat za hiperhidrozu,ali,svako je jedinka za sebe...nije skup preparat,traje dugo,tako da i ako ne budes zadovoljna nisi bacila puno para,a ako deluje bices prezadovoljna...:)))
ako neko bude zeleo neka se javi porukom, da mu ostavim broj moba, pa da detaljisem...
pozz :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Nov 28, 2010 9:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 28, 2010 8:34 pm
Postovi: 2
Ljudi,ja se vec 10 godina znojim i svake godine je sve gore...otislo je toliko daleko da se znojim i kad mi dodje brat na kafu.Sto je najgore to znojenje je pocelo i po preponama!!!Primetila sam da se ne znojim jedino kad sam kuci sa svojim ukucanima,dok udje neko drugi moji krugovi ispod ruke postaju OGROMNI!Isti slucaj je kad krenem da se oblacim da izadjem npr u prodavnicu-momentalno sam sva mokra!Da ne pricam koje mi to probleme pravi na poslu!Nema tu pomoci,nikakvi dezodoransi,kreme i slicne gluposti!Dnevno se presvlacim i perem sto puta,nosim brdo rezervne garderobe sa sobom na posao,ma muka ziva!Da ne pricam o tome kako sam zaboravila kakav je osecaj da se doteras i obuces nesto lepo i izadjes u grad a da si suv... Pocela sam da virim svima pod pazuh i da MRZIM sve koji se ne znoje!
Onda sam shvatila da je to sve iz glave i da mi svi imamo poremecaj-anksioznost koji treba da se leci kod psihijatra a ne nikakvim sredstvima jer treba leciti uzrok a ne posledice!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Nov 28, 2010 11:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Tu jesi u pravu ali ja svoj mozak ne mogu da kontrolisem.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Nov 30, 2010 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 28, 2010 8:34 pm
Postovi: 2
Slazem se,niko to ne moze ali zato mislim da bi stvarno trebalo potraziti strucnu pomoc.Samo ne znam kako bi doktorka opste prakse reagovala kad bi je trazila uput za psihijatra zbog znojenja?!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: